Connect with Us

Forma shpërthyese dhe foto provokuese/ Kjo është bukuroshja shqiptare që do t’iu marrë mendjen dhe zemrën

Showbizz

Forma shpërthyese dhe foto provokuese/ Kjo është bukuroshja shqiptare që do t’iu marrë mendjen dhe zemrën

Publikuar

-

Ziza Pajaziti është një ndër vajzat më të pëlqyera dhe të komentuara në shoëbizzin shqiptar. Bukuroshja nga Kosova ka ndezur Instagramin teksa ka publikuar disa foto shumë seksi me bikini.

Ziza ka treguar format e saj shpërthyese në një palë bikini super minimaliste. Për shkak të formave dhe pamjes së saj, modelen shpesh e krahasojnë me yllin e Instagramit Kim Kardashian.

LEXO EDHE:  Moda e viteve 1990/ Supermodelet më të suksesshme të kohës

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Surprizë në “Përputhen”/ Vëllai i Mevlanit konkurrent i radhës?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në puntatën e sotme të Përputhen, moderatorja Bora Zemani ka treguar se do të vijnë edhe tre konkurrentë të tjerë të cilët do të votohen nga publiku dhe vajzat nëse do të bëhen pjesë e emisionit.

Surpriza është se në program mund të bëhet pjesë e Përputhen, edhe vëllai i Mevlanit, Artan Shaba.LEXO EDHE:  FOTOT/ Shikoni sa elegante është Kelly

LEXO EDHE:  FOTOT e fundit/ Akulli në rrugët e Korçës, asnjë ndërhyrje

Ai është prezantuar sot dhe do të votohet nga publiku dhe vajzat se nëse do të jetë pjesë e Përputhen.

Artani ka ardhur nga Gjermania dhe është parukier./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U përfolën për një romancë/ Irina Shayk flet për herë të parë për mardhënien e saj me Kanye West

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

U përfol gjatë romanca midis Irina Shayk dhe Kayne West. Për herë të parë dyshja u pa në Paris dhe më pas janë shfaqur në Los Angelos. Fotot e tyre bënë xhiron e rrjetit.

Por si duket romanca midis tyre nuk zgjati shumë dhe tani ata nuk janë më bashkë.

Irina Shayk, të cilës i është vënë shpesh në dukje lidhja me reperin ka lënë të kuptohet se preferon ta mbajë jetën e saj të dashurisë private, shkruan CNA.al .

Gjatë një interviste të fundit me moderatorin Highsnobiety, të publikuar të enjten, më 16 shtator, modelja 35-vjeçare është pergjigjur me shumë elegancë rreth një pyetje në lidhje me mardhënien e saj me reperin 44-vjeçar.

Nesër do të ketë një thashethem se po takohem me dikë tjetër,kjo është kthyer në dicka normale për mua . Pastaj pasnesër, do të jetë dikush tjetër dhe kështu me rradhë. Gjithmonë ka diçka atje, ka një pse dhe një sepse, unë thjesht dua ta mbaj për vete”, është shprehur Irina gjatë intervistës.

LEXO EDHE:  Foto me të brendshme +18/ Supermodelja ideale mban emrin Megan Fox

LEXO EDHE:  Foto me të brendshme +18/ Supermodelja ideale mban emrin Megan FoxModelja ruse u takua për herë të parë me West, ndërkohë që po punonte në videoklipin e tij “Power” në vitin 2010. Më shumë se një dekadë më vonë, ata ndezën thashethemet e romancës kur u panë së bashku në Francë gjatë qershorit.

“West gjithmonë mendonte se Irina ishte e bukur,” tha një burim ekskluzivisht për “Us Weekly” në qershor, duke vënë në dukje në atë kohë se dyshja  ishin bashkë.

Sidoqoftë, romanca nuk zgjati shumë. Për këtë mbase kanë ndikuar edhe ulje ngritjet e mardhënies së Kim dhe Kanye. /CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Njihuni me modelet seksi të viteve 90’

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

1.Linda Evangelista, është një modele kanadeze e modës dhe një nga supermodelet kryesore të viteve 1990. Ajo konsiderohet si një nga modelet më të arritura dhe me ndikim të të gjitha kohërave, dhe është paraqitur në mbi 700 kopertina revistash. Evangelista është i njohur kryesisht për të qenë “muza” e gjatë e fotografit Steven Meisel, si dhe për frazën: “Ne nuk zgjohemi për më pak se 10.000 dollarë në ditë.” Ajo mban rekordin për paraqitjet e saj të shumta në kopertinën e Vogue Italia, të gjitha të fotografuara nga Meisel.

2.Naomi Elaine është një modele, aktore dhe biznesmene britanike. E zbuluar në moshën 15-vjeçare, ajo u vendos në mesin e modeleve më të njohura dhe më të kërkuara të fundit të viteve 1980, 1990 dhe 2000s. Përveç karrierës së saj të modelimit, Campbell ka nisur sipërmarrje të tjera, duke përfshirë një album në studio R&B dhe disa paraqitje aktrimi në film dhe televizion. Campbell është gjithashtu e përfshirë në punë bamirësie për shkaqe të ndryshme.

LEXO EDHE:  Trup perfekt dhe poza seksi/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa frymë me fotot provokuese

LEXO EDHE:  Moda e viteve 1990/ Supermodelet më të suksesshme të kohës3.Cynthia Ann Crawford e lindur më 20 shkurt 1966 është një modele, aktore dhe personalitet amerikan. Gjatë viteve 1980 dhe 1990, ajo ishte ndër supermodelet më të njohura dhe një prani e kudogjendur në kopertinat e revistave, pistat dhe fushatat e modës. Ajo më pas u zgjerua në sipërmarrje aktrimi dhe biznesi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE