Connect with Us

Përplasen dy automjete në Berat/ Aksidentohen turistët

Kronika

Përplasen dy automjete në Berat/ Aksidentohen turistët

Publikuar

-

Aksident në Kamëz/ Makina përplas këmbësoren, e moshuara përfundon në spital

Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin Berat- Poshnjë.

Mësohet se dy automjete, një tip “Benz”  me targa AA 180 TK si dhe tjetri  me targa AB 707 CY janë përplasur njëri me tjetrin.

Mjeti me targa AB 707 CY ishte marrë me qira dhe në të ishte një çift i huaj.

LEXO EDHE:  U dërgua në gjendje të rëndë drejt Tiranës/ Ndërron jetë në QSUT pacienti nga Berati

Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë një parakalim i gabuar i makinës së turistëve të huaj ku më pas është përplasur me makinën që i vinte përball.

Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka pasur të plagosur./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Shkrumbohet nga flakët apartamenti në një pallat në Vlorë/ Panik tek banorët

Publikuar

-

Nga

cna, lajme, aktuale

Një banesë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “24 Maji”, ku është përfshirë nga flakët banesa e shtetasit me inicalet  L. T, në katin e 4-të, të një pallati.Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por janë shkaktuar vetëm dëme materiale, teksa zjarri ka shkaktuar panik tek banorët e pallatit që kanë dalë nga banesat.

LEXO EDHE:  Aksident i rëndë/ Makina merr përpara fëmijën 10-vjeç, dërgohet me urgjencë në spital

LEXO EDHE:  U dërgua në gjendje të rëndë drejt Tiranës/ Ndërron jetë në QSUT pacienti nga Berati

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet e Policisë dhe shërbimi zjarrfikës./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Aksident në Mallakastër/ Makina përmbyset në mes të rrugës, dy të plagosur

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një aksident rrugor është regjistruar pasditën e sotme në Mallakastër.

Një automjet ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në mes të rrugës.

Paraprakisht mësohet se dy persona kanë mbetur të lënduar.Sakaq, në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

E rëndë/ Mbytet në det kapiteni i peshkarexhës

Publikuar

-

Nga

cna lajme kronike

Ditën e sotme ka ndërruar jetë kapiteni i një peshkarexhë, e cila ndodhej në det për peshkim në Durrës.

Shtetasi A. K., 49 vjeç, dyshohet se është hedhur në det e për pasojë është mbytur dhe ka ndërruar jetë.Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE