Connect with Us

“Është më i vogël se unë”/ Lei Kraja zbulon cili është futbollisti shqiptar më simpatik

Showbizz

“Është më i vogël se unë”/ Lei Kraja zbulon cili është futbollisti shqiptar më simpatik

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Moderatorja e sportit Leila Kraja ka zbuluar se cili është futbollisti shqiptar më simpatik. Në një intervistë në emisionin Pushime On Top , Lei ka treguar emrin e një prej futbollistvë që asja I pëlqen më shumë.

Leila u shpreh se Marash Kumbulla është jo vetëm një futbollist i talentuar, por edhe shumë i pashëm.

“Këtu në Shqipëri ka shumë (futbollistë simpatikë). Nuk është se kam ndonjë specifik. (Marash) Kumbulla më pëlqen, duke qenë se është dhe shkodran, edhe do bëhet një super yll, jam e sigurt. Më pëlqen më shumë Kumbulla. Edhe nga ana e pamjes është i mirë”, u shpreh Lei.

LEXO EDHE:  Përfundon takimi i Bashës me Komisionerin për Zgjerim/ Çfarë u diskutua dhe u dakordësua

Pas kësaj e pyetur nëse do të dilte në një takim me të, Leila u përgjigj se futbollisti ishte më I vogël se ajo në moshë dhe si i pëlqejnë meshkujt më të pjekur në moshë.

“Është më i vogël se unë edhe unë nuk takohem me djem më të vegjël. Është simpatik”.

“Kurrë nuk kam dalë në takim me një djalë më të vogël. Nuk e di pse, nuk më ka qëlluar, nuk më ka rastisur, por më pëlqejnë djemtë që janë më të pjekur”, tha ajo më tej./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Beatrix nxjerr këngën për Donaldin/ Alban Ramosaj ka dy fjalë për të motrën

Publikuar

-

Nga

cna show

Një ditë më parë këngëtarja Beatrix Ramosaj ka publikuar një këngë kushtuar Donald Veshajt.

Në këngë ajo shpreh të gjithë ndjenjat e saj për momentin, pasi është përballur me të gjithë komentet jashtë shtëpisë së Big Brother Vip.

“Lëri se ça thonë më the, momente sy më sy po më kupton. Tjerët le të xhelozojnë, o se kanë idenë se çfarë ne përjetojmë”, janë disa vargje të këngës.

LEXO EDHE:  Gramoz Ruçi thërret krerët e grupeve Parlamentare/ Ja çfarë do të diskutohet

LEXO EDHE:  Bora Zemani rrëfen ndjesitë/ “Kur u puthëm me Donaldin menduam se ishim vetëm”

Trixa tregon se tekstin dhe muzikën e ka realizuar së bashku me vëllain e saj Alban Ramosaj, i cili në një koment ka treguar edhe një herë mbështetjen e tij për të motrën.

“Shumë krenar për ty engjëlli im. Superstar, zemër”, shkruan Alban Ramosaj./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti i njohur i showbizzit i jep fund marrëdhënies shumëvjeçare

Publikuar

-

Nga

cna show

William Levy dhe Elizabeth Gutierrez janë dy prej aktorëve më të famshëm të telenovelave meksikane.

Përveç anës profesionale, Gutierrez dhe Levy ishin një nga çiftet më të dashur të showbizzit.

Së fundi dyshja kanë bërë me dije për të gjithë fansat e tyre se i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre shumëvjeçare .Këtë aktori William Levy e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale ku shkruan:

LEXO EDHE:  Basha takim me prodhuesit shqiptarë/ Fuqizojmë biznesin, përfitojnë punëtorët e konsumatorët

LEXO EDHE:  Gramoz Ruçi thërret krerët e grupeve Parlamentare/ Ja çfarë do të diskutohet

“Ne duam t’ju bëjmë të ditur se pasi e menduam mirë, kemi vendosur t’i japim fund marrëdhënies sonë. Por ne do të vazhdojmë të jemi familja e bukur që jemi dhe prindërit më të mirë për fëmijët tanë. Kjo nuk do të ndryshojë kurrë”.

Kujtojmë se dyshja janë prindër të dy fëmijëve, Christofer dhe Kailey Levy./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donladi lë pas hatërmbetjen me Einxhel/ Pasi theu krahun, i qëndron tek koka deri në mëngjes

Publikuar

-

Nga

cna show

Moderatorja Einxhel Shkira ka thyer krahun teksa luante një lojë të improvizuar bashkë me banorët e tjerë.

Në fillim banorët e morën me të qeshur incidentin që pësoi Einxhel, por më pas u kujdesën për të. Një nga banorët që qëndroi deri në mëngjes duke u kujdesur për të ishte Donaldi Veshaj.

Teksa banorët e tjerë ishin shtrirë për të fjetur, Donaldi nuk është ndarë në asnjë moment nga ajo, duke u kujdesur që Einxhel të bëhej mirë.

LEXO EDHE:  Basha takim me prodhuesit shqiptarë/ Fuqizojmë biznesin, përfitojnë punëtorët e konsumatorët

LEXO EDHE:  “Do jesh me mua me zor”/ E frikësuar, rrëfimi i Luana Vjollcës për të riun që e përndiqte

Pavarësisht të gjitha debateve dhe fjalëve me të cilat i janë drejtuar njëri-tjetrit, Donaldi ka qëndruar pranë saj në këtë moment shumë të vështirë për të.

Kujtojmë se Einxhel i është nënshtruar operacionit në spitalin Hygeia, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE