Dorëheqjet masive në Korçë/ Basha bëhet qesharak, tenton të justifikohet

Kreu i PD, Lulzim Basha në konferencën për shtyp me gazetarët ka vendosur të anashkalojë dhe të mos përgjigjet përsa i përket dorëheqjeve masive të drejtuesve lokale, në degën e PD-së në Korçë. Basha është shmangur duke u shprehur se nuk do të komentojë asgjë jashtë raportit të OSBE-ODIHR. Basha u justifikua duke thënë se … Continue reading Dorëheqjet masive në Korçë/ Basha bëhet qesharak, tenton të justifikohet