Connect with Us

Një nga modelet më të bukura që keni parë/ Fotot më mahnitëse të bjondinës së Instagramit

Showbizz

Një nga modelet më të bukura që keni parë/ Fotot më mahnitëse të bjondinës së Instagramit

Publikuar

-

Aspen Mansfield është padyshim një nga modelet më të bukura që keni parë ndonjëherë. Bukuroshja numëron rreth 1.8 milionë ndjekës në Instagram.

Aspen publikon shumë foto provokuese në rrjetet sociale që tërheqin më shumë vëmendjen e ndjekësve.

Ajo pozon për marka të ndryshme të veshjeve, si Fashionnova.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Eduardi i bën pyetjen intime konkurrentes së re të Përputhen/ “Sa të zgjat seksi deri në orgazmë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Eduardi nuk është përmbajtur aspak pas hyrjes së konkurrentes së re në Përputhen, Alvisës.

Teksa moderatorja Bora Zemani ka kërkuar që djemtë t’u drejtojnë një pyetje vajzave duke e shkruar në letër, pyetja e Eduardit ndaj konkurrentes ishte vërtetë e guximshme.“Sa të zgjat seksi deri sa të arrish orgazmën?”, ishte pyetja e Eduardit ndaj Alvisës.

LEXO EDHE:  Ëndrra e çdo mashkulli/ Njihuni me modelen që do t’iu “rrëmbejë zemrën” me fotot e saj

LEXO EDHE:  Modelja më seksi e momentit/ Margaret Shllaku, një “bombë” e vërtetë në fotot e fundit

Alvisa e surprizuar nga pyetja është përgjigjur: “Qenke shumë i fëlliqur ti, nuk thuhen të gjitha në publik”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Plas në “Përputhen”/ Djemtë në “sherr” për konkurrenten e re

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Takimi katër minutësh mes Alvisës dhe Taulantit ka shkaktuar një debat shumë të fortë mes djemve të Përputhen.

Një mendim i shprehur nga Argjendi, i cili tha se nuk shkonin aspak pasi, Alvisa ka nevojë për një mashkull që ta vërë përpara, ka shkaktuar regaime nga konkurrentët e tjerë.

Taulanti u shpreh se ishte takimi i parë dhe ishte i emocionuar përballë vajzës, ndërsa pjesë e debatit është bërë edhe një tjetër konkurrent, Eduardi i cili është shprehur se nëse Alvisa do të kishte mundësi për një takim tjetër 4 minutësh duhet të ftonte atë pasi do ta bindte me vepra dhe fjalë.

LEXO EDHE:  Ëndrra e çdo mashkulli/ Njihuni me modelen që do t’iu “rrëmbejë zemrën” me fotot e saj

LEXO EDHE:  Modelja më seksi e momentit/ Margaret Shllaku, një “bombë” e vërtetë në fotot e funditMë pas situata është përkeqësuar, duke bërë që Taulanti  dhe Eduardi për pak të fillonin një situatë përtej debatit.

Për të shmangur një përplasje, Bora ka ndërprerë emisionin për të qetësuar situatën e ndezur ./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do të ndez unë”/ Taulanti i çmendur pas konkurrentes së re të Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Konkurrentja e re e Përputhen, Alvisa ka zgjedhur në takim katër minutësh, Taulantin.

Takimi nuk ka shkuar ashtu siç duhet, pasi Taulanti ka mbetur pa fjalë nga bukuria e Alvisës.

Ai u shpreh menjëherë: “Kam turp, jam i çmendur pas teje.”Alvisa e surprizuar nga sjellja e Taulantit, u hspreh se priste më shumë nga ai, por konkurrenti u shpreh se do ketë kohë për të treguar edhe më shumë pasi ishte i emocionuar duke qenë se ishte hera e parë që bënte takim katër minutësh para kamerave.

LEXO EDHE:  Heronjtë janë edhe në terren/ Manastirliu nxjerr fotot: Vigjilencë maksimale në gjurmimin e rasteve

LEXO EDHE:  Pascal Craymer një bombë me të kuqe

Ndërsa Alvisa reagoi duke thënë se: Do të ndez unë gjatë rrugës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE