Connect with Us

FOTO-Orinda Huta ndan momentin e ëmbël me të bijën/ E ushqen me gji në publik

Showbizz

FOTO-Orinda Huta ndan momentin e ëmbël me të bijën/ E ushqen me gji në publik

Publikuar

-

Moderatorja Orinda Huta dhe producenti Turjan Hysko po përjetojnë ditët më të lumtura të jetës, pasi dëshira e tyre më e madhe u realizuar dhe tashmë janë tre bashkë me vajzën e tyre Atara.

Që n ëmomentin që Atara ka lindur, si Orinda ashtu edhe Turi kanë zgjehdur ta prezantojnë me publikun, ndryshe nga shumë personazhe të tjerë të njohur që kanë preferuar ta mbajnë larg syrit mediatik imazhin e fëmijës së tyre.

LEXO EDHE:  FOTOT-Plasin memet në rrjetet sociale/ Çfarë presim nga Amerika dhe çfarë na sjell

Së fundi Orinda ka publikuar një foto ku shfaqet duke i dhënë gji Atarës në publik, duke thyer kështu çdo kompleks.

Kështu ajo përcjell dhe një mesazh shumë të rëndësishëm për të gjithë nënat e reja që të zhdukin çdo kompleks dhe të shijojnë në çdo moment fëmijën e tyre si dhe të kujdesen për mirëqënien e tyre./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një infermiere seksi do të zbulojë shumë fantazi”/ Olsa Muhameti tregon detajet nga sezoni i ri i “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Emisioni që theu çdo rekord, “Përputhen” rikthehet sot me sezonin e ri.  Ditën e sotme ishte e ftuar në emisionin “Breaking” autorja e programit, Olsa Muhameti, ku  zbuloi disa detaje rreth sezonit të ri.

Ajo tha se në javën e dytë do të nisin takimet e para jashtë. Gjithashtu tregoi se konkurrentët vijnë nga vende të ndryshme.

“Janë djem që jetojnë në Zvicër, Gjermania, është një djalë i Mitrovicës që vjen nga Nju Jork, Kemi një djalë Presheve që vjen në Për’puthen. Nga Maqedonia e Veriut mungojnë konkurrentët, por edhe mund të kemi në ditën në vijim”, tha Muhameti.

LEXO EDHE:  LSI 15.000 USD në muaj për foton Meta-Trump, por dështoi

LEXO EDHE:  FOTO-Georgina Rodriguez “tërbon” rrjetin/ Shfaq format me të brendshmet seksiNjëkohësisht, Olsa u bëri thirrje të gjitha vajzave nga Kosova që të aplikojnë që të bëhen pjesë e emisionit, që të gjejnë dashurinë e tyre.

Ndërsa e pyetur në lidhje me profesionet e konkurrentëve, autorja e “Për’puthen” tregoi se kemi një infermiere.

Një infermiere, seksi, që do të zbulojë shumë fantazi. Kemi edhe një ndryshim formule, nuk prezantojmë vajzat në fillim, por djemtë hap pas hapi, se janë më të shumtë në numër që të njihen”, zbuloi Olsa./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aksident i vogël nga një lojë/ Ylli Limani përfundon në spital

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur nga vajzat, Yll Limani, prej disa ditësh është me pushime në jug të Shqipërisë.

Ai ka treguar përmes postimeve se po kalon shumë bukur.

Mirëpo, këngëtarit të njohur i ka ndodhur një “incident” i vogël në fytyrë dhe ka përfunduar në spital.Nëpërmjet postimeve në Instagram, Ylli na tregon disa pamje për të zbuluar çka ndodhi.

LEXO EDHE:  Fifi në spital?/ Fation Kuqari publikon foton e këngëtares

LEXO EDHE:  FOTOT-Plasin memet në rrjetet sociale/ Çfarë presim nga Amerika dhe çfarë na sjell

“Një aksident i vogël nga një lojë e kotë me gur në plazh”, ka shkruar ai mbi foto./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Plane për martesë/ Eni Koçi zbulon nëse do të bëjë dasmë me Gencin

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të pëlqyera dhe të komentuara të momentit.

Prej vitesh ata janë në një lidhje dashurie, e cila është kurorëzuar në fejesë.

Ditën e djeshme, këngëtarja Eni Koçi ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit ku ka ndarë disa detaje nga jeta private që ne nuk i kishte treguar më parë.

LEXO EDHE:  Foto-Nga golfet tek pantallonat/ Luli alergjik ndaj rrobave të lara?

LEXO EDHE:  LSI 15.000 USD në muaj për foton Meta-Trump, por dështoiSigurisht që pyetjet kanë qenë të shumta, por Eni nuk ka hezituar t’iu përgjigjet fansave të saj.

Njëra ndër pyetjet ishte se a do bëjnë dasëm me Gencin, ku ajo ka thënë se nuk beson se do bëjnë dasmën pasi që të gjitha ceremonitë simbolike i kanë bërë vetem me familjet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE