Connect with Us

Tha se ishte e zhgënjyer nga Mevlani/ Aristela nuk i “ndahet” asnjë moment ish konkurrentit

Showbizz

Tha se ishte e zhgënjyer nga Mevlani/ Aristela nuk i “ndahet” asnjë moment ish konkurrentit

Publikuar

-

Aristela Leka, pak kohë më parë në një intervistë me Antonelën në Top Arena, rrëfeu se Mevlani ishte konkurrenti që e kishte zhgënjyer pasi kishte disa gjëra ndryshe nga se shfaqej në ekra.

Por pas kësaj deklarate duket se ish konkurrentja ka ndrysuar mendim pasi së fundi po e shohim shpesh në shqoërinë e ish konkurrnetit.

Së fundi dyshja kanë publikuar foto dhe video ku shihen në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Nuk e dimë nëse Mevlani dhe Aristela po planifikojnë ndonjë projekt bashkë apo po ndodh diçka mes tyre.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pëlqimi i saj i parë/ Ja kë zgjodhi Ritvana në Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Nga një lojë ku duhet të zgjidhnin njërin prej djemve, Ritvana ka zgjedhur Azemin, duke na lënë të kuptojmë kështu edhe pëlqimin e parë të saj.

Nga biseda mes tyre, Ritvana foli edhe për ish- të dashurin e saj të fundit, duke thënë se ai ishte një danez.“Jemi ndarë për shkak të karrierës. Kemi qenë për dy vite bashkë. Kjo ka qenë lidhja ime më e rëndësishme”, tha ajo.

Ndër të tjera, konkurrentja tha se para çdo gjëje, në jetën e saj vjen familja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Konkurrentja e re në Përputhen/ “Jetoj me qenin, por dua edhe një të dashur”

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Konkurretja më e re në Përputhen është Mikela Pupa. Ajo është 26-vjeçe dhe jeton në Tiranë.

“Jam vajzë e pavarur. Në përputhen kam ardhur për të gjetur dashurinë. Djemtë janë goxha interesantë, por do t’i shohim në vazhdim”, thotë ajo.

Më tej ajo shton se ka këmbëngulur të jetë pjesë e Përputhen, pasi e sheh si mundësi për të njohur dikë në ekran, duke qenë se është tip i vështirë për t’i njohur djemtë jashtë.

Mikela tha gjithashtu se nga Përputhen do të ndryshojë rutina e saj dhe do të ketë një jetë më aktive, pasi ajo jeton vetëm me qenin e saj.“Kam shumë nevojë për dashurinë, jetoj vetëm me qenin”, tha Mikela më tej.

E pyetur nga Ariani për djemtë e sezonit të kaluar të Përputhen, Mikela tha se asnjëri nuk i shfaqi interes, ndërsa në fizik ishte Fatjoni dhe Atdheu që i pëlqyen.

Dy cilësitë që ajo vlerëson më shumë tek një mashkull janë nesnikëria dhe siguria./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Jam e ëmbël dhe shumë e keqe”/ Infermierja seksi fut në “sherr” konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Konkurrentja tjetër në”Përputhen” është infermierja seksi Mariada Shahillari. Ajo është 28-vjec, dhe vjen nga Skrapari. Mariada ëshë diplomuar në fushën e mjekësisë, ndërsa punon si estetiste.

Gjëja e parë që ajo shikon te një mashkull është buzëqeshja dhe pamja e jashtme.

“Jam femër ambicioze, kur dua të arrijë diçka e arrij”, thotë Ada.

Hyrja e saj solli edhe shumë brohoritje nga djemtë ,të cilët e priten me komplimente të ndryshme si: Je ekstremisht e bukur, i ke buzët shumë të bukura, pamja e jashtme dhe veshja shumë e bukur. Duke qenë se ishte veshur edhe me të verdha djemtë e pytën nëse ishte xheloze apo jo.“Jam e ëmbël dhe shumë e keqe”, thotë ajo.

Ndër të tjera Ada tha se nuk ishte e vështirë të gjente të dashur jashtë, por i pëlqen televizioni, cunat janë shumë të mirë dhe prandaj ka ardhur në Përputhen.

“Jam 100% e vërtetë, nuk kam ardhur të jem falco. Besoj shumë në impaktin e parë, një nga djemtë ma ka dhënë edhe impaktin e parë”, tha konkurrentja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE