Connect with Us

Trup perfekt dhe poza seksi/ Këngëtarja shqiptare nuk ndalet me fotot provokuese

Showbizz

Trup perfekt dhe poza seksi/ Këngëtarja shqiptare nuk ndalet me fotot provokuese

Publikuar

-

Beatrix Ramosaj është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo e ka nisur karrierën e saj si këngëtare, por tashmë po ecën në hapat e një modeleje apo një influencueseje në rrjetet sociale.

Shpesh ajo publikon momente nga përditshëmria e saj, tregon rutinën e saj ditore dhe si ia bën të mbajë në formë linjat e trupit.

LEXO EDHE:  Foto/ Kim ekspozon të pasmet e saj

Ajo ushtrohet shumë dhe si pasoja ka dhe një fizik perfekt. Së fundi Beatrix ka realizuar disa foto provokuese ku shihet me bikini, të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

19 vjeçari i Përputhen: Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do bëhesha lesbike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Julian Çela është një nga konkurrent më të rinj që janë bërë pjesë e Përputhen deri më tani.

Juliani tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me shprehjen e tij: “Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do të isha bërë lesbike”.Çela u shpreh se një vajzë meriton të trajtohet me respekt dhe dashuri ndërsa thekson se nuk duhet keqtrajtuar kurrë.

LEXO EDHE:  “Më ndihmoni!” Luana Vjollca ka nevojë për ne dhe mjafton të bëjmë këtë veprim

LEXO EDHE:  McKinney, seksi edhe për “natën e shtrigave”, seksi edhe për “natën e shtrigave”

“Femra është dhurata më e bukur që i ka dhuruar Zoti këtij planeti. Meritojnë vetëm dashuri dhe jo dhunë”, u shpreh ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habit konkurrenti i ri i Përputhen/ “Një femër që jep buzën jep pjesën tjetër pa rezistencë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sapo ka stratuar sezoni i ri i Përputhen dhe janë prezantuar tre djemtë, konkurrentët e parë .

Njëri prej tyre, Jurgeni, ka studiuar fizioterapi dhe mendon se nëse një femër të jep buzën, jep edhe pjesën tjetër pa rezistencë.I pyetur nga Bora, çfarë donte të thoshte më këtë shprehje, ai u shpjegua më gjatë duke u shprehur.

LEXO EDHE:  “Më ndihmoni!” Luana Vjollca ka nevojë për ne dhe mjafton të bëjmë këtë veprim

LEXO EDHE:  "Aty ku ka talent dhe vullnet mund t’ja dalësh"/Revista greke publikon artikullin emocionues për këngëtaret shqiptare

Është pak provokuese dhe paragjykuese. Unë nuk i përfshij të gjitha vajzat në këtë thënie. Ndonjëherë është e vështirë ta rrëmbesh puthjen. Në momentin që një femër të jep një puthje tregon që ka një pëlqim. Kështu puthja pasohet nga puthje të tjera dhe në fund dorëzohet pa rezistencë”, tha Jurgeni./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sezoni i ri i “Përputhen”/ Ana bëhet nostalgjike, ka një këshillë për konkurrentët e rinj

Publikuar

-

Nga

Ana Lleshi është një nga vazjat e showbizzit që u bë e famshme pas pjesëmarrjes në emisionin Përputhen.

Ana ishte një nga vajzat që dha shumë nga vetja në ekran, dhe sot me nisjen e sezonit të ri të Përputhen ka kujtuar rrugëtimin e saj si dhe ka një këshillë për të gjithë konkurrentët e rinj.

Sot rifillon Përputhen, aty ku për mua rinisi një etapë e re, njoha veten më mirë dhe kalova një eksperiencë që do ta mbaj mend për shumë gjatë.LEXO EDHE:  McKinney, seksi edhe për “natën e shtrigave”, seksi edhe për “natën e shtrigave”

LEXO EDHE:  Foto- Nicole Scherzinger “ngre” temperaturat/ 41 vjeçarja tregon linjat seksi me bikini

Suksese gjithashtu i uroj çdo konkurrenti dhe konkurrente që sot ka fatin të bëhet pjesë e Përputhen. Lëreni veten të lirë dhe dashuroni pa pasur frikë”, shkruan Ana në postim./ CNA.al  

 

LEXO TE PLOTE