Connect with Us

Rihanna i shtohet listës së miliardiereve

Showbizz

Rihanna i shtohet listës së miliardiereve

Publikuar

-

Këngëtarja Rihanna është zyrtarisht një miliardiere, sipas revistës së famshme Forbes. Artistja nga Barbadosi është bërë muzikantja më e pasur e gjinisë femërore në botë,dhe femra e dytë më e pasur nga bota e shoëbizit, pas Oprah Winfreyt.

Sipas Forbesit, pasuria e Rihannas shkon në vlerë prej 1,7 miliardë dollarësh. Rihanna u bë e famshme me hitet e saj si “Umbrella”, “Diamonds” dhe “Rude Boy”, ishte suksesi i saj në biznes me linjën e saj të bukurisë “Fenty Beauty”, që e çoi këngëtaren drejt statusit të miliarderes.

LEXO EDHE:  Rihanna nxjerr në shitje vilën e saj për 6.8 milionë dollarë

Pjesa më e madhe e pasurisë së saj, në vlerë prej 1,4 miliardë dollarë, vjen nga vlera monetare e brendit të saj, të cilin ajo e lancoi në vitin 2017, e në të cilin ajo posedon 50% të aksioneve./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“U bëfshi lëmsh, u bëfshi”/ Ardit Gjebrea me “dhimbje koke” pas historisë së dy të dashuruarve

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot në rubrikën “Ka një mesazh për ty” është trajtuar historia e dy të rinjve, Sikedit dhe Matildës, të cilët ishin ndarë për shkak të grindjeve të shumta mes nënës dhe bashkëshortes.

Sikedi dhe Matilda ndodhen në udhëkryq, mes dashurisë dhe “urrjetjes” pas të gjitha problemeve që kanë kaluar.Teksa tregojnë historinë e tyre plot vështirësi dhe probleme të shumta, i gjendur mes udhëkryqit të tyre, moderatori dhe producenti Ardit Gjebrea është shprehur:“U bëfshi lëmsh që të dy, sa vuajmë ne prindërit për ju.”

LEXO EDHE:  Miriam Cani bëhet nostalgjike/ Kujton performancën dhe shumën e parë që ka fituar në një konkurs

LEXO EDHE:  Fansja e çmendur mbush trupin me fytyrën e Rihannës

U bëfshi lëmsh u bëfshi, ne prindërit sa vuajmë për ju, lëmsh u bëfshi që të dy. Ne prindërit i hamë të gjitha, mua më zuri dhimbja e kokës pa patur asnjë gjë”, u shpreh Arditi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish konkurrenti nxjerr “të palarat” e Përputhen/ “Mos u merrni me mua o emision i degjeneruar”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ish konkurrenti i Përputhen, Eri Aga ka shpërthyer kundër emisionit, pasi një nga ish konkurrentët me të cilët ai ka patur përplasje, Dorjani, është rikthyer sërish për tu bërë pjesë në emision.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Eri ka publikuar videon nga sherri dhe krahas shkruan se Dorjanin e kanë futur në Përputhen për të provokuar atë në mënyrë që të përjashtohej për të mos nxjerrë të palarat e tyre.

Krahas ai ka treguar se shumë prej takimeve të tij në Përputhen janë prerë dhe se të gjitha ato që ka thënë në intervista rreth emisionit kanë dalë të vërteta.Meqe kto legenat e perputhjes nxjerrin videot e mia akoma dhe pse ka nji vit qe ka ndodh ja se e nxjerr un videon e paster qe ato jan perpjek me e mbulu.

Dhe ju doni me rrit audiencen me videot e mia ja se ju a rris un po njerzit e kan marr vesh kush jeni ju sepse e kam then e ne intervista qe kte morrin e keni fut per tmprovoku mu nervat edhe tme perjashtonit se e dinit qe po tisha un brenda ju nxirrja tgjitha tpalarat prandaj mi prisnit pjeset ne xhirime kur un thoja tverteten dhe per cdo gjo qe kam thon ne intervista ka dal e verteta ime o emision i degjenerum mos u merrnit me mu se ju pata len rehat po flija tani jam zgju nga gjumi dhe fillon punon trruri perseri per ekstremizma😉..Edhe boni report prap me mbyll instan po mu nuk ma ha per nji instagram vetem tju degjeneroj juve le te mbyllet instagrami”, shkruan Eri krahas videos nga sherri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Mami më seksi në ekran/ Marina Vjollca shkëlqen në Klanifornia

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një nga moderatoret më të komentuara të momentit, Marina Vjollca edhe pse shtatzënë, ka vendosur të jetë në ekran edhe këtë sezon televiziv.

Bjondina ka mahnitur të gjithë publikun me pamjen e saj në puntatën e dytë të shoët të humorit Klanifornia.

Moderatorja shfaqet e veshur me një fustan tejet seksi, të ngushtë pas trupit, që mban firmën e stilistes së njohur italiane Elisabetta Franchi.

LEXO EDHE:  Fansja e çmendur mbush trupin me fytyrën e Rihannës

LEXO EDHE:  Fansja e çmendur mbush trupin me fytyrën e Rihannës

Komentet komplimentuese për pamjen e saj kanë qenë të pafundme në rrjetet sociale.Kujtojmë se vetëm pak kohë më parë, Marina bëri të ditur se është në pritje të ëmbël. Por ende nuk ka zbuluar gjininë e bebushit apo emrin.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE