Connect with Us

Festoi dy herë ditëlindjen/ Antonela e Përputhen jep sqarimin e shumëkërkuar

Showbizz

Festoi dy herë ditëlindjen/ Antonela e Përputhen jep sqarimin e shumëkërkuar

Publikuar

-

Festoi dy herë ditëlindjen/ Antonela e Përputhen jep sqarimin e shumëkërkuar

Antonela Berishaj është një nga ish konkurrentet më të komentuara të Përputhen. Gjatë gjithë rrugëtimit në Përputhen Antonela shpesh përmdnet faktin se ishte shenja e binjakëve në horoskop.

Duke qenë se ajo e fstoi ditëlindjen e saj para pak ditësh të gjithë nisën të aludonin se Antonela mund të kishte gënjyer për ditëlindjen e saj.

Por së fundi ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku dhe sqaron se ditëlindja e saj ishte me datë 13 Qershor, kur ishte pjesë e emisionit Top Arena dhe duke qenë se për shkak të angazhimeve nuk mund të festonte si duhej ditëlindjen e saj, vendosi ta shtynte për në një moment tjetër.

LEXO EDHE:  “Luan rolin e viktimës”/ Ledjana reagon pas rrëfimit të Mevlanit

Momenti i sqarimit të shumë kërkuar 😁

Jam binjak, ditëlindja ishte me 13 qershor por duke qenë se isha në Top Arena çdo ditë live nuk kisha mundësi ta festoja. Momenti i duhur dhe pa angazhime ishte tani. Mos u zhgënjeni s’jam luan 😆”, shkruan Antonela./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ilda Bejleri rikthehet sërish në ekran/ Ja ku do ta shohim bukuroshen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ilda Bejleri do të rikthehet sërish në ekran, tashmë jo me një program sporti, por një talent show.

Bejlerin do ta shohim shumë shpejt në ekranin e Abc news, në drejtimin e programit “T’ka mami yll”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Bejleri e cila shkruan në një postim në rrjetet sociale:

Pasi ‘riktheva dallëndyshet’ me një sukses spektakolar😜 i rikthehem baletit në një tjetër spektakël të jashtëzakonshëm…T’KA MAMI YLL*, Dance Reality Shoë ’ ne Televizionin ‘ABC’, do të vijë *_Premierë Absolute_ këtë sezon të ri televiziv, nën prezantimin tim!“./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Gjenerali i Teatrit shqiptar/ Piro Mani feston ditëlindjen

LEXO EDHE:  “Luan rolin e viktimës”/ Ledjana reagon pas rrëfimit të Mevlanit 

View this post on Instagram

 

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktorja e thotë troç/ “Ky është presidenti që më ka gjuajtur”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktorja e famshme meksikano-amerikane, Salma Hayek ka treguar se ish presidenti i SHBA, Donald Trump është përpjekur ta bëjë për vete dhe të dalë me të.

Kjo ka ndodhur shumë kohë më parë, kur aktorja ishte ende shumë e re dhe ishte në një lidhje dashurie.

Çifti mori pjesë në një event, në të cilin ndodhej Trump, që në atë kohë njihej si biznesmen i suksesshëm dhe karizmatik.Sipas saj Donal ishte treguar shumë i sjellshëm me të dhe kishin ngrënë darkë bashkë, madje në një moment kishte treguar xhentilesën e tij, duke i ofruar xhaketën për ta mbuluar atë.

LEXO EDHE:  VIDEO-Këngëtarja e njohur surprizohet në mesnatë/ Merr dhuratën marramendëse nga bashkëshorti

LEXO EDHE:  Përputhen s’ka mbaruar/ Bora dhe Olsa japin lajmin e shumëpritur

Pas darkës ai i mori kontaktet e të dyve, ama vetëm aktores bukuroshe i shkroi më vonë, për tu takuar me të.

“Ai më kërkoi për të dalë dhe unë që mendoja, po i dashuri im? Ky e di që kam të dashur edhe ja thashë, më pas ai më tha se i dashuri nuk ishte i mirë për mua, se nuk ishte i rëndësishëm dhe se unë duhet të dilja me të”,- është shprehur Salma./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gazetarja zbulon sekretin/ “Dua Lipës i kanë dhuruar një shtëpi në jug të Shqipërisë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Disa ditë të nxehta vere, këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, zgjodhi t’i kalonte në Shqipëri, më shumë në jug të vendit.

Gazetarja Klotilda Harka e ftuar në emisionin Rudina zbuloi një nga sekretet duke zbuluar se Dua ka një shtëpi në jug të Shqipërisë që vitin e shkuar.

Nuk ishte kaq surprizë në fakt, sepse që verën e kaluar, kam marrë informacion që Duas i është dhuruar një rezidencë në jug të Shqipërisë, një vilë rezidenciale dhe përgatitjet për ardhjen e saj kanë filluar që vitin e kaluar.

Siç duket një bashkëpunim që është mbajtur sekret, mes biznesit, mes pronarëve, i kanë dhuruar kundrejt reklamimit, natyrisht për të rritur vlerën sepse normal që edhe të huajt do e shohin me një sy tjetër, e ndoshta do të jenë turistët e ardhshëm.LEXO EDHE:  Dojna Mema shtatzënë?/ Moderatorja: I kam binjakë

LEXO EDHE:  Me fustanin super të shkurtër ngjitur pas trupit/ Antonela ndez Instagramin

Ka një vit që bëhen përgatitjet për Duan, nuk ishte kaq surprizë, veçse është mbajtur sekret për të qenë vërtetë një lajm surprizues kur Duan ta shihnim në Tiranë apo në jug”, tha gazetarja.

Nga ana tjetër gazetari Eraldo Rexho tha se është dhuruar edhe një shtëpi tjetër në një zonë tjetër të jugut të Shqipërisë.

Mora vesh që një tjetër shtëpi është dhuruar në një zonë tjetër të jugut të Shqipërisë, po prap gjatë kësaj vere. Me siguri deri në fund të këtij viti Dua do ketë shtëpi në çdo qytet shqiptar”, tha ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE