Connect with Us

Çfarë po ndodh?/ Vëllai i nxjerr Mevlanit foton me Antonelën

Showbizz

Çfarë po ndodh?/ Vëllai i nxjerr Mevlanit foton me Antonelën

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela dhe Mevlani janë përfolur shumë shpesh për një lidhje dashurie, pas ndarjes së këtij të fundit nga Ledjana.

Ledjana në një prej intervistave të saj u shpreh se një nga shkaqet e ndarjes ishte shoqëria dhe kontaktet që ende mbante me Antonelën.

Së fundi, vëllai i Mevlanit Artani ka publikuar një foto të Mevalnit dhe Antonelës dhe e shoqëron postin me një shkrim : Dhe thoni pastaj që s’iu kam nxjerrë mirë.

LEXO EDHE:  Po i merr vajzat me radhë/ Saimiri shkëmben puthje me konkurrentet në të treja takimet

Kjo tregon se Antonela ka një marrëdhënie të mirë jo vetëm me Mevlanin por edhe me vëllain e tij.

Nuk e dimë nëse dyshja janë vetëm miq të mirë apo ka diçka më shumë mes tyre, por kujtojmë se pak ditë më parë në një intervistë sqaroi se Antonelën nuk e sheh dot më shumë se një shoqe./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U kap me 35 pako kokainë në makinë/ Modelja: E gjithë kjo është e stisur nga ish burri im

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Modelja greke Afroditi Barba u arrestua pasi në makinën e saj u gjetën 35 pako kokainë, pas një kontrolli nga policia.

Modelja deklaron se është e pafajshme dhe sipas saj e gjithë skena ishte e stisur nga ish bashlkëshorti i saj, sheiku arab Rashid Satz, me të cilin u kurorëzua me martesë në vitin 2016 dhe u divorcua një vit më vonë.

Ajo është shprehur se kjo ishte një hakmarrje e tij pasi mes tyre kishte shumë zënka dhe nuk mund të pranonte ndarjen.Unë besoj se e gjithë kjo është e stisur. Dyshoj se është ish-burri im, me të cilin kam pasur shumë zënka ndër vite. Ai nuk e pranon ndarjen dhe mendon se unë gjithmonë do të jem pronë e tij. Besoj se arsyeja pse donte të hakmerrej ndaj meje është fakti që fola për marrëdhënien tonë dhe sjelljen e tij në televizion.

Veprimi i tij kundër meje u shkaktua nga fakti se ai ndihej i dobët duke qenë në spital dhe me egoizmin e tij nuk mund të duronte të më shihte me dikë tjetër në Mykonos.

Nuk e di nëse kontrolli ishte i rastësishëm. Policia fillimisht ishte e parkuar në rrugën Antheon, në një rrugë anësore dhe kur më panë që po kaloja para tyre dhe unë ndalova në dritën e kuqe, u nisa dhe më ndoqën kur kalova Vouliagmenis dhe hyra në Lambraki. Me fjalë të tjera, policët që më kontrolluan nuk ishin në pikën që zakonisht është një bllokadë e policisë ”, ka thënë modelja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dy vajzat e thonë hapur që nuk e pëlqejnë/ Revoltohet 20 vjeçari i Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana dhe Arlida janë zyrtarisht dy konkurrentet vajza të Përputhen. Dy vajzat janë treguar të sinqerta duke treguar hapur konkurrentin që nuk iu pëlqen dhe që se shikojnë si partnerin e tyre në të ardhmen.

Ritvana dhe Arlida treguan se Juliani, djali 20 vjeç, nuk iu pëlqen dhe kjo ka shkaktuar reagimin e menjëhershëm të tij.

Nuk është plotësues për sytë e mi, pastaj mosha, edukimi jo i mjaftueshëm. Nuk e shoh dot veten me një 20 vjeçar”, tha Ritvana.

LEXO EDHE:  “Moj motër mbyll shalët se do…”, kush e këshilloi Ilda Bejlerin pasi postoi foton e “nxehtë”

LEXO EDHE:  “Dita e festës së demokracisë”/ Meta takon ambasadorin austriakNdërkohë që Juliani iu kundërpërgjigj Ritvanës me një pyetje: “Duhet të kem mjekër që t’iu mbush mendjen.”

Ritvana u shpreh se nuk ishte kjo arsyeja, por ajo nuk e shihte veten krah një djali 20 vjeç./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bora e krahason me Shqipen/ Konkurrentja e re e Përputhen: “Mos ma thoni më ju lutem”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Arlida Nezha është vajza e dytë që i bashkohet Përputhen. Ajo është 25 vjeç dhe jeton në Durrës. Arlida është përzgjedhur nga audicionet dhe për shkak të karakterit të saj, Bora u shpreh se ngajsonte me Shqipen.

Arlida ka reaguar menjëherë pas këtij krahasimi duke thënë: “Mos ma thonë më ju lutem. Nuk e kam problem, por do më pëlqente të mos krahasohesha. Jam unë dhe vetëm kaq”.

LEXO EDHE:  Rama publikon foto nga COVID-4 dhe bën apel/ Kjo luftë fitohet vetëm duke bërë secili të vetën

LEXO EDHE:  “Dita e festës së demokracisë”/ Meta takon ambasadorin austriakNdërsa e pyetur se cili nga djemtë nuk i pëlqente ajo e tha hapur se djali që nuk i pëlqen është Julian Çela, 20 vjeçari i Përputhen.

Juliani nuk më pëlqen. Unë e dua më të egër një mashkull”, tha ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE