Connect with Us

“Flakë për flakë”/ Sindi i përgjigjet Sarës: Je veterane e eksperiencave, mbahesh mend vetëm për…

Showbizz

“Flakë për flakë”/ Sindi i përgjigjet Sarës: Je veterane e eksperiencave, mbahesh mend vetëm për…

Publikuar

-

Ish konkurrentja e Përputhen Sindi Loci ditën e djeshme ka ndezur sërish debate me ish konkurrentë të tjerë të emisionit.

E ftuar në emisionin “Në Pranga” Sindi dha mendimin e saj për secilin personazh ku përfshihej edhe Sara.

Për Sarën ajo u shpreh: “Përse na përmendni emra të tillë në mes të ditës, na e shpifët.”

Ndërkaq nuk mungoi edhe reagimi i Sarës , e cila shkruante se arsyeja e urrejtjes së Sindit ndaj saj është sepse ajo i mori të dy djemtë dhe Atdheun dhe Gelianin.

“Zonjush Sind minioni, normal që do ta shpifi Sara se mirë Atdheun ta hoqa nga harta por edhe Gelin që mendove se kishe çerek shansi, s’të lash ta shijoje takimin deri në fund. S’ke faj edhe unë po të isha në vendin tënd do e urreja veten time”, tha Sara përmes një statusi në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Video-Sherr i frikshëm mes të rinjve në Fier/Policia ndërhyn por …!

Por Sindi nuk ia ka lënë mangët, duke iu përgjigjur sërish Sarës. Ajo publikon disa deklarata të ish konkurrentes teksa shprehej se me Atdheun ishte një etapë e mbyllur, duke treguar se lidhja e tyre kishte zgjatur vetëm dy javë. Ndërsa i drejtohet Sarës duke i thënë se është veterane r eksepriencave dhe shumë e zgjuar por që është shumë larg saj.

Sindi shprehet se vetmja gjë për të cilën do të mbahet mend Sara është e qeshura e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Kam bashkëjetuar me familjen e të dashurit”/ Jasmin e Përputhen rrëfen eksperiencën stresuese: Humba 15 kilogramë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Jasmin Kadriu është një nga vajzat më të ndjekura dhe të komentuara të momentit.

Së fundi ish konkurrentja e Përputhen, ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit, ku dhe ka rrëfyer më shumë detaje rreth jetës së saj.

Jasmin ka vendosur të ndajë me ta një nga eksperiencat e saj më të vështira.

Ajo zbulon se ka bashkëjetuar me familjen e ish të dashurit dhe ka qenë nj ëeksperiencë stresuese ku dhe nga kjo ka humbur 15 kilogramë.LEXO EDHE:  "Kë të marrë e kë të lërë"/ Atdheu i pavendosur mes vajzave të Përputhen

E kam provuar bashkëjetesën me familjen e të dashurit, ndoshta ka qenë e pafatë për mua! Por di të them që mësova se çfarë s’do t’i bëj kurrë nuses së djalit tim. Se këta njerëz harrojnë në fund të ditës që kanë vetë fëmijë dhe janë qënie njerëzore si të gjithë.

Ka qenë eksperienca më stresuese që kam pasur ndonjëherë saqë humba dhe 15 kile!

Krijo mundësi jeto vetëm me burrin se këshillë tjetër s’të jap dot”, shkuran Jasmina./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Video që u bë virale në rrjetet sociale/ Bora Zemani sqaron një herë e mirë të vërtetën e marrëdhënies së saj me Atdheun

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Moderatorja Bora Zeman është përfolur gjatë në media për jetën e saj private.

Vetëm pak kohë pas ndarjes nga aktori i humorit Donald Veshaj, Bora u përfol për një lidhje dashurie me një nga ish konkurrentët e Përputhen, Atdhe Xharavina.

Në rrjet qarkulloi një video e dyshes dhe të gjithë nisën të aludonin se mes tyre kishte një lidhje.

Së fundi, Bora Zemani ka sqaruar njëherë të vërtetën e videos.

LEXO EDHE:  Video-Policia private pengon pedagogët të takojnë studentët

LEXO EDHE:  "Kë të marrë e kë të lërë"/ Atdheu i pavendosur mes vajzave të PërputhenPërmes një statusi ajo tregon se videoja është bërë pak muaj më parë, në kohën e Përputhen tour, dhe kanë qenë të shoqëruar nga i gjithë stafi.

Ajo zbulon se nuk ka dashur të reagojë më parë rreth këtyre lajmeve por tashmë u ka dhënë fund pyetjeve dhe dyshimeve rreth marrëdhënies së saj me Atdheun./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kohë të vështira”/Alketa Vejsiu tregon arsyen pse nuk publikon foto të fëmijëve

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret dhe personazhet më të njohura të ekranit dhe rrjeteve sociale.

Ajo është nënë e dy fëmijëve, Lionel dhe Nicole. Alketa është shumë aktive në rrjetet sociale ku tregon shpesh përditshëmrinë e saj dhe projektet e reja, por dy fëmijët i ka mbajtur gjithnjë larg vëmendjes mediatike.Për këtë, moderatorja e ka një arsye. E pyetur nga ndjekësit përse nuk publikon foto të tyre, moderatorja është shprehur se në këtë mënyrë i mbron, pasi po jetojmë në kohë të vështira.

LEXO EDHE:  Sherr me thika në Bulqizë/ Plagosen dy vëllezër

LEXO EDHE:  “Je shkop, si një k*** gati për…” Linda Rei lëshon gojën ndaj ish-missit shqiptar, ajo e injoron

Kujtojmë se shumë shpjet Alketa do të kthehet sërish në ekran me programin “Love Story”. Këtë vit do të ketë një “princ” dhe një “princeshë” të cilat do të gjejnë dashurinë e tyre në ekran./ CNA.al

LEXO TE PLOTE