Connect with Us

Pas ndarjes nga Çimi/ Stela e Përputhen +40 jep mesazhin

Showbizz

Pas ndarjes nga Çimi/ Stela e Përputhen +40 jep mesazhin

Publikuar

-

I dha fund lidhjes me Çimin/ Stela iu përcjell mesazhin për të gjitha vajzat

Pak ditë më parë, Stela Nikolla, ish konkurrente e Përputhen 40+ bëri të ditur se lidhja e saj me Çimin ka përfunduar. Ajo u shpreh se pa asnjë shkak dhe asnjë komunikim, Çimi ka vendosur të ndërpresë marrëdhënien me të.

Pas kësja, Stela tregon se ka marrë shumë mesazhe nga ndjekësit për ta pyetur se si është pas ndarjes.

LEXO EDHE:  Pacolli: Një ndarje e Kosovës do të ishte shkelje e sovranitetit

Ajo zbulon se është mjaft mirë dhe krahas jep mesazhin: “Më mirë vetëm sesa e keqshoqëruar”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Si të duken vajzat e reja të Përputhen?”/ Ish konkurrentja zbulon dy të preferuarat

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Përputhen është një nga programet më të ndjekura të momentit.

Ky sezon ka nisur vrullshëm me debate e zënka mes konkurrentëve. Megjithëse ka pak ditë që ka startuar, publiku ka tashmë të preferuarit e tij.

Ish konkurrentja, Aristela Leka në një bisedë virtuale me ndjekësitm ka treguar se të gjitha vajzat konkurrente i duken shumë të mira.

LEXO EDHE:  Shikoni si duket Black Chyna pas ndarjes me vëllanë e Kim

LEXO EDHE:  "Pajtohen" Meta dhe Kryemadhi/ Plas dashuria në publikPo ashtu si të gjithë edhe Aristela ka zbuluar se kush janë dy të preferuarat e saj .

Ish konkurrentja ka treguar se Tola dhe Alvisa për momentin janë dy vajzat që ajo i preferon më shumë në Përputhen./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shumë më tepër se në Shqipëri/ Einxhel Shkira tregon sa paguhet në Afrikë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Modelja Einxhel Shkira i habiti të gjithë kur tregoi se ishte zhvendosur për të jetuar në Afrikë.

E ftuar në emisionin Rudina, Einxhel ka zbuluar se Afrika nuk është aspka siç shumë njerëz e imagjinojnë.

Modelja ka zbuluar se vendosi të zhvendosej në Afrikë pas një propozimi për punë që kishte marrë nga një mikeshë e saj.Ndër të tjera, ajo zbuloi se tashmë merret me menaxhim dhe se paguhet shumë me tepër seç paguhej në Shqipëri.

LEXO EDHE:  Video – Habit ish-konkurenti i Përputhen”/ Bën plazh nudo me të dashurën

LEXO EDHE:  Pacolli: Një ndarje e Kosovës do të ishte shkelje e sovranitetit

E pyetur nëse shifrat kalojnë 3 apo 4 mijë euro, ajo u shpreh se po.

Rrogën time nuk do e tregoj se kam frikë mos më rrëmbejnë, por është më mirë se rroga në Shqipëri”, tha Einxhel ndër të tjera./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kam bashkëjetuar me familjen e të dashurit”/ Jasmin e Përputhen rrëfen eksperiencën stresuese: Humba 15 kilogramë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Jasmin Kadriu është një nga vajzat më të ndjekura dhe të komentuara të momentit.

Së fundi ish konkurrentja e Përputhen, ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit, ku dhe ka rrëfyer më shumë detaje rreth jetës së saj.

Jasmin ka vendosur të ndajë me ta një nga eksperiencat e saj më të vështira.

Ajo zbulon se ka bashkëjetuar me familjen e ish të dashurit dhe ka qenë nj ëeksperiencë stresuese ku dhe nga kjo ka humbur 15 kilogramë.LEXO EDHE:  Video - Habit ish-konkurenti i Përputhen”/ Bën plazh nudo me të dashurën

E kam provuar bashkëjetesën me familjen e të dashurit, ndoshta ka qenë e pafatë për mua! Por di të them që mësova se çfarë s’do t’i bëj kurrë nuses së djalit tim. Se këta njerëz harrojnë në fund të ditës që kanë vetë fëmijë dhe janë qënie njerëzore si të gjithë.

Ka qenë eksperienca më stresuese që kam pasur ndonjëherë saqë humba dhe 15 kile!

Krijo mundësi jeto vetëm me burrin se këshillë tjetër s’të jap dot”, shkuran Jasmina./ CNA.al

LEXO TE PLOTE