Connect with Us

Manjola Nallbani e quan ”zjarr” Jennifer Lopezin/ Ndjekësit e “mbulojnë” me komplimente : Ti je më e mirë

Showbizz

Manjola Nallbani e quan ”zjarr” Jennifer Lopezin/ Ndjekësit e “mbulojnë” me komplimente : Ti je më e mirë

Publikuar

-

Manjola Nallbani është një nga këngëtaret më të mira të muzikës shqiptare. Ajo është shumë e komentuar edhe për pamjen e saj të jashtme, ku shpesh i lë të gjithë gojëhapur me linjat e saj perfekte.

Së fundi Manjola ka publikuar një video të Jennifer Lopez, e cila një ditë më parë ka festuar 52-vjetorin duke e komplimentuar për linjat e saj.

LEXO EDHE:  Samiti i Parisit/ Ilir Kulla: Do kënaqemi vetëm me darkën e ditëlindjes së Ramës

Por ndjekësit kanë vërshuar me komentet ku i shprehin Manjolës se ajo është shumë herë më e mirë se Jennifer Lopez./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mahnitëse/ Dua Lipa tregon me krenari se është veshur nga stilistja shqiptare

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka zotëruar tregun muzikor, kryesisht përgjatë këtyre dy viteve të fundit, me publikimin e albumit “Future Nostalgia”.

Autorja e shumë hiteve asnjëherë nuk nguron të tregojë krenarinë që ka për origjinën e saj.

Dua është kthyer në një mbështetëse të talenteve shqiptare dhe shpesh herë i promovon ato. Së fundmi diva e muzikës pop është shfaqur e veshur nga stilistja me origjinë shqiptare Nensi Dojaka.Ka qenë vetë Dua, ajo që tregoi veshjen në një postim në rrjetet sociale, ku shfaqet e veshur me një bluze trasparente të zezë.

LEXO EDHE:  Dojna Mema feston ditëlindjen/ Partneri i dedikon fjalë zemre: E vogla ime

LEXO EDHE:  Dojna Mema feston ditëlindjen/ Partneri i dedikon fjalë zemre: E vogla ime

Së fundmi, Nensi ka fituar gjithashtu edhe çmimin e parë ne LVMH 2021 për talentet e reja në fushën e modës. Sot ajo është kthyer në një prej stilisteve më të kërkuara e cila ka punuar me emra të njohur si Bella Hadid, Emily Ratajkowski dhe Kaia Greber./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

5 vajzat seksi të Përputhen 3/ Kush është konkurrentja më e ndjekur në rrjetet sociale

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pesë vajzat konkurrente të sezonit të tretë të Pëpruthen janë Ritvana Fetahu, Arlida Nezha, Iarda Shahillari, Mikela Pupa dhe Alvisa Qarri.

Vajzat janë zyrtarisht konkurrente të Pëpruthen, të cilat kanë marrë pjesë në Përputhen për të gjetur dashurinë.

Gjithashtu vihet re se vajzat kanë fituar me shumë shpejtësi edhe shumë ndjekës në rrjetet sociale.

Vetëm në pak ditë, ato kanë arritur të tërheqin me mijëra ndjekës dhe gjatë një kërkimi në Instagram mësuam se më e ndjekura është infermierja seksi, Iarda Shahillari, e cila mbi 83 mijë ndjekës.

LEXO EDHE:  Foto surprizuese/Kallashi kundër Jennifer Lopez

LEXO EDHE:  Video-Vajza e Besit dhe Xhensilës feston 2-vjetorin/ Brenda festës përrallore të ditëlindjes së AjkësPas saj vjen Alvisa Qarri bjondina vlonjate, e cila çmendi djemtë e Përputhen dhe ndezi shumë debate në studio.

Alvis aka mbi 63 mijë ndjekës në Instagram. Pas saj vjen Mikela me 50.7 mijë ndjekës që ndiqet nga Ritvana me 45.7 mijë ndjekës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Të ndarë?/ Riniani i Përputhen publikon foton me partneren seksi

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prej ditësh qarkulloi në rrjet lajmi se ish-konkurrenti i “Për’puthen” Riniani Leka ishte ndarë nga e dashura e tij, avokatja me origjinë shqiptare që jetonte në Spanjë, Anisa Berliku.

Por si duket ky ishte një alarm fals pasi të dy janë rishfaqur pranë njëri-tjetrit. Së fundmi Riniani e vërtetoi edhe një herë se është krah Anisës me një postim në rrjetet sociale ku ai shfaqet pranë saj.

LEXO EDHE:  Video-Vajza e Besit dhe Xhensilës feston 2-vjetorin/ Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Ajkës

LEXO EDHE:  Sazan Guri shtrohet në spital/ Zbulon surprizën që i bëjnë infermieret për ditëlindjenRikujtojmë se Riniani mori ftesë nga Ana Kauri gjatë pjesmarjes së tyre në Përputhen për ta vazhduar njohjen jashtë, por ky i fundit nuk pranoi.

Riniani doli beqar nga emisioni dhe tani po shijon lidhjen me Anisen, vajzën simpatike që punon si avokate në Spanjë, e cila gjithashtu është nëna e një vajze të quajtur Chloe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE