Connect with Us

Mevlani kërkon me “ngulm” pajtimin me Ledjanën/ Ja veprimi i radhës i ish konkurrentit të Përputhen

Showbizz

Mevlani kërkon me “ngulm” pajtimin me Ledjanën/ Ja veprimi i radhës i ish konkurrentit të Përputhen

Publikuar

-

Mevlani kërkon me "ngulm" pajtimin me Ledjanën/ Ja veprimi i radhës i ish konkurrentit të Përputhen

Mevlani dhe Ledjana janë dy prej persoanzheve që u bënë shumë të njohur falë pjesëmarrjes në Pëpruthen dh elidhjes së dashurisë që krijuan brenda programi

Pas daljes nga Përputhen, dyshja i dhanë fund romancës së tyre, ku Ledjana sqaroi se një prej arsyeve të ndarjes ishte se Mevlani takohej ende me Antonelën.

LEXO EDHE:  Sara flet për vazhdimin e lidhjes me Atdheun/ Ja si janë marrdhëniet mes çiftit

Së fundi në një intervistë 60 sekondëshe për Prive, Mevlani i është përgjigur pyetjeve pikante, ku duket se kërkon pajtimin me Ledjanën pasi në një moment i këndon dhe një pjesë të këngës.

I pyetur nëse është penduar për këngën kushtuar Ledjanës, ai përgjigjet pa doreza duke thënë që jo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Me synime të qarta/ Ritvana, vajza e Përputhen që e sheh veten në Parlamentin Europian

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana Fetahu është konkurrentja e parë nga vajzat që u prezantua sot në Përputhen. Ajo jeton në Danimarkë dhe është rikthyer në Shqipëri për të qenë pjesë e Përputhen.

Gjatë prezantimit të saj, Ritvana u shpreh se i pëlqejnë burrat e fortë, jo vetëm nga ana fizike por edhe në dimensione të tjera.

Gjithashtu ajo nuk nguroi të tregonte edhe dy të preferuarit e saj për momentin në Përputhen.

LEXO EDHE:  Çifti Trimi pajtohet por gruaja s’do ta përdorë më telefonin e Facebook-un

LEXO EDHE:  19 vjeçari i Përputhen: Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do bëhesha lesbike

Dy djemtë që i tërhoqën më shumë vëmendjen ishin Argjendi dhe Eduardi.

E pyetur se ku e sheh veten e saj në të ardhmen ajo u shpreh shumë e sigurt dhe se synimi i saj, goli i saj i jetës është që të jetë pjesë e Parlamentit Europian./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

19 vjeçari i Përputhen: Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do bëhesha lesbike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Julian Çela është një nga konkurrent më të rinj që janë bërë pjesë e Përputhen deri më tani.

Juliani tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me shprehjen e tij: “Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do të isha bërë lesbike”.Çela u shpreh se një vajzë meriton të trajtohet me respekt dhe dashuri ndërsa thekson se nuk duhet keqtrajtuar kurrë.

LEXO EDHE:  Pas pritjes së “çmendur” në Shkodër/ Pogradecarët dynden për të takuar ish konkurrentët e Përputhen

LEXO EDHE:  “Akoma qesh kur e kujtoj”/ Mevlani zbulon momentin më të mirë me Ledjanën

“Femra është dhurata më e bukur që i ka dhuruar Zoti këtij planeti. Meritojnë vetëm dashuri dhe jo dhunë”, u shpreh ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habit konkurrenti i ri i Përputhen/ “Një femër që jep buzën jep pjesën tjetër pa rezistencë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sapo ka stratuar sezoni i ri i Përputhen dhe janë prezantuar tre djemtë, konkurrentët e parë .

Njëri prej tyre, Jurgeni, ka studiuar fizioterapi dhe mendon se nëse një femër të jep buzën, jep edhe pjesën tjetër pa rezistencë.I pyetur nga Bora, çfarë donte të thoshte më këtë shprehje, ai u shpjegua më gjatë duke u shprehur.

LEXO EDHE:  Pas deklaratës së fortë të Ledjanës/ Reagon Mevlani: Sa dinjiteti nuk vlen asgjë

LEXO EDHE:  “Mund të heq dorë nëse ti e dashuron”/ Blerimi vendos me ‘shpatulla pas muri’ Princin

Është pak provokuese dhe paragjykuese. Unë nuk i përfshij të gjitha vajzat në këtë thënie. Ndonjëherë është e vështirë ta rrëmbesh puthjen. Në momentin që një femër të jep një puthje tregon që ka një pëlqim. Kështu puthja pasohet nga puthje të tjera dhe në fund dorëzohet pa rezistencë”, tha Jurgeni./ CNA.al

LEXO TE PLOTE