Connect with Us

FOTOT-Bukuroshet shqiptare tregojnë trendin e bikini-t për këtë verë

Fashion

FOTOT-Bukuroshet shqiptare tregojnë trendin e bikini-t për këtë verë

Publikuar

-

FOTOT-Bukuroshet shqiptare tregojnë trendin e bikini-t për këtë verë

Nëse shumë prej jush ende nuk i kanë nisur psuhimet e verës jeni ende në kohë të shihni për rrobat e banjos dhe stilin që do t’iu bëjë të dukeni sa më seksi këtë verë.

Modelet shqiptare, na kanë treguar përmes postimeve të ndryshme në rrjetet sociale se cilat janë bikini-t më të preferuara të vajzave gjatë kësaj periudhe.

Nëse ende se keni vendosur se çfarë modeli t’i blini rrobat e banojs hidhini një sy galerisë së mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTO-Gucci rikthen çantën e preferuar të Princeshë Dianës

Publikuar

-

Nga

Kompania gjigante e veshjeve dhe aksesorëve,  Gucci po risjell një nga çantat e preferuar të Princeshës Diana.

Sinonim i stilit të princeshës Diana në fillimin e viteve ’90, kur paparacët e fotografuan atë  teksa largohej nga Harbour Gym i Chelsea e veshur me triko dhe pantallona të shkurtra çiklizmi, dhe në duar mbante çantën e saj të preferuar Gucci.

Ndërsa distancohej nga familja mbretërore, Diana u bë më e guximshme me zgjedhjet e saj përsa i përket veshjeve, megjithëse, siç thoshte dikur stilistja e saj Anna Harvey , ajo gjithmonë merrte përsipër zyrtarizmin rreth kodeve mbretërore të veshjes.

LEXO EDHE:  FOTOT/ Marina bën zgjedhjen e duhur. Përmbys thashethemet përmes fotove

LEXO EDHE:  Shqiptarët  "dynden" jashtë vendit për të pushuar / Ja destinacionet më të preferuara

Çanta kushton mbi 3 mijë dollarë dhe tashmë vjen edhe në versionin e mini çantës me të gjitha ngjyrat./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Jeni në dilemë për ngjyrën e flokëve që duhet të zgjidhni këtë sezon?/ Ja disa ide nga vip-at

Publikuar

-

Nga

Jeni në dilemë për ngjyrën e flokëve që duhet të zgjidhni këtë sezon?/ Ja disa ide nga vip-at

Për të gjitha zonjat dhe zonjushat që janë ende në dilemë se si të ngjyrosin flokët e tyre për këtë sezon veror, disa nga personazhet më të famshëm në botë ju japin ide të shkëlqyera.

Nga ngjyrat, bjonde, brune, apo edhe ngjyrat e guximshme këtu mund të shihni nuancat që ju përshtaten më së shumti.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Përsëri sezoni i gërshetave/ Këto janë modelet më fantastike për këtë verë

Publikuar

-

Nga

Gërshetat janë modeli i flokëve që nuk ikin kurrë nga moda. Nëse jeni mërzitur nga stili i përditshëm dhe doni të ndryshon pak stil për tu dukur sa më trendi dhe moderne, provoni këto modele gërshetash që në fakt po i adhurojnë shumë personazhe të famshëm.

Më poshtë poi u sjellim disa nga modelet që do t’iu shoqërojnë në këto ditë të nxehta dhe do të dukeni si gjithnjë shumë trendi./CNA.al

LEXO TE PLOTE