Connect with Us

Nuk po i ecën në dashuri/ Kush e ka “mallkuar” Atdheun?

Showbizz

Nuk po i ecën në dashuri/ Kush e ka “mallkuar” Atdheun?

Publikuar

-

Edhe pse është një nga meshkujt më të lakmuar të momentit, Atdheut duket se nuk po i ecën fare në dashuri.

Duket se ish konkurrenti i Përputhen e ka pësuar kaq shumë herë në dashuri saqë iu drejtohet njerëzve që nëse doni të mallkoni dikë thuaji: “U dashurofsh”.

Nuk e dimë se kush e ka “mallkuar” Atdheun që nuk po gjen rehat në dashuri.

LEXO EDHE:  Mevlani i kërkon rikthim Ledjanës/ Ja çfarë bën këtë herë

Kujtojmë se pak kohë më parë Atdheu dhe Sara i dhanë fund lidhjes së tyre të dashurisë. Në media thuhet se Sara është në njohje tjetër ndërsa për djalin simpatik nga Kosova ende nuk kemi mësuar nëse ka gjetur dikë tjetër në jetën e tij./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Je e gjitha e bërë”/ Edi i Përputhen nuk përmbahet ndaj Adës: Për mua nuk je femër

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ada dhe Eduardi janë dy prej konkurrentëve të Përputhen, të cilët tërhoqën të gjithë vëmendjen e ndjekësve me afrimitetin që treguan në takimin e tyre të parë.

Pas takimit, raporti mes tyre duket se është krisur pasi kanë treguar se i kanë bërë bllok njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Në emisionin e sotëm, Edi gjatë takimit të tij me Alvisën, ka folur për Adën duke thënë se është shumë njeri i shtirur dhe mbi të gjitha nuk është natyrale.

LEXO EDHE:  Nga Maluma tek Shakira/ Personazhet e famshëm që u dashuruan gjatë xhirimeve të videove muzikore

LEXO EDHE:  Horoskopi i dashurisë/ Surprizat që i presin beqarët dhe të dashuruarit javën e ardhshmeNuk më pëlqejnë femrat jo natyrale. Prandaj ia kam bërë bllok.

Kur e bllokoj një njeri e largoj prej meje. Nuk i shoh njerëzit “fake” nga brenda dhe jashtë. Je me buzët e bëra e gjitha e bërë.  Kjo për mua nuk është femër por burrë”, ka thënë Edi i Përputhen./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ofendime prej rrugaçi”/ Arjan Konomi revoltohet me konkurrentin: Kërko falje

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Opinionisti Arjan Konomi ka reaguar pas debatit mes Argjendit dhe Julit, pasi ky e fundit e ka ofenduar.

Konomi ka kritikuar Julin për fjalorin e përdoruar dhe ka paralajmëruar të gjithë konkurrentët se përtej emisionit, japin një mesazh për të gjithë ata që e ndjekin.Ai këshillon Julin të kërkojë falje në publik për ofendimet prej rrugaçi. “Mbylle gojën! Kërko falje!Ofendime të tilla, rrugaçi nuk dua të dëgjoj më këtu”. Shprehet Arjani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plas keq” mes Argjendit dhe Julit: Mbylle gojën, je shumë i shpifur

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Përputhen sot ka nisur me sharje dhe tone të larta zëri. Mes Argjendit dhe Julit ka patur një debat shumë të fortë pasi e ka ofenduar në puntatën e shkuar.

Argjendi tejet i revoltuar ka shpërthyer duke e paralajmëruar që të mos shprehet më kurrë në atë mënyrë pasi nuk do ta tolerojë më.

Ti nuk ke ardhur këtu për djemtë, ke ardh për vajzat. Mbyll egojën dhe most ë dëgjoj më të përsërish ato fjalë apo ato mimika që ke bërë pas shpine”, është shprehur Argjendi.

LEXO EDHE:  Aulona Musta plas ‘bombën’/ “Dyshja e Përputhen kërkoi 5 mijë euro për një intervistë”

LEXO EDHE:  Nga Maluma tek Shakira/ Personazhet e famshëm që u dashuruan gjatë xhirimeve të videove muzikoreNdërkohë Juli i kundërpërgjigjet duke thënë se do ta bëjë sërish pasi sipas tij është aktor dhe do t’i çjerrë maskën.

“Je shumë i shpifur, më duket si mall kinez, dita-ditës po aktron”, ka thënë Juli./ CNA.al

LEXO TE PLOTE