Plane për një fëmijë të dytë?/ Bora Zemani: Nëse një ditë do të kem një vajzë…

2 Gusht 2021, 08:57, Lifestyle CNA
Plane për një fëmijë të dytë?/ Bora Zemani:

Moderatorja Bora Zemani është një nga vajzat më të pëlqyera të ekranit. Përveçse një moderatore seksi, ajo është edhe nënë shumë e kujdesshme dhe e përkushtuar.

Së fundi teksa shoqëronte të birin duke parë një film të animuar ka zbuluar dhe dëshirën e saj për një fëmijë të dytë.

Ajo madje ka treguar se nëse do të jetë vajzë emrin do ta ketë Nala. Kujtojmë se Bora Zemani pak kohe më parë i dha fund lidhjes së saj të dashurisë me aktorin e humorit Donald Veshaj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga