Connect with Us

Mevlani “bën lëmsh” rrjetin/ Kush po i thotë “të dua” ish konkurrentit

Showbizz

Mevlani “bën lëmsh” rrjetin/ Kush po i thotë “të dua” ish konkurrentit

Publikuar

-

Mevlani “bën lëmsh” rrjetin/ Kush po i thotë “të dua” ish konkurrentit

Mevlan Shaba është një nga personazhet më të komentuar të momentit në mediat rozë.

Jeta e tij private ka qenë shumë e komentuar, pasi pak kohë më parë ai dhe Ledjana i dhanë fund lidhjes së tyre.

Teksa në rrjetet e tij sociale, rrëfen për momentet e bukura që ka kaluar me Ledjanën, Mevlani bën lëmsh rrjetin me foton e publikuar së fundi.

LEXO EDHE:  Fotot- “Ajo më bëri m**in në krevat”/ Nis gjyqi më “i famshëm” në botë mes dy aktorëve

Ai shfaqet në dhomën e nëj hoteli, dhe mbi krevat dikush i ka lënë një mesazh, nje zemër të madhe me trëndafila dhe mbishkrimin “Të dua”.

Mesa duket Mevlani ka vendosur të lërë pas historinë e Ledjanës dhe të riprovojë të gjejë dashurinë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pëlqimi i saj i parë/ Ja kë zgjodhi Ritvana në Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Nga një lojë ku duhet të zgjidhnin njërin prej djemve, Ritvana ka zgjedhur Azemin, duke na lënë të kuptojmë kështu edhe pëlqimin e parë të saj.

Nga biseda mes tyre, Ritvana foli edhe për ish- të dashurin e saj të fundit, duke thënë se ai ishte një danez.“Jemi ndarë për shkak të karrierës. Kemi qenë për dy vite bashkë. Kjo ka qenë lidhja ime më e rëndësishme”, tha ajo.

LEXO EDHE:  “Në rrugëtimin e jetës, do të takosh shumë maska”/ Me kë e ka Mevlani?

LEXO EDHE:  U rikthye në shtëpi pas 5 vitesh/ Babai i Alvinit surprizon 11 vjeçarin

Ndër të tjera, konkurrentja tha se para çdo gjëje, në jetën e saj vjen familja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Konkurrentja e re në Përputhen/ “Jetoj me qenin, por dua edhe një të dashur”

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Konkurretja më e re në Përputhen është Mikela Pupa. Ajo është 26-vjeçe dhe jeton në Tiranë.

“Jam vajzë e pavarur. Në përputhen kam ardhur për të gjetur dashurinë. Djemtë janë goxha interesantë, por do t’i shohim në vazhdim”, thotë ajo.

Më tej ajo shton se ka këmbëngulur të jetë pjesë e Përputhen, pasi e sheh si mundësi për të njohur dikë në ekran, duke qenë se është tip i vështirë për t’i njohur djemtë jashtë.

Mikela tha gjithashtu se nga Përputhen do të ndryshojë rutina e saj dhe do të ketë një jetë më aktive, pasi ajo jeton vetëm me qenin e saj.

LEXO EDHE:  “Në rrugëtimin e jetës, do të takosh shumë maska”/ Me kë e ka Mevlani?

LEXO EDHE:  Nga libri tek lidhja e dashurisë/ Albana Osmani zbulon detajet nga jeta private“Kam shumë nevojë për dashurinë, jetoj vetëm me qenin”, tha Mikela më tej.

E pyetur nga Ariani për djemtë e sezonit të kaluar të Përputhen, Mikela tha se asnjëri nuk i shfaqi interes, ndërsa në fizik ishte Fatjoni dhe Atdheu që i pëlqyen.

Dy cilësitë që ajo vlerëson më shumë tek një mashkull janë nesnikëria dhe siguria./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Jam e ëmbël dhe shumë e keqe”/ Infermierja seksi fut në “sherr” konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Konkurrentja tjetër në”Përputhen” është infermierja seksi Mariada Shahillari. Ajo është 28-vjec, dhe vjen nga Skrapari. Mariada ëshë diplomuar në fushën e mjekësisë, ndërsa punon si estetiste.

Gjëja e parë që ajo shikon te një mashkull është buzëqeshja dhe pamja e jashtme.

“Jam femër ambicioze, kur dua të arrijë diçka e arrij”, thotë Ada.

Hyrja e saj solli edhe shumë brohoritje nga djemtë ,të cilët e priten me komplimente të ndryshme si: Je ekstremisht e bukur, i ke buzët shumë të bukura, pamja e jashtme dhe veshja shumë e bukur. Duke qenë se ishte veshur edhe me të verdha djemtë e pytën nëse ishte xheloze apo jo.

LEXO EDHE:  “A je beqare?”/ Moderatorja zbulon detajin nga jeta private

LEXO EDHE:  Çfarë po kurdis?/ Lediana paralajmëron fansat për projektin e saj të ëndrrave“Jam e ëmbël dhe shumë e keqe”, thotë ajo.

Ndër të tjera Ada tha se nuk ishte e vështirë të gjente të dashur jashtë, por i pëlqen televizioni, cunat janë shumë të mirë dhe prandaj ka ardhur në Përputhen.

“Jam 100% e vërtetë, nuk kam ardhur të jem falco. Besoj shumë në impaktin e parë, një nga djemtë ma ka dhënë edhe impaktin e parë”, tha konkurrentja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE