Connect with Us

Me gotën e rakisë mbi kokë/ Dua Lipa hedh valle me këngët popullore shqiptare

Showbizz

Me gotën e rakisë mbi kokë/ Dua Lipa hedh valle me këngët popullore shqiptare

Publikuar

-

Me gotën e rakisë mbi kokë/ Dua Lipa hedh valle me këngët popullore shqiptare

Këngëtarja Dua Lipa duket se po i shijon në maksimum pushimet e saj në Shqipëri.

Këngëtarja ka vizituar disa prej vendeve më të bukura të Shqipërisë, ku së fundi po pushon në Jug.

Ajo ka publikuar një video ku shihet teksa kërcen me muzikë popullore dhe mban mbi kokë gotën e rakisë.

“Më trego që je shqiptar, pa ma thënë që je shqiptar”, ka shkruar këngëtarja përkrah videos./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Rrëfehet Anxhela Peristeri: Kam qenë në një gjendje të keqe mendore

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mahnitëse/ Dua Lipa tregon me krenari se është veshur nga stilistja shqiptare

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka zotëruar tregun muzikor, kryesisht përgjatë këtyre dy viteve të fundit, me publikimin e albumit “Future Nostalgia”.

Autorja e shumë hiteve asnjëherë nuk nguron të tregojë krenarinë që ka për origjinën e saj.

Dua është kthyer në një mbështetëse të talenteve shqiptare dhe shpesh herë i promovon ato. Së fundmi diva e muzikës pop është shfaqur e veshur nga stilistja me origjinë shqiptare Nensi Dojaka.Ka qenë vetë Dua, ajo që tregoi veshjen në një postim në rrjetet sociale, ku shfaqet e veshur me një bluze trasparente të zezë.

LEXO EDHE:  “Më ftuan të këndoja dhe më përzunë pa më dhënë lekët!” Këngëtarja rrëfen incidentin e pakëndshëm

LEXO EDHE:  Surprizë/Dy këngëtare shqiptare do të performojnë te “Victoria’s Secret”

Së fundmi, Nensi ka fituar gjithashtu edhe çmimin e parë ne LVMH 2021 për talentet e reja në fushën e modës. Sot ajo është kthyer në një prej stilisteve më të kërkuara e cila ka punuar me emra të njohur si Bella Hadid, Emily Ratajkowski dhe Kaia Greber./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

5 vajzat seksi të Përputhen 3/ Kush është konkurrentja më e ndjekur në rrjetet sociale

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pesë vajzat konkurrente të sezonit të tretë të Pëpruthen janë Ritvana Fetahu, Arlida Nezha, Iarda Shahillari, Mikela Pupa dhe Alvisa Qarri.

Vajzat janë zyrtarisht konkurrente të Pëpruthen, të cilat kanë marrë pjesë në Përputhen për të gjetur dashurinë.

Gjithashtu vihet re se vajzat kanë fituar me shumë shpejtësi edhe shumë ndjekës në rrjetet sociale.

Vetëm në pak ditë, ato kanë arritur të tërheqin me mijëra ndjekës dhe gjatë një kërkimi në Instagram mësuam se më e ndjekura është infermierja seksi, Iarda Shahillari, e cila mbi 83 mijë ndjekës.

LEXO EDHE:  Rrëfehet Anxhela Peristeri: Kam qenë në një gjendje të keqe mendore

LEXO EDHE:  “Më ftuan të këndoja dhe më përzunë pa më dhënë lekët!” Këngëtarja rrëfen incidentin e pakëndshëmPas saj vjen Alvisa Qarri bjondina vlonjate, e cila çmendi djemtë e Përputhen dhe ndezi shumë debate në studio.

Alvis aka mbi 63 mijë ndjekës në Instagram. Pas saj vjen Mikela me 50.7 mijë ndjekës që ndiqet nga Ritvana me 45.7 mijë ndjekës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Të ndarë?/ Riniani i Përputhen publikon foton me partneren seksi

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prej ditësh qarkulloi në rrjet lajmi se ish-konkurrenti i “Për’puthen” Riniani Leka ishte ndarë nga e dashura e tij, avokatja me origjinë shqiptare që jetonte në Spanjë, Anisa Berliku.

Por si duket ky ishte një alarm fals pasi të dy janë rishfaqur pranë njëri-tjetrit. Së fundmi Riniani e vërtetoi edhe një herë se është krah Anisës me një postim në rrjetet sociale ku ai shfaqet pranë saj.

LEXO EDHE:  Dua Lipa, imazh i një firme të njohur britanike

LEXO EDHE:  Fjolla Morina bëhet e gjallë/ Reagon nga arratiaRikujtojmë se Riniani mori ftesë nga Ana Kauri gjatë pjesmarjes së tyre në Përputhen për ta vazhduar njohjen jashtë, por ky i fundit nuk pranoi.

Riniani doli beqar nga emisioni dhe tani po shijon lidhjen me Anisen, vajzën simpatike që punon si avokate në Spanjë, e cila gjithashtu është nëna e një vajze të quajtur Chloe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE