Connect with Us

Stresi ka vetëm një dëshirë/ Ja çfarë pret reperi nga jeta

Showbizz

Stresi ka vetëm një dëshirë/ Ja çfarë pret reperi nga jeta

Publikuar

-

Stresi është një nga reperët më të komentuar të showbizzit.  Së fundi reperi ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e tij ku ka zbuluar dhe dëshirën e tij më të madhe.

Dikush i shkruan Stresit se çfarë do më shumë nga jeta, dhe reperi përgjigjet: “Të bëhem babë, inshallah një ditë” .

Kujtojmë se Stresi nuk ndohet në Shqipëri që pas protestës për Klodian Rashën. Siçe tregon në postimet e tij, Stresi ndodhet në Angli nga ku ka realizuar disa këngën.

LEXO EDHE:  Vasili: Ruçi jep dorëheqjen, nuk dënove Ballën që dhunoi verbalisht fëmijët

Kënga e tij e fundit e publikuar pak javë më parë “Po foli i fundit” ka më shumë se 2 milionë klikime në Youtube./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTOT-Vetëm me një këmishë nate/ Fifi poston fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi, këngëtarja shumë e pëlqyer e publikut shqiptar ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet vetëm me një këmishë në ngjyrë të hirtë.

Me flokët e shkujdesura dhe me një make-up shumë të kuruar, Fifi duket shumë provokuese në postimin e fundit.

Një ditë çdo gjë do të ketë kuptim”, shkruan Fifi në krah të fotove.

LEXO EDHE:  Pasojat e pandemisë/ Si ndikon tek shëndeti i grave dhe fëmijëve

LEXO EDHE:  Vasili: Ruçi jep dorëheqjen, nuk dënove Ballën që dhunoi verbalisht fëmijëtFotoja është pëlqyer nga shumë persona të cilët e komplimentojnë fifin për dukjen e saj si edhe i vënë në dukje faktin se është dobësuar shumë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vetëm me të brendshme/ Megan Fox dhe Kourtney Kardashian i vënë “flakën” Instagramit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian janë siguruar që të “thyejnë rrjetin” me fotot e postuara së fundmi.

Dyshja janë fotografuar në një dysheme te shtrira, të veshura vetëm me një palë të brenshme dhe janë siguruar që të mbulojnë më anë të duarve vetëm pjesën e gjoksit.

Menjëherë pas publikimit të fotove miliona pëlqime dhe komente kanë vërshuar në profiling e dy prej vajzave më të komwntuara të showbizit.

LEXO EDHE:  Vasili: Ruçi jep dorëheqjen, nuk dënove Ballën që dhunoi verbalisht fëmijët

LEXO EDHE:  Video/ Kylie me vajzën e saj 3 muajshe do ju zbukurojnë ditënDhe ata që u panë duke vallëzuar, u mendua se ishin të çmendur, nga ata që nuk mund ta dëgjonin muzikën”, shkruan Kurtney pranë fotove.

Kujtojmë së dyshja ishin bashkë edhe gjatë eventit të ndarjes së cmimeve “MTV VMAs”. Të shoqëruara nga partnerët e tyre ato  ishin gjatë gjithë kohës në qëndër të vëmendjes.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bëni seks me gratë të keni sevapë”/ Reagon ashpër ish konkurentja e “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një deklaratë e bërë nga Imami i Kosovës ka ngallur diskutime shumë të forta. Ai është shprehur se burrat duhet të bëjnë më shumë seks me gratë në mënyrë që të kenë më shumë sevapë nga Zoti.

Në lidhje me këtë ka reaguar edhe ish konkurentja e “Përputhen” Ina Kollçaku. Sipas saj duhet të respektohen të gjitha fetë por në momentin që cënohet figura e femrës ajo do të reagojë gjithmonë.

“Mënyra se si e trajton femrën seksualisht, këta meshkuj mendojnë se vetëm ata kalojnë orgazëm dhe kënaqen. Sipas tyre, gratë nuk ndjenjë kënaqësi gjatë kryerjes së marrëdhënies. Këta lloj meshkujsh duhet ta kuptojnë se femrat kalojnë orgazëm dhe kënaqen. Gratë bëjmë shumë sevape kur shkojmë me meshkujt”, është shprehur ish konkurentja e “Përputhen”

LEXO EDHE:  Vasili: Ruçi jep dorëheqjen, nuk dënove Ballën që dhunoi verbalisht fëmijët

LEXO EDHE:  29-vjeç dhe me shtatë fëmijë/ Historia e Tropojanes me dy fakultete: Djalit i duhet një vëllaIna gjithashtu është bisnezmene dhe me profesion psikologe. Ajo reagon shpesh herë në lidhje me çështjet sociale veçanërisht për mbrojtjen e të drejtave të grave./CAN.al

 

LEXO TE PLOTE