“Është më i vogël se unë”/ Lei Kraja zbulon cili është futbollisti shqiptar më simpatik

1 Gusht 2021, 14:06, Lifestyle CNA
“Është më i vogël se unë”/ Lei Kraja zbulon

Moderatorja e sportit Leila Kraja ka zbuluar se cili është futbollisti shqiptar më simpatik. Në një intervistë në emisionin Pushime On Top , Lei ka treguar emrin e një prej futbollistvë që asja I pëlqen më shumë.

Leila u shpreh se Marash Kumbulla është jo vetëm një futbollist i talentuar, por edhe shumë i pashëm.

?Këtu në Shqipëri ka shumë (futbollistë simpatikë). Nuk është se kam ndonjë specifik. (Marash) Kumbulla më pëlqen, duke qenë se është dhe shkodran, edhe do bëhet një super yll, jam e sigurt. Më pëlqen më shumë Kumbulla. Edhe nga ana e pamjes është i mirë?, u shpreh Lei.

Pas kësaj e pyetur nëse do të dilte në një takim me të, Leila u përgjigj se futbollisti ishte më I vogël se ajo në moshë dhe si i pëlqejnë meshkujt më të pjekur në moshë.

?Është më i vogël se unë edhe unë nuk takohem me djem më të vegjël. Është simpatik?.

?Kurrë nuk kam dalë në takim me një djalë më të vogël. Nuk e di pse, nuk më ka qëlluar, nuk më ka rastisur, por më pëlqejnë djemtë që janë më të pjekur?, tha ajo më tej./ CNA.al

Lajmet e fundit nga