Connect with Us

FOTOT-Nuk ndalet Antonela/ Tregon të pasmet me bikini

Showbizz

FOTOT-Nuk ndalet Antonela/ Tregon të pasmet me bikini

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela Berishaj është kthyer në një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo shpesh bëhet pjesë e mediave rozë, për shkak të fotove provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka ndezur rrjetin pasi ka publikuar disa foto ku shafqet me bikini nga pushimet. Në njërën prej fotove Antonela nuk nguron të tregojë edhe të pasmet.

LEXO EDHE:  Zaimina Vasjari nuk ndalet me videot seksi/ Ekspozon format perfekte me bikini

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot e nxehta të Antonelës me bikini./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mikela, Argjendi dhe Ritvana/ Ndjekësit: “Olsa mos e ndërro skenarin”

Publikuar

-

Nga

Që në fillimin e tij, sezoni i tretë i Pëpruthen ka nisur me debate, pëlqime, madje edhe kërcimet dhe flirtet mes konkurrentëve.

Vetëm puntatën e shkuar, kërcimi i Mikelës dhe Argjendit ka shkaktuar një reagim shumë të madh tek ndjekësit.

Sipas tyre tashmë është formuar trekëndëshi, Mikela, Argjend dhe Ritvana.

Ata mendojnë se autorja e programit po përdor të njëjtin skenar si vitin e kaluar.

Të shumtë janë komentuesit që e krahasojnë këtë treshe me Tean, Andin dhe Shqipen, apo Mevlanin Ledianën dhe Antonelën.

Gjithsesi sot pritet të ketë diskutime në studio pasi Ritvana dhe Bruno ende nuk e kanë dhënë mendimin e tyre rreth gjestit të Mikelës.

LEXO EDHE:  Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

LEXO EDHE:  Tuna na prezanton supertrupin pas lindjes

Mikela ka zgjedhur Brunon në takim ndërsa zgjodhi të kërcejë me Argjendin.Nga ana tjetër Ritvana nuk u ndje aspak mirë gjatë këtij momenti ndonëse arriti ta menaxhonte shumë mirë momentin, duke qeshur sikur nuk kishte asgjë që nuk shkonte./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kërceu me Argjendin/ Konkurrenti i Përputhen për Mikelën: Do vetëm të përkëdhelet

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një ditë më parë, Mikela, konkurrente e Përputhen 3 i befasoi të gjithë.

Moderatorja Bora Zemani, në fund të programit i drejtoi Mikelës disa pyetje nga publiku të bëra në rrjetet sociale.

Njëri prej ndjekësve i kërkon të kërcejë me një nga konkurrentët në studio dhe, Mikela zgjedh Argjendin, ndërkohë që pritet të transmetohet takimi i saj me Brunon.

Pas këtij kërcimi Bora u shpreh se do të vijonë diskutimet në puntatën e sotme. Ndërkaq kur të gjithë po presin reagimin e Ritvanës dhe Brunos përsa i përket kërcimit, konkurrentja duket se po “flirton” me një tjetër konkurrent.

LEXO EDHE:  Si rrallëherë!/ Aurela Gaçe ndez Instagramin me fotot me bikini

LEXO EDHE:  Foto/ Emily provokon me të zezaAlbi Dhima, ka publikuar një video nga prapaskenat para se të nisë emisioni, me Mikelën, ku i thotë nëse dëshiron t’ia thotë poezinë që mesa duket ka krijuar për konkurrenten.

Ajo e refuzon t;ia thotë në video, por e do drejtpërdrejtë në emision.

Krahas videos ndërkohë, Albi shkruan: “Veç të përkëdhelet do, do madje dhe poezi”.

Duket se mes dyshes ka një pëlqim pork jo mbetet për tu parë në zgjedhjen e radhës të Mikelës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas fotove të nxehta me bikini/ Enca çmend ndjekësit, tregon gjoksin “bombë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Enca Haxhia është një këngetaret më të përfolura përsa i përket pamjes së jashmte.

Këtë sezon veror, Enca vendosi të mos ishte pjesë e asnjë koncerti, pasi sqaroi se se do t’i përkushtohej tërësisht vetes dhe mirëqënies së saj.

E megjithatë ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me postimet e saj në rrjetet sociale.

Shpesh ajo provokon me fotot me bikini ku tregon pa asnjë kompleks format e saj.

LEXO EDHE:  Tuna na prezanton supertrupin pas lindjes

LEXO EDHE:  Ngjarja makabre/ Gjendet valixhja e katërt në Firence, identifikohet një prej viktimavePas kësaj, së fundi ajo ka publikuar disa video në isntastory ku tregon kombimin e veshjes.

E veshur me një këmishë blu, të hapur tërësisht në pjesën e dekoltesë, Enca ka ndezur sërish rrjetin.

Ajo ka treguar gjoksin bombastik duke lënë pafjalë të gjithë ndjekësit.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE