Connect with Us

Boksierja më seksi që keni parë ndonjëherë/ Fotot më fantastike të Amber Field

Showbizz

Boksierja më seksi që keni parë ndonjëherë/ Fotot më fantastike të Amber Field

Publikuar

-

Amber Field është një modele dhe sportiste e njohur. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku dhe ndan foto shumë seksi.

Field nuk nguron të tregojë format e saj shpërthyese teksa pozon më së shumti me bikini. Ajo merret me boks ku dhe ka fituar në titull të rëndësishëm.

LEXO EDHE:  Mahnitëse!/ Pamje nga vargamalet më të mëdha në botë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Këtu nuk ka vetëm sportista ka dhe burra”/ Preket konkurrenti i Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Alvisa, është konkurrentja më e re e Përputhen, e cila ka ndezur djemtë e Përputhen.

Bukuroshja nga Vlora, tha se ishte një sportiste dhe që ka luajtur për 7 vite basketboll duke qenë pjesë e një ekipi.

Me hyrjen e saj në studio ka trazuar menëjherë konkurrentët pasi u shpreh se i pëlqenin meshkujt sportistë dhe që mesa kishte parë edhe djemtë aty janë shumë sportistë.

LEXO EDHE:  Maja që duken si dhëmbë dhe një nga akullnajat më të mëdha në botë/ Peisazhet e largëta dhe epike të Islandës

LEXO EDHE:  Modelja tregon linjat perfekte me bikini/ Fotot më fantastike të Payton RamollaKjo ka prekur njërin prej konkurrentëve, Azemin, i cili i është drejtuar vajzës duke i tërhequr vëmendjen.

Azemi u shpreh: “Këtu nuk ka vetëm sportista por edhe burra”.

Më tej Evisa ka sqaruar se ajo tha vetëm tiparet e përgjithshmeqë pëlqen tek një mashkull./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Zjarr zemër”/ Jurgeni i Përputhen komplimenton Ritvanën, ja si i përgjigjet konkurrentja

Publikuar

-

Nga

Jurgen Boduri është një nga djemtë konkurrentë të Përputhen. Duket se për Jurgenin kanë nisur pëlqimet e para, pasi së fundi në rrjet ka komentuar në një nga fotot e Ritvanës.

Jurgeni komplimeton Ritvanën duke shkruar: Baby, dhe e shoqëron postimin me emoji zjarr dhe zemra.Mirëpo ajo që nuk pritej ishte përgjigjia e Ritvanës. Krahas komplimentit, Ritvana shkruan: Çfarë ke Jurgen?

LEXO EDHE:  Hannah Ferguson në 11 foto të “nxehta”

LEXO EDHE:  Modelja tregon linjat perfekte me bikini/ Fotot më fantastike të Payton Ramolla

Me kaq ka mbaruar biseda e tyre virtuale. Nga ana tjetër Jurgeni nuk e ka fshehur pëlqimin e tij për Ritvanën. Në Instastory ka publikuar edhe foton ku shihet me konkurrenten./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nga takimi tek operacionet plastike/ Rrëfehet gazetarja seksi e Përputhen

Publikuar

-

Nga

Mikela është një prej konkurrenteve të reja të Përputhen. Menjëherë pas hyrjes ajo u komentua gjatë në rrjetet online.

Në Instagramin e saj i cili tashmë numeron mbi 22 mijë ndjekës, Mikela ka zhvilluar një bisedë virtuale dhe iu është përgjigjur pyetjeve në lidhje me peshën, gjatësinë si edhe nëse ajo tashmë e ka vendosur se kë do të zgjedhë në takimin e saj.Ajo ka pohuar se po, e ka zgjedhur por ka preferuar ta mbajë enigmë emrin e tij. Megjithatë komentuesit pothuajse janë të bindur se  i zgjedhuri i saj do te jetë Bashkimi, bukuroshi nga Kosova i cili jeton në Amerikë me të cilin ajo pati edhe nje takim brenda studios së Përputhen.

LEXO EDHE:  Hannah Ferguson në 11 foto të “nxehta”

LEXO EDHE:  Modelja tregon linjat perfekte me bikini/ Fotot më fantastike të Payton Ramolla

Ndër të tjera Mikela është pyetur në lidhje me operacionet plastike, dhe ajo ka pohuar se po, e ka bërë një operacion plastik, megjithese edhe për këtë të fundit nuk ka dhënë shumë detaje./ CNA.al

LEXO TE PLOTE