Tërheqja masive e anëtarëve të kryesisë së PD në Korçë/ Andi Përmeti: Vendim i duhur

Ditën e sotme, anëtarët e kryesisë së PD në Korçë kanë dhënë dorëheqjen, duke shprehur kundërshtinë e tyre ndaj kreut të PD Lulzim Basha. Në krah të këtij vendimi ka qenë dhe ish deputeti Andi Përmeti, i cili përmes një statusi në rrjetet sociale ka reaguar duke u shprehur se ky është një vendim i … Continue reading Tërheqja masive e anëtarëve të kryesisë së PD në Korçë/ Andi Përmeti: Vendim i duhur