Connect with Us

Fërkoni sytë!/ Sindi e Përputhen si asnjëherë më parë, tregon të pasmet me rroba banjo

Showbizz

Fërkoni sytë!/ Sindi e Përputhen si asnjëherë më parë, tregon të pasmet me rroba banjo

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet më të komentuara të Përputhen. Ajo njihet për karakterin shpërthyes dhe debatet e shumta të krijuara në emision me ish konkurrentë të tjerë.

Së fundi Sindi i ka befasuar të gjithë teksa ka dhuruar disa foto ku hsfaqet me rroba banjo. Ish konkurrentja e Përputhen shfaqet provokuese teksa nuk nguron të tregojë edhe pjesën e pasme të trupit.

LEXO EDHE:  Tre trendet më të fundit për rrobat e banjos këtë verë

Komentet kanë qenë të pafundme në llogarinë e saj në Instagram, ku ka nga ata që e pëlqejnë  dhe nga ata që komentojnë negativisht.

Kujtojmë se Sindi është në një lidhje jashtë programit madje në një intervistë ka treguar se ka dhuruar edhe puthjen e parë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTOT-Vetëm me një këmishë nate/ Fifi poston fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi, këngëtarja shumë e pëlqyer e publikut shqiptar ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet vetëm me një këmishë në ngjyrë të hirtë.

Me flokët e shkujdesura dhe me një make-up shumë të kuruar, Fifi duket shumë provokuese në postimin e fundit.

Një ditë çdo gjë do të ketë kuptim”, shkruan Fifi në krah të fotove.

LEXO EDHE:  Atdheu zgjodhi Sarën/ Antonela e lumtur në shoqërinë e ish konkurrentit

LEXO EDHE:  Rrëfehet Tea/ Nga historia me Beartin tek marrëdhënia që ka me Andin pas daljes nga emisioniFotoja është pëlqyer nga shumë persona të cilët e komplimentojnë fifin për dukjen e saj si edhe i vënë në dukje faktin se është dobësuar shumë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vetëm me të brendshme/ Megan Fox dhe Kourtney Kardashian i vënë “flakën” Instagramit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian janë siguruar që të “thyejnë rrjetin” me fotot e postuara së fundmi.

Dyshja janë fotografuar në një dysheme te shtrira, të veshura vetëm me një palë të brenshme dhe janë siguruar që të mbulojnë më anë të duarve vetëm pjesën e gjoksit.

Menjëherë pas publikimit të fotove miliona pëlqime dhe komente kanë vërshuar në profiling e dy prej vajzave më të komwntuara të showbizit.

LEXO EDHE:  Sindi e akuzoi se i ka ofenduar familjen/ Juli: Skenari doli sheshit

LEXO EDHE:  Trazuan “ujërat” me marrëdhënien e tyre/ Ledjana dhe Mevlani marrin vendiminDhe ata që u panë duke vallëzuar, u mendua se ishin të çmendur, nga ata që nuk mund ta dëgjonin muzikën”, shkruan Kurtney pranë fotove.

Kujtojmë së dyshja ishin bashkë edhe gjatë eventit të ndarjes së cmimeve “MTV VMAs”. Të shoqëruara nga partnerët e tyre ato  ishin gjatë gjithë kohës në qëndër të vëmendjes.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bëni seks me gratë të keni sevapë”/ Reagon ashpër ish konkurentja e “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një deklaratë e bërë nga Imami i Kosovës ka ngallur diskutime shumë të forta. Ai është shprehur se burrat duhet të bëjnë më shumë seks me gratë në mënyrë që të kenë më shumë sevapë nga Zoti.

Në lidhje me këtë ka reaguar edhe ish konkurentja e “Përputhen” Ina Kollçaku. Sipas saj duhet të respektohen të gjitha fetë por në momentin që cënohet figura e femrës ajo do të reagojë gjithmonë.

“Mënyra se si e trajton femrën seksualisht, këta meshkuj mendojnë se vetëm ata kalojnë orgazëm dhe kënaqen. Sipas tyre, gratë nuk ndjenjë kënaqësi gjatë kryerjes së marrëdhënies. Këta lloj meshkujsh duhet ta kuptojnë se femrat kalojnë orgazëm dhe kënaqen. Gratë bëjmë shumë sevape kur shkojmë me meshkujt”, është shprehur ish konkurentja e “Përputhen”

LEXO EDHE:  FOTO-“Sytë zemra”/ Eros Grezda nuk i reziston dot fotos seksi të Oriola Marashit

LEXO EDHE:  FOTO-“Sytë zemra”/ Eros Grezda nuk i reziston dot fotos seksi të Oriola MarashitIna gjithashtu është bisnezmene dhe me profesion psikologe. Ajo reagon shpesh herë në lidhje me çështjet sociale veçanërisht për mbrojtjen e të drejtave të grave./CAN.al

 

LEXO TE PLOTE