Connect with Us

Tifozja më e nxehtë e futbollit/ Fotot më mahnitëse të modeles italiane

Showbizz

Tifozja më e nxehtë e futbollit/ Fotot më mahnitëse të modeles italiane

Publikuar

-

Tifozja më e nxehtë e futbollit/ Fotot më mahnitëse të modeles italiane

Ajo njihet si një nga modelet më seksi italiane dhe një nga tifozet më të ç,mendura të futbollit.

Bëhet fjalë për bukuroshen italiane, Elisa De Panicis.

Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Insytagram ku ndan foto shumë sensuale dhe provokuese nga setet e saj më të fundit fotografike.

LEXO EDHE:  Shkëmbyen puthje pasionante me njëri-tjetrin/ Si qëndron e vërteta e lidhjes së Robert Berishës me modelen italiane

Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shoën Grande Fratello dhe si e dashura e mbrojtësit të Milanit, Teo Hernandez.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Kopja e Anës”/ Rrjeti “shpërthen” në komente, ja si pritet Ritvana e Përputhen nga ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Ritvana Fetahu, është vajza nga Puka që u bë pjesë e Përputhen sezoni i tretë. Menjëherë pas hyrjes së saj në emision, kanë nisur edhe komentet e para në rrjetet sociale.

Për shkak të pamjes, të shumtë janë ata që e kanë krahasuar, Ritvanën me Ana Lleshin, ish konkurrentet e Përputhen 2.

Ritvana jeton në Danimarkë ku edhe punon. Ajo është kthyer në Shqipëri për të gjetur dashurinë pas një zhgënjimi me një djalë nga Danimarka.

LEXO EDHE:  Rezidencë 20 milionë dollarëshe/Kim Kardashian tregon fotot e para të shtëpisë dhe do t’ju lënë pa fjalë

LEXO EDHE:  Bëhet nënë për herë të parë, modelja shqiptare: Jam në qiellin e shtatëAjo u shpreh se pëlqen burrat e fortë, jo vetëm fizikisht por në pikëpamje të ndryshme. Gjithashtu nuik nguroi të tregonte edhe të preferuarit e saj për momentin në Përputhen.

Argjendi dhe Eduardi ishin dy djemtë që ajo piketoi me shikim të parë, ndërkohë që u shpreh se do t’i  njohë djemtë me kohën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me synime të qarta/ Ritvana, vajza e Përputhen që e sheh veten në Parlamentin Europian

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana Fetahu është konkurrentja e parë nga vajzat që u prezantua sot në Përputhen. Ajo jeton në Danimarkë dhe është rikthyer në Shqipëri për të qenë pjesë e Përputhen.

Gjatë prezantimit të saj, Ritvana u shpreh se i pëlqejnë burrat e fortë, jo vetëm nga ana fizike por edhe në dimensione të tjera.

Gjithashtu ajo nuk nguroi të tregonte edhe dy të preferuarit e saj për momentin në Përputhen.

LEXO EDHE:  Rezidencë 20 milionë dollarëshe/Kim Kardashian tregon fotot e para të shtëpisë dhe do t’ju lënë pa fjalë

LEXO EDHE:  Shkëmbyen puthje pasionante me njëri-tjetrin/ Si qëndron e vërteta e lidhjes së Robert Berishës me modelen italiane

Dy djemtë që i tërhoqën më shumë vëmendjen ishin Argjendi dhe Eduardi.

E pyetur se ku e sheh veten e saj në të ardhmen ajo u shpreh shumë e sigurt dhe se synimi i saj, goli i saj i jetës është që të jetë pjesë e Parlamentit Europian./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

19 vjeçari i Përputhen: Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do bëhesha lesbike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Julian Çela është një nga konkurrent më të rinj që janë bërë pjesë e Përputhen deri më tani.

Juliani tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me shprehjen e tij: “Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do të isha bërë lesbike”.Çela u shpreh se një vajzë meriton të trajtohet me respekt dhe dashuri ndërsa thekson se nuk duhet keqtrajtuar kurrë.

LEXO EDHE:  Foto- Si “e sfidojnë” të nxehtin fëmijët e kryeqytetit

LEXO EDHE:  FOTOT-Modelja më provokuese e rrjeteve sociale/ Njihuni me të parezistueshmen, Tiona Fernan

“Femra është dhurata më e bukur që i ka dhuruar Zoti këtij planeti. Meritojnë vetëm dashuri dhe jo dhunë”, u shpreh ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE