Connect with Us

“Hedhin 10 milionë lekë sponsorizime”/ Këngëtari bën deklaratën e fortë, thumbon Don Xhonin

Showbizz

“Hedhin 10 milionë lekë sponsorizime”/ Këngëtari bën deklaratën e fortë, thumbon Don Xhonin

Publikuar

-

Këngëtari Erik Lloshi ka akuzuar disa prej kolegëve të tij për blerje klikimesh në Youtube.

Në një intervistë, Lloshi u shpreh se disa këngëtarë paguajnë miliona vetëm që të marrin klikime në Youtube, mes së cilësh përmendi dhe emrin e Don Xhonit.

“Jo më pak se katër javë, kam nxjerrë këngën “Kshu je ti”. Thua nuk e kam vënë re këngën, sepse ka dalë Don Xhoni e të gjithë me radhë, që hedhin 10 milionë lekë sponsorizime.

LEXO EDHE:  Grabitja në Rinas/ Zbulohen 2 shuma të tjera parash

Unë përmenda Don Xhonin, por ka dhe shumë tjerë që marrin nga 3 apo 4 milionë klikime në ditë. Sa të kemi menaxherët që nuk marrin vesh nga muzika, paguajnë lekë për sponsorizimin  për këngë që nuk duhen dëgjuar nga publiku, është fatkeqësi.“, tha Eriku./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTOT-Vetëm me një këmishë nate/ Fifi poston fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi, këngëtarja shumë e pëlqyer e publikut shqiptar ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet vetëm me një këmishë në ngjyrë të hirtë.

Me flokët e shkujdesura dhe me një make-up shumë të kuruar, Fifi duket shumë provokuese në postimin e fundit.

Një ditë çdo gjë do të ketë kuptim”, shkruan Fifi në krah të fotove.

LEXO EDHE:  “Po futen para nga toka, deti dhe ajri”/ Paralajmërimi i fortë i avokatit

LEXO EDHE:  “I lumtur që të kam në krahun tim të djathtë”/ Erik Lloshi i dedikon fjalë të ëmbla dashurie bashkëshortesFotoja është pëlqyer nga shumë persona të cilët e komplimentojnë fifin për dukjen e saj si edhe i vënë në dukje faktin se është dobësuar shumë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vetëm me të brendshme/ Megan Fox dhe Kourtney Kardashian i vënë “flakën” Instagramit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian janë siguruar që të “thyejnë rrjetin” me fotot e postuara së fundmi.

Dyshja janë fotografuar në një dysheme te shtrira, të veshura vetëm me një palë të brenshme dhe janë siguruar që të mbulojnë më anë të duarve vetëm pjesën e gjoksit.

Menjëherë pas publikimit të fotove miliona pëlqime dhe komente kanë vërshuar në profiling e dy prej vajzave më të komwntuara të showbizit.

LEXO EDHE:  Grabisin banesën dhe ja mbathin me vrap/ Shpallen në kërkim autorët

LEXO EDHE:  “Po futen para nga toka, deti dhe ajri”/ Paralajmërimi i fortë i avokatitDhe ata që u panë duke vallëzuar, u mendua se ishin të çmendur, nga ata që nuk mund ta dëgjonin muzikën”, shkruan Kurtney pranë fotove.

Kujtojmë së dyshja ishin bashkë edhe gjatë eventit të ndarjes së cmimeve “MTV VMAs”. Të shoqëruara nga partnerët e tyre ato  ishin gjatë gjithë kohës në qëndër të vëmendjes.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bëni seks me gratë të keni sevapë”/ Reagon ashpër ish konkurentja e “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një deklaratë e bërë nga Imami i Kosovës ka ngallur diskutime shumë të forta. Ai është shprehur se burrat duhet të bëjnë më shumë seks me gratë në mënyrë që të kenë më shumë sevapë nga Zoti.

Në lidhje me këtë ka reaguar edhe ish konkurentja e “Përputhen” Ina Kollçaku. Sipas saj duhet të respektohen të gjitha fetë por në momentin që cënohet figura e femrës ajo do të reagojë gjithmonë.

“Mënyra se si e trajton femrën seksualisht, këta meshkuj mendojnë se vetëm ata kalojnë orgazëm dhe kënaqen. Sipas tyre, gratë nuk ndjenjë kënaqësi gjatë kryerjes së marrëdhënies. Këta lloj meshkujsh duhet ta kuptojnë se femrat kalojnë orgazëm dhe kënaqen. Gratë bëjmë shumë sevape kur shkojmë me meshkujt”, është shprehur ish konkurentja e “Përputhen”

LEXO EDHE:  “Më ka ngacmuar nusja në dasmë”/ Këngëtari i njohur tregon eksperiencën që i habiti të gjithë

LEXO EDHE:  Rama dhe Veliaj i shtojnë para incineratorëve/ Paralajmëron Teliti: Do merrni përsipër faturën politikeIna gjithashtu është bisnezmene dhe me profesion psikologe. Ajo reagon shpesh herë në lidhje me çështjet sociale veçanërisht për mbrojtjen e të drejtave të grave./CAN.al

 

LEXO TE PLOTE