Connect with Us

Zbulohet e vërteta e lidhjes së Mevlanit dhe Aristelës

Showbizz

Zbulohet e vërteta e lidhjes së Mevlanit dhe Aristelës

Publikuar

-

Prej ditësh Mevlan Shaba dhe Aristela Leka kanë qenë në qendër të vëmendjes të mediave rozë.

Një foto e tyre në rrjetet sociale ngriti dyshimet se dy ish konkurrentët mund të kishin krijuar një lidhje jashtë programit.

Ndjekësit në mediat sociale vërshuan në komente madje pati edhe një reagim nga Ledjana në lidhje me atë që ndjekësit aludonin.

Në një prej statusve, Ledjana shkruante se gjithkush ka të drejtë të bëjë çfarë të dojë me jetën e tij dhe nuk i pëlqente aspak që “fun page” me emrin e saj të koemntonin dhe të flisnin në këtë mënyrë.

LEXO EDHE:  Ndërkohë që është në kërkim nga policia, Elvana Gjata publikon klipin e ri dhe duket super yll

Gjithsesi së fundi është zbuluar e vërteta rreth lidhjes së Mevlanit dhe Aristelës. Mevlani ka publikuar këngën dhe klipin e tij më të ri ku protagonist në klip është Aristela.

Madje ish konkurrentja shfaqet me të njëjtën veshje nbë klip po ashtu si në foto. Pra siç duket gjithçka ka qenë në kuadër të prjektit dhe mes tyre nuk ka një lidhje dashurie./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Plase bombën”/ Ndjekësi ka një kërkesë të veçantë për Sindin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Sindi Loci, ish konkurrentja e “Përputhen”, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar në median rozë. Kjo përshak së Sindi, pothuajse në çdo intervistë flet hapur për skandalet që ndodhin brenda emisionit.

Për këtë arsye, një prej ndjeksësve e ngacmon Sindin për të treguar nëse di dicka më shumë në lidhje më skandalet e edicionit të ri të “Përputhen”.

Sindi a ka ndonjë lidhje sekrete aty brenda “Përputhen” që e di edhe ti, dhe do të plasësh bombën”, i shkruan ndjekësi.

LEXO EDHE:  Dhe kënga më e dëgjuar nga SHQIPTARËT në vitin 2018 është…

LEXO EDHE:  Video-U ankua për kartolinat e 2020/ Anëtarit të KLP i mbahet këngë me iso: Urime të vijnë nga rrënjaNderkohë që Sindi ja kthen, “Unë nuk “plas bomba” pëe askënd që nuk më ka prekur dhe nuk e njoh personalisht. Nuk kam pse gjykoj apo demaskoj askënd që nuk ja di zanafillën e historisë. Në këtë pikë jam njeri që shoh punët time”.

Kujtojme se së fundi është shpallur nje “luftë e heshtur” midis Arjanit dhe Sindit dhe të dy herë pas here “thumbojnë” publikisht njëri-tjetrin.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Veshur me bikini të kuqe/ Modelja 26 vjeçare i vë “flakën” rrjetit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Annelese Milton është një modele, autore dhe një show-girl e famshme në Sidney të Australisë.

Ajo njihet gjithashtu për fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Supermodelja seksi e Instagramit, ku numëron 490 mijë ndjekës, ka postuar së fundmi një foto shumë provokuese ku shfaqet me nje palë bikini ngjyrë të kuqe në material gjarpër dhe është siguruar të “thyejë”rrjetin.

LEXO EDHE:  Bashkëpunuan për këngën “Digje sonte”/ Dhëndri i Stefi Priftit tregon tre “sekrete” për vjehrrin e tij

LEXO EDHE:  Rikthehet Britney Spears.. këtë herë me Iggy Azalea

Annelese, 26 vjeç është gjithashtu një ambasadore e kompanisë së famshmë të modës “FashionNova”.Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

35 vite bashkë/ Ndahet nga jeta bashkëshorti i Tom Ford

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tom ford, ka njoftuar vdekjen e bashkëshortit të tij Richard Buckley. Lajmi është bërë i ditur nga CNN Style.

“Richard ndrroi jetë nga shkaqe natyrore në shtëpinë e tyre në Los Angeles mbrëmjen e kaluar, në praninë e Tom dhe djalit të tyre Jack.

Bashkëshorti i Ford, Buckley ishte një prej emrave më të njohur ne botën e modës.Gjithashtu ishte një gazetar dhe redaktues amerikan i medias në fushën e modës. Buckley shkroi për Vogue Italia dhe revistën Nju Jork, dhe punoi si redaktore për “Ëomen Ëear Daily”, “Vanity Fair” dhe “Vogue Hommes”. Në  këto të fundit ai ishte kryeredaktor nga viti 1999 deri në 2005.

LEXO EDHE:  Ylli Limani dedikon këngë për gruan e tij/ ‘Zemër ta kam kushtuar ty’

LEXO EDHE:  Video-U ankua për kartolinat e 2020/ Anëtarit të KLP i mbahet këngë me iso: Urime të vijnë nga rrënja

Jo vetëm kaq por ai njihej gjithashtu edhe per pjesëmarrjen e tij në aktivitete bamirësie bashke me bashkëshortin e tij Tom Ford./CNA.al

LEXO TE PLOTE