Connect with Us

Fotot nudo që “thyen” rrjetin/ Supermodelja britanike që çmendi meshkujt me format e saj

Showbizz

Fotot nudo që “thyen” rrjetin/ Supermodelja britanike që çmendi meshkujt me format e saj

Publikuar

-

Fotot nudo që “thyen” rrjetin/ Supermodelja britanike që çmendi meshkujt me format e saj

Ajo është një nga modelet më seksi, më të ndjekura dhe më të komentuara në botë.

Bëhet fjalë për supermodelen britanike me 17.1 milionë ndjekës në Instagram, Demi Rose.

Supermodelja pak kohë më parë publikoi në rrjetet sociale disa foto ku shfaqej tërësisht nudo në natyrë dhe ndjekësit u çmendën pas saj.

LEXO EDHE:  Në muajt e fundit të shtatzënisë/ "Sulltaneshë Hyrrem" tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur

Fotot grumbulluan mbi 1 milionë pëlqimë në Instagram dhe mijëra komente komplimentuese.

Së fundi Demi ka publikuar sërish disa foto ku shfaqet tejet provokuese e veshur me një këmishë jeshile, që i lë pak vend imagjinatës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Plase bombën”/ Ndjekësi ka një kërkesë të veçantë për Sindin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Sindi Loci, ish konkurrentja e “Përputhen”, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar në median rozë. Kjo përshak së Sindi, pothuajse në çdo intervistë flet hapur për skandalet që ndodhin brenda emisionit.

Për këtë arsye, një prej ndjeksësve e ngacmon Sindin për të treguar nëse di dicka më shumë në lidhje më skandalet e edicionit të ri të “Përputhen”.

Sindi a ka ndonjë lidhje sekrete aty brenda “Përputhen” që e di edhe ti, dhe do të plasësh bombën”, i shkruan ndjekësi.

LEXO EDHE:  Rosie Huntington-Whiteley seksi dhe në gjumë

LEXO EDHE:  Modelja më e dëshiruar e momentit/ Fotot më të nxehta të Arianny CelesteNderkohë që Sindi ja kthen, “Unë nuk “plas bomba” pëe askënd që nuk më ka prekur dhe nuk e njoh personalisht. Nuk kam pse gjykoj apo demaskoj askënd që nuk ja di zanafillën e historisë. Në këtë pikë jam njeri që shoh punët time”.

Kujtojme se së fundi është shpallur nje “luftë e heshtur” midis Arjanit dhe Sindit dhe të dy herë pas here “thumbojnë” publikisht njëri-tjetrin.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Veshur me bikini të kuqe/ Modelja 26 vjeçare i vë “flakën” rrjetit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Annelese Milton është një modele, autore dhe një show-girl e famshme në Sidney të Australisë.

Ajo njihet gjithashtu për fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Supermodelja seksi e Instagramit, ku numëron 490 mijë ndjekës, ka postuar së fundmi një foto shumë provokuese ku shfaqet me nje palë bikini ngjyrë të kuqe në material gjarpër dhe është siguruar të “thyejë”rrjetin.

LEXO EDHE:  Rosie Huntington-Whiteley seksi dhe në gjumë

LEXO EDHE:  Modelja që nxeh rrjetin me fotot s*ksi/ Njihuni me bjondinën e “Playboy”

Annelese, 26 vjeç është gjithashtu një ambasadore e kompanisë së famshmë të modës “FashionNova”.Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

35 vite bashkë/ Ndahet nga jeta bashkëshorti i Tom Ford

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tom ford, ka njoftuar vdekjen e bashkëshortit të tij Richard Buckley. Lajmi është bërë i ditur nga CNN Style.

“Richard ndrroi jetë nga shkaqe natyrore në shtëpinë e tyre në Los Angeles mbrëmjen e kaluar, në praninë e Tom dhe djalit të tyre Jack.

Bashkëshorti i Ford, Buckley ishte një prej emrave më të njohur ne botën e modës.Gjithashtu ishte një gazetar dhe redaktues amerikan i medias në fushën e modës. Buckley shkroi për Vogue Italia dhe revistën Nju Jork, dhe punoi si redaktore për “Ëomen Ëear Daily”, “Vanity Fair” dhe “Vogue Hommes”. Në  këto të fundit ai ishte kryeredaktor nga viti 1999 deri në 2005.

LEXO EDHE:  Rosie Huntington-Whiteley seksi dhe në gjumë

LEXO EDHE:  “Sa të ka paguar Ermal Mamaqi”/ Kejvina Kthella e thotë për herë të parë

Jo vetëm kaq por ai njihej gjithashtu edhe per pjesëmarrjen e tij në aktivitete bamirësie bashke me bashkëshortin e tij Tom Ford./CNA.al

LEXO TE PLOTE