Connect with Us

Marina Vjollca në pritje të ëmbël?/ Detaji që po i bën të gjithë të dyshojnë

Showbizz

Marina Vjollca në pritje të ëmbël?/ Detaji që po i bën të gjithë të dyshojnë

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Moderatorja Marina Vjollca është një nga personazhet më të dashur të ekranit. Pas mbylljes së sezonit në Klanifornia, Marina i është dedikuar plotësisht biznesit të saj, në bashkëpunim me stilisten e njohur Elissabeta Franchi .

Por gjatë kësaj kohe, Marina ka qenë joaktive në rrjete sociale, gjë që ngriti shumë dyshime.

Por dyshimet u përforcuan edhe më shumë kur Marina publikoi foton e parës pas disa javëve dhe krahas  komente të tilla si: “Je shtatzënë” nuk kanë munguar.

Dyshimet janë përforcuar edhe më shumë teksa Marina ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet se po mundohet të fshehë barkun me një bluzë te gjerë dhe me çantën.

LEXO EDHE:  Ishte duke bërë dush/ Humb jetën 22 vjeçari në Kavajë, dyshimet e para

Gjithashtu një post i saj ku shkruan “Falemiderit Zot për gjithçka”, ka përfprcuar edhe më shumë dyshimet.

Gjithsesi nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim reagimin e moderatores, megjithgëse kujtojmë se edhe për realizimin e dasmës së saj, Vjollca i mbajti shumë sekret të gjitha, duke mos dashur ta bëjë publike jetën e saj private./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTOT-Vetëm me një këmishë nate/ Fifi poston fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi, këngëtarja shumë e pëlqyer e publikut shqiptar ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet vetëm me një këmishë në ngjyrë të hirtë.

Me flokët e shkujdesura dhe me një make-up shumë të kuruar, Fifi duket shumë provokuese në postimin e fundit.

Një ditë çdo gjë do të ketë kuptim”, shkruan Fifi në krah të fotove.

LEXO EDHE:  Nga Miss Shqipëria në moderatoren më të suksesshme/Kush është Nevina Shtylla, vajza e ëmbël e ekranit shqiptar

LEXO EDHE:  FOTOT-Pa grim dhe krejt natyrale/ Luana Vjollca publikon foton në ashensor por askush nuk vuri re detajinFotoja është pëlqyer nga shumë persona të cilët e komplimentojnë fifin për dukjen e saj si edhe i vënë në dukje faktin se është dobësuar shumë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vetëm me të brendshme/ Megan Fox dhe Kourtney Kardashian i vënë “flakën” Instagramit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian janë siguruar që të “thyejnë rrjetin” me fotot e postuara së fundmi.

Dyshja janë fotografuar në një dysheme te shtrira, të veshura vetëm me një palë të brenshme dhe janë siguruar që të mbulojnë më anë të duarve vetëm pjesën e gjoksit.

Menjëherë pas publikimit të fotove miliona pëlqime dhe komente kanë vërshuar në profiling e dy prej vajzave më të komwntuara të showbizit.

LEXO EDHE:  “Dënim maksimal për përdhunuesit”/ Marina Vjollca e revoltuar: Po na i vrasin vajzat për së gjalli

LEXO EDHE:  Ishte duke bërë dush/ Humb jetën 22 vjeçari në Kavajë, dyshimet e paraDhe ata që u panë duke vallëzuar, u mendua se ishin të çmendur, nga ata që nuk mund ta dëgjonin muzikën”, shkruan Kurtney pranë fotove.

Kujtojmë së dyshja ishin bashkë edhe gjatë eventit të ndarjes së cmimeve “MTV VMAs”. Të shoqëruara nga partnerët e tyre ato  ishin gjatë gjithë kohës në qëndër të vëmendjes.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bëni seks me gratë të keni sevapë”/ Reagon ashpër ish konkurentja e “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një deklaratë e bërë nga Imami i Kosovës ka ngallur diskutime shumë të forta. Ai është shprehur se burrat duhet të bëjnë më shumë seks me gratë në mënyrë që të kenë më shumë sevapë nga Zoti.

Në lidhje me këtë ka reaguar edhe ish konkurentja e “Përputhen” Ina Kollçaku. Sipas saj duhet të respektohen të gjitha fetë por në momentin që cënohet figura e femrës ajo do të reagojë gjithmonë.

“Mënyra se si e trajton femrën seksualisht, këta meshkuj mendojnë se vetëm ata kalojnë orgazëm dhe kënaqen. Sipas tyre, gratë nuk ndjenjë kënaqësi gjatë kryerjes së marrëdhënies. Këta lloj meshkujsh duhet ta kuptojnë se femrat kalojnë orgazëm dhe kënaqen. Gratë bëjmë shumë sevape kur shkojmë me meshkujt”, është shprehur ish konkurentja e “Përputhen”

LEXO EDHE:  “A je ti prezantuesja e Big Brother Vip?”/ Arbana Osmani shton dyshimet

LEXO EDHE:  Ishte duke bërë dush/ Humb jetën 22 vjeçari në Kavajë, dyshimet e paraIna gjithashtu është bisnezmene dhe me profesion psikologe. Ajo reagon shpesh herë në lidhje me çështjet sociale veçanërisht për mbrojtjen e të drejtave të grave./CAN.al

 

LEXO TE PLOTE