Connect with Us

Tolgahan i çudit të gjithë/ Shkruan këto fjalë për vjehrrën e tij

Showbizz

Tolgahan i çudit të gjithë/ Shkruan këto fjalë për vjehrrën e tij

Publikuar

-

Tolgahan i çudit të gjithë/ Shkruan këto fjalë për vjehrrën e tij

Aktori turk Tolgahan Sayisman, njëkohësisht edhe bashkëshorti i ish misit shqiptar Almeda Abazi, nuk i ka kursyer fajlët e mira për vjehrrën e tij.

Aktori ka përzgjedhur të shkruajë në shqip për të treguar për marrëdhënienm e tij të shkëlqyer me nënën e Almedës.

Përmes një fotojë të publikuar në rrjetet sociale, ku aktori shfaqet më nënën e Almedës, krahas shkruan: “Zemra ime, Vjehrra ime”.

LEXO EDHE:  Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Kjo tregon se Tolga dhe nëna e Almedës kanë një raport shumë të mirë me njëri-tjetrin ./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Ofendime prej rrugaçi”/ Arjan Konomi revoltohet me konkurrentin: Kërko falje

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Opinionisti Arjan Konomi ka reaguar pas debatit mes Argjendit dhe Julit, pasi ky e fundit e ka ofenduar.

Konomi ka kritikuar Julin për fjalorin e përdoruar dhe ka paralajmëruar të gjithë konkurrentët se përtej emisionit, japin një mesazh për të gjithë ata që e ndjekin.Ai këshillon Julin të kërkojë falje në publik për ofendimet prej rrugaçi. “Mbylle gojën! Kërko falje!Ofendime të tilla, rrugaçi nuk dua të dëgjoj më këtu”. Shprehet Arjani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plas keq” mes Argjendit dhe Julit: Mbylle gojën, je shumë i shpifur

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Përputhen sot ka nisur me sharje dhe tone të larta zëri. Mes Argjendit dhe Julit ka patur një debat shumë të fortë pasi e ka ofenduar në puntatën e shkuar.

Argjendi tejet i revoltuar ka shpërthyer duke e paralajmëruar që të mos shprehet më kurrë në atë mënyrë pasi nuk do ta tolerojë më.

Ti nuk ke ardhur këtu për djemtë, ke ardh për vajzat. Mbyll egojën dhe most ë dëgjoj më të përsërish ato fjalë apo ato mimika që ke bërë pas shpine”, është shprehur Argjendi.

LEXO EDHE:  Luissa Zissman dhe fotot e nxehta të kalendarit të ri

LEXO EDHE:  Luissa Zissman dhe fotot e nxehta të kalendarit të riNdërkohë Juli i kundërpërgjigjet duke thënë se do ta bëjë sërish pasi sipas tij është aktor dhe do t’i çjerrë maskën.

“Je shumë i shpifur, më duket si mall kinez, dita-ditës po aktron”, ka thënë Juli./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Stormi do të bëhet me motër?/ Detaji që zbuloi gjininë e bebit që po pret Kylie Jenner

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Disa ditë më parë, ylli i rrjeteve sociale dhe biznesmenja Kylie Jenner zbuloi se është shtatzënë për herë të dytë.

Përmes një video, ajo tregoi gjithçka në lidhje me shtatzëninë e saj dhe mënyrën se si e pritën lajmin familjarët e saj.

Pro ajo që mungonte ishte gjinia e bebushit. Kylie nuk e zbuloi në asnjë moment, por së fundi po aludohet nga ndjekësit se Kylie dhe Travis do të bëhen prindër të një vajze.

LEXO EDHE:  Me faqet buçko, kjo vogëlushe është sot një këngëtare e famshme shqiptare

LEXO EDHE:  Një nga modelet më seksi shqiptare/ Fotot më të “flakta” të Angela Martinit

I gjithë dyshimi bazohet tek kënga me të cilën ka shoqëruar videon.

“To our daughter”, është kënga, që i ka bërë të gjithë të dyshojnë se Stormi së shpejti do të bëhet me një motër./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

LEXO TE PLOTE