Connect with Us

Habit ish konkurrentja e Përputhen/ “Dua të bëhem nënë pa baba”

Showbizz

Habit ish konkurrentja e Përputhen/ “Dua të bëhem nënë pa baba”

Publikuar

-

Habit ish konkurrentja e Përputhen/ “Dua të bëhem nënë pa baba”

Ish konkurrentja e Përputhen 1, Ina Kollçaku i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj.

Në një intervistë për emisionin “Ora verore”, ajo është shprehur se vazhdon të mendojë faktin se do të bëhet nënë pa baba.

Gjithashtu ajo ka zbuluar se kjo verë e ka gjetur të dashuruar dhe se po e shijon shumë këtë kohë në Livadhe.

Pjesë nga biseda:

Ronaldo Sharka: Vitin e kaluar ke folur  për faktin e të qenurit nënë, pa baba. Vazhdon ende ti qendrosh këtij mendimi?

LEXO EDHE:  Shqipëria burim droge/ Luan Rama: Shteti të reagojë menjëherë!

Ina Kollçaku: Po, vazhdoj ta mendoj.

Ronaldo Sharka: Kur ?

Ina Kollçaku: Biologjikisht jam duke e ndjerë gjithmonë dhe më shumë. Ta premtoj ekskluzive.

Ronaldo Sharka: Je apo jo e dashuruar?

Ina Kollçaku: Unë jam gjithmonë e dashuruar.

Ronaldo Sharka: Por me një person konkret?

Ina Kollçaku: Po, Ina Kollçaku është e dashuruar. Tani jetoj në jug. Do vazhdojë vera, besoj që të jem e dashuruar në Livadh./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

A është në një lidhje me Adrolën?/Capital T i jep fund dyshimeve

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Capital T, reperi me origjinë nga kosova është një prej artistëve më të preferuar dhe të komentuar të momentit.

Së fundmi Capital T ka qënë i ftuar në emisionin “Robi plaket kur don vet”, ku ka folur pak edhe në lidhje me jetën e tij private dhe planet që ka për martesë.

Në lidhje më këtë ai ka pranuar se momentalisht është beqar.

Thjesht nuk i ka ardhur koha, ajo është me ndjenjë nuk është se e ke të përcaktuar, jeta është shumë e ngarkuar nuk e ke kohën që ti dedikohesh dikujt ashtu si duhet. Besoj zoti e ka shkruar një fat për mua edhe kurdo që vjen mirësevjen”, është shprehur reperi.

LEXO EDHE:  Pas deklaratës së fortë të Jasminës/ Reagon Andi, i habit të gjithë me veprimin

LEXO EDHE:  Pas deklaratës së fortë të Jasminës/ Reagon Andi, i habit të gjithë me vepriminKujtojmë se së fundmi Capital u pëfol për një romancë të mundshme me modelen shqiptare Adrola Dushi, për shkak se kjo e fundit mori pjesë në videoklipin e tij, si edhe janë parë shpesh herë bashkë në destinacione të njëjta. Gjithsesi dyshja gjithmon i ka mohuar këto lajme dhe me deklaratën e fundit Capital T, konfirmoi se është beqar dhe në pritje të vajzës të duhur.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Jasmina e “Përputhen” “thyen” rrjetin/ Poston foton me veshjen minimaliste

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Edhe pse edicioni i ri i “Përputhen” ka nisur dhe personazhet e rinj po marrin vëmendje maksimale, duhet ta pranojmë se edhe ata të vjetrit vazhdojne të jene kryefjale e medias rozë.

Nje prej tyre është edhe ish konkurrentja Jasmin Kadriu. Bukoroshja ka postuar së fundmi nje foto në Instagram që i le shumë pak vend imagjinatës. Me nje fustan pas trupit ngjyrë portokalli, shumë i shkurtër dhe me dekoltenë të hapur, Jasmin është siguruar të “thyej rrjetin”.

LEXO EDHE:  “Na vodhën votat”/ Grida Duma nuk ndalet me akuzat

LEXO EDHE:  “Na vodhën votat”/ Grida Duma nuk ndalet me akuzat

Komente të shumta që e komplimentojnë për look-un e saj kanë vërshuar në profilin e Jasminës.Kujtojmë se ish konkurrentja doli çift me Andin, djalin nga kosova dhe vendosën të vazhdonin njohjen e tyre jashtë programit, por si duket kjo njohje nuk u finalizua dhe ata nuk janë më bashkë.

Për më shumë ndiqni galerinë mëposhtme./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dashuria nuk njeh moshë”/ Rita Ora më në fund flet për lidhjen e saj me regjizorin e famshëm

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, kur vjen puna tek jeta private preferon mos japë shumë detaje. Edhe pse kameramanëve nuk ju shpëton ndonjë foto e saj me partnerin, nga vet Rita ka shumë pak daklarata apo intervista ku shprehet për jetën e saj jashtë punës.

Në një intervistë për “Vogue Italia” ajo ka përmendur pak edhe aspektin e jetës personale.

Jam në një vend të mrekullueshëm të jetës sime, dhe vetëm kaq do të them tani për tani. Mendoj, me gjithë respektin, se privatësi është shumë e rëndësishme. Po… kam mësuar shumë gjatë të 20-tave të mia”, tha ajo.

LEXO EDHE:  FOTO-Ledjana i bën komentin e papritur ish konkurrentit të Përputhen

LEXO EDHE:  “Na vodhën votat”/ Grida Duma nuk ndalet me akuzat

Me këtë deklaratë Rita ka lënë të kuptohet se është në nje fazë shumë të lumtur me regjizorin e njohur Taika Waititime të cilin ka 16 vite diferencë dhe nuk dëshiron të ketë ndërhyrje.Gjithashtu, është përfolur se çifti kanë marrë hapin e radhës dhe janë fejuar, ndonëse nuk ka ende një konfirmim publik.

Për herë të parë, çifti është parë bashkë në tapetin e kuq të “Met Gala”.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE