Connect with Us

FOTO-Mevlani hedh në plehra dedikimin e Ledjanës/ Ja fotoja që publikoi Juli i Përputhen

Showbizz

FOTO-Mevlani hedh në plehra dedikimin e Ledjanës/ Ja fotoja që publikoi Juli i Përputhen

Publikuar

-

cna show

Gjatë rrugëtimit në Pëpruthen, në një nga episodet, Ledjana i bëri Mevlanit një dedikim shumë të fortë dashurie.

Ish konkurrentja kishte inxhizuar zërin e saj teksa thonte fjalën të dua, dhe grafikën e zërit e kishte pasqyruar një tablo ku shkruhej dhe “të dua” .

Ky veprim I saj pati një reagim shumë të madh nga ish konkurrentët në studio po ashtu edhe nga ndjekësit të cilët u lumturuan pafund që dyshja më në fund vendosën të ishin për njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Emocione të forta/ Nëna e Mevlanit shpërthen në lot

Po ku është sot ky dedikim. Juli i Përputhen ka publikuar një foto ku shihet që dhurata e Ledjanës për Mevlanin është hedhur në një kosh plehrash.

Menjëherë kanë shpërtheyr komentet në rrjet ku kujtojën të gjithë fragmentin dhe shumë ndjekës mendojnë se dyshja i kanë gënjyer për dashurinë e tyre./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

VIDEO-Pamje që do t’iu lënë “gojëhapur”/ Këngëtarja shqiptare me shtëpi të re në Amerikë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Linda Halimi është një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale. Këngëtarja jeton prej vitesh në SHBA ku dhe ka ndërtuar familjen dhe karrierën e saj.

Së fundi Linda ka treguar se është zhvendosur në shtëpinë e saj të re dhe ka treguar dhe pamjet brenda dhe jashtë saj.

Një apartament me shumë hapësirë, i dekoruar me shumë shije në ngjyrat gri, të zezë dhe të bardha.

Këngëtarja ka zbuluar se ende nuk e ka përfunduar dekorimin e saj, por zbulon pamjen e mrekullueshme që ka apartamenti i saj gjigant.

LEXO EDHE:  Alban Skënderaj përlot të gjithë me postimin e tij/ Më dridhet zëri sa herë që…

LEXO EDHE:  Emocione të forta/ Nëna e Mevlanit shpërthen në lot

Përmes disa videove ajo shihet mjaft e lumtur për zhvendosjen e saj. Kujtojmë se pak kohë më parë, këngëtarja ka bërë të ditur se ka kryer një ndërhyrje tek të pasmet e saj./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ♈️ 𝔏𝔦𝔫𝔡𝔦𝔱𝔞 ♈️ Linda Halimi (@linditaworld)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përplasja mes dy konkurrentëve të Përputhen/ Kthjellohet Edi, i kërkon falje Bashkimit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edi dhe Bashkimi, janë dy djemtë sa për pak nuk u përplasën fizikisht në Përputhen.

Në episodin e kaluar të Përputhen, dy djemtë debatuan dhe provokuan njëri-tjetrin dhe u desh ndërhyrja e konkurrentëve që përplasje mes tyre të mos kalonte kufinjtë.

Sot Edi ka vendosur të kërkojë falje, jo vetëm Bashkimit por të gjithëve.Sipas tij, sjellja ka qenë e tillë për shkak të disa problemeve të jetës së tij personale.

LEXO EDHE:  “Duam njerëz që s’na duam dhe vuajmë!” Ronela Hajati zbulon se kujt i dedikohet kënga “Vuj”

LEXO EDHE:  “Dënimi më i madh në jetë...”/ Mevlani dedikim për Antonelën?

Ai gjithashtu u shpreh se ishte i lënduar nga Bashkimi pasi ai kishte komentuar në lidhje me inteligjencën.

Edi është shprehur ndër të tjera se ai nuk është në të vërtetë një njeri i tillë dhe se nuk ka qenë vetvetja në ato situata./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E ofendoi në mes të emisionit/ Edi i kërkon takim 4 minutësh Adës, ajo e refuzon

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prej ditësh, debatet kanë qenë shumë të ashpra mes dy konkurrentëve të Përputhen, Adës dhe Edit.

Ky i fundit shpërtheu në ofendime ndaj Adës, duke i vënë në dukje operacionet plastike dhe duke thënë në mes të emisionit se nuk i dukej si femër, por si burrë.Pas gjithë këtyre situatave dhe ofendikeve të vazhdueshme, Edi ka kërkuar një takim 4 minutësh me Adën, për të sqaruar mosmarrëveshjet mes tyre, por Ada e ka refuzuar, duke thënë se kapitulli mes saj dhe Edit është mbyllur. /CNA.al

LEXO TE PLOTE