Connect with Us

“Bisha” seksi e Instagramit/ Fotot më mahnitëse të modeles Brooks Nader

Showbizz

“Bisha” seksi e Instagramit/ Fotot më mahnitëse të modeles Brooks Nader

Publikuar

-

Brooks Nader është një modele e famshme, e cila është bërë e njohur për shkak të linjave trupore shumë të tonifikuara.

Modelja ka një numër të madh ndjekësish të cilët janë të magjepsur pas linjave të saj trupore.

Në çdo postim në instagram apo në rrjetet e tjera sociale, bukuroshja i lë të gjithë fansat me gojë hapur me pozat e saj seksi me bikini.

LEXO EDHE:  Kejvina Kthella ekspozon gjoksin shpërthyes/ Publikon videot seksi me këngën e Noizyt dhe Mozzik

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO-Tayna mahnit ndjekësit, pozon e veshur në lëkurë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tayna është një artistet më të komentuara të medias rozë.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto shumë seksi në rrjetet sociale.

Reperja duket e veshur e gjitha me të zezë material lëkurë dhe me një make up profesionist.Fotot janë pëlqyer dhe komentuar pafund nga ndjekësit e saj.

Kujtojmë se projekti më i fundit i sa është kënga “Hala” , një bashkëpunim më reperin e njohur Ledri i cili rezultoi një sukses i vërtetë.

LEXO EDHE:  Kejvina Kthella ekspozon gjoksin shpërthyes/ Publikon videot seksi me këngën e Noizyt dhe Mozzik

LEXO EDHE:   Ledjana i heq trurin Mevlanit/ "Ka vend për ty në vaskë"

Kënga për vetëm një kohë të shkurtër mblodhi mbi katër milionë klikime në YouTube./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pasi fitoi lirinë nga babai i saj Britney Spears shokon me deklaratën: Familja ime duhet të jetë në burg

Publikuar

-

Nga

cna, lajme, showbizz

Këngëtarja Britney Spears ka bërë një rrugë të gatë dhe plot peripeci deri në momentin që fitoi lirinë nga i ati i saj i cili kontrollonte të gjitha financat dhe jetën e saj.

Së fundmi ajo ka bërë një deklatarë shokuese për familjen e saj. Ajo u shpreh se ata “duhet të jenë të gjithë në burg” për përfshirjen e tyre në mbylljene saj 13-vjeçare.

Ajo i është përgjigjur pyetjes së një fanseje në Instagram me anën e një videoje.Unë e di se sa e turpshme është të ndaj faktin se nuk kam parë kurrë para në dorë ose nuk kam qenë në gjendje të drejtoj makinën time ….Por sinqerisht, ende më mundon çdo ditë që zgjohem se si familja ime dhe konservatori ishin në gjendje të bënin atë që më bënë … ishte demoralizuese dhe degraduese !!!!”

Ajo vijoi: “Unë as që po i përmend të gjitha gjërat e këqija që më bënë mua për të cilat ata të gjithë duhet të jenë në burg … po, duke përfshirë edhe nënën time që shkon në kishë !/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një bishë e vërtetë/ Modelja Ukrainase poston foton që do ju lejë pa gjumë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Alena Omovych është një modele seksi nga Ukraina.

Ajo nuk nguron të postojë foto shumë provokuese në rrjetet sociale ku numëron miliona ndjekës.

Së fundmi ajo ka postuar një foto e veshur me një kostum minimalist në ngjyrë rozë të ëmbël duke ekspozuar gjoksin bombastik dhe format trupore perfekte.LEXO EDHE:  “Mace e zezë”/ Zaimina Vasjari publikon “foton e nxehtë”

Fotoja është pëlqyer dhe komentuar pa fund nga ndjekësit e saj.

LEXO EDHE:  Si rrallëherë/ Kejvina Kthella publikon foton nga fëmijëria

Për më shumë ddiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE