Connect with Us

Pas thumbave të Borës/ Reagon Donaldi: Kërkohet…

Showbizz

Pas thumbave të Borës/ Reagon Donaldi: Kërkohet…

Publikuar

-

Pas thumbave të Borës/ Reagon Donaldi: Kërkohet…

Bora Zemani dhe Donald Veshaj i dhanë fund marrëdhnëies së tyre vetëm pa kohë më parë. Në një intervistë Donaldi tregoi se ishte “single” duke vërtetuar zërat që thoni se dyshja ishin ndarë.

Mirëpo pas një deklarate të Donaldi në emisionin “Binjakët” ku shprehej se nuk do të ketë një rikthim me Borën si dhe se ish të dashurat e tij i ka dashur të gjitha njësoj.

Pas kësaj moderatorja Bora Zemani publikoi një postim në rrjetet sociale ku si thumb për Donaldin shkruante: “Heshtja është më e mirë se të flasësh idiotësira”

LEXO EDHE:  Rama publikon video nga Apollonia/ Komentuesit: Lëri gërmadhat, por shiko rrugët

Moderatorja ka vijuar me thumbat në Instagram ku së fundi krahas një fotoje të publikuar në Turqi shkruante: “Ajo nuk po kërkonte një kalorës, ajo po kërkonte një shpatë”, ndërkohë nuk ka vonuar edhe kthimi i përgjijes nga Donaldi, I cili duke përdorur humorin shkruan: “Kërkohet një vend pune për një person që gjen quotsa anglisht. Të interesuarit në dm ose Wp”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Plase bombën”/ Ndjekësi ka një kërkesë të veçantë për Sindin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Sindi Loci, ish konkurrentja e “Përputhen”, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar në median rozë. Kjo përshak së Sindi, pothuajse në çdo intervistë flet hapur për skandalet që ndodhin brenda emisionit.

Për këtë arsye, një prej ndjeksësve e ngacmon Sindin për të treguar nëse di dicka më shumë në lidhje më skandalet e edicionit të ri të “Përputhen”.

Sindi a ka ndonjë lidhje sekrete aty brenda “Përputhen” që e di edhe ti, dhe do të plasësh bombën”, i shkruan ndjekësi.

LEXO EDHE:  Marrëdhënia e David dhe Victoria Beckham në krizë/ Rita Ora mes tyre?!

LEXO EDHE:  “O sa b….e mirë”/ Artan Hoxha ironizon Erion Veliajn pas angazhimit të Çiljetës me PSNderkohë që Sindi ja kthen, “Unë nuk “plas bomba” pëe askënd që nuk më ka prekur dhe nuk e njoh personalisht. Nuk kam pse gjykoj apo demaskoj askënd që nuk ja di zanafillën e historisë. Në këtë pikë jam njeri që shoh punët time”.

Kujtojme se së fundi është shpallur nje “luftë e heshtur” midis Arjanit dhe Sindit dhe të dy herë pas here “thumbojnë” publikisht njëri-tjetrin.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Veshur me bikini të kuqe/ Modelja 26 vjeçare i vë “flakën” rrjetit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Annelese Milton është një modele, autore dhe një show-girl e famshme në Sidney të Australisë.

Ajo njihet gjithashtu për fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Supermodelja seksi e Instagramit, ku numëron 490 mijë ndjekës, ka postuar së fundmi një foto shumë provokuese ku shfaqet me nje palë bikini ngjyrë të kuqe në material gjarpër dhe është siguruar të “thyejë”rrjetin.

LEXO EDHE:  Marrëdhënia e David dhe Victoria Beckham në krizë/ Rita Ora mes tyre?!

LEXO EDHE:  “O sa b….e mirë”/ Artan Hoxha ironizon Erion Veliajn pas angazhimit të Çiljetës me PS

Annelese, 26 vjeç është gjithashtu një ambasadore e kompanisë së famshmë të modës “FashionNova”.Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

35 vite bashkë/ Ndahet nga jeta bashkëshorti i Tom Ford

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tom ford, ka njoftuar vdekjen e bashkëshortit të tij Richard Buckley. Lajmi është bërë i ditur nga CNN Style.

“Richard ndrroi jetë nga shkaqe natyrore në shtëpinë e tyre në Los Angeles mbrëmjen e kaluar, në praninë e Tom dhe djalit të tyre Jack.

Bashkëshorti i Ford, Buckley ishte një prej emrave më të njohur ne botën e modës.Gjithashtu ishte një gazetar dhe redaktues amerikan i medias në fushën e modës. Buckley shkroi për Vogue Italia dhe revistën Nju Jork, dhe punoi si redaktore për “Ëomen Ëear Daily”, “Vanity Fair” dhe “Vogue Hommes”. Në  këto të fundit ai ishte kryeredaktor nga viti 1999 deri në 2005.

LEXO EDHE:  Rama publikon video nga Apollonia/ Komentuesit: Lëri gërmadhat, por shiko rrugët

LEXO EDHE:  Studimi/Lezbiket i kënaqin partneret e tyre më shumë se djemtë

Jo vetëm kaq por ai njihej gjithashtu edhe per pjesëmarrjen e tij në aktivitete bamirësie bashke me bashkëshortin e tij Tom Ford./CNA.al

LEXO TE PLOTE