Seksi si asnjëherë më parë/ Ana Kauri dhe Bora Zemani “nxehin” rrjetin

1 Gusht 2021, 08:39, Lifestyle CNA
Seksi si asnjëherë më parë/ Ana Kauri dhe Bora Zemani

Moderatorja Bora Zemani sapo ka prezantuar koleskionin e saj të rrobave të banjos. Bora ka zgjedhur që ky koleskion të reklamohet nga dy vajza shumë seksi ku njëra prej tyre është dhe Ana Kauri, ish konkurrente e Përputhen.

Si asnjëherë më parë dy vajzat e ekranit janë shfaqur më seksi se kurrë më parë. Bora dhe Ana duken mjafyt sensuale teksa reklamojnë rrobat e banjos.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga