Connect with Us

VIDEO-Bora Zemani tregon trupin “bombë” nga pushimet

Showbizz

VIDEO-Bora Zemani tregon trupin “bombë” nga pushimet

Publikuar

-

VIDEO-Bora Zemani tregon trupin “bombë” nga pushimet

Bora Zemani është kthyer në një nga moderatoret më të komentuara dhe të pëlqyera.

Bukuroshja e ekranit është përfolur shumë si për jetën private ashtu edhe për eksperiencën e saj në Përputhen si moderatore, ku shpesh është përballur me komentet negative të ndjekësve në disa situata të caktuara.

Pas mbylljes së sezonit të dytë të Përputhen, Bora ka zgjedhur të relaksohet në bregdetin e jugut. Bora ka publikuar një video ku shihet me bikini dhe tregon linjat e saj perfekte teksa shijon rrezet e diellit.

LEXO EDHE:  “Për këtë të ndershmen”/ Roza Lati shigjeton Bieta Sulon

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Ndodh e papritura në emision/ Bora kontakton vajzën që pretendon se është e dashura e Oltit jashtë emisionit
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një infermiere seksi do të zbulojë shumë fantazi”/ Olsa Muhameti tregon detajet nga sezoni i ri i “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Emisioni që theu çdo rekord, “Përputhen” rikthehet sot me sezonin e ri.  Ditën e sotme ishte e ftuar në emisionin “Breaking” autorja e programit, Olsa Muhameti, ku  zbuloi disa detaje rreth sezonit të ri.

Ajo tha se në javën e dytë do të nisin takimet e para jashtë. Gjithashtu tregoi se konkurrentët vijnë nga vende të ndryshme.

“Janë djem që jetojnë në Zvicër, Gjermania, është një djalë i Mitrovicës që vjen nga Nju Jork, Kemi një djalë Presheve që vjen në Për’puthen. Nga Maqedonia e Veriut mungojnë konkurrentët, por edhe mund të kemi në ditën në vijim”, tha Muhameti.

LEXO EDHE:  Anxhela Peristeri më në formë se kurrë më parë/ Ngre temperaturat me foton me bikini

LEXO EDHE:  “Bombat” Kardashian-Jenner nisin pushimet/ Ndezin rrjetin me pozat seksiNjëkohësisht, Olsa u bëri thirrje të gjitha vajzave nga Kosova që të aplikojnë që të bëhen pjesë e emisionit, që të gjejnë dashurinë e tyre.

Ndërsa e pyetur në lidhje me profesionet e konkurrentëve, autorja e “Për’puthen” tregoi se kemi një infermiere.

Një infermiere, seksi, që do të zbulojë shumë fantazi. Kemi edhe një ndryshim formule, nuk prezantojmë vajzat në fillim, por djemtë hap pas hapi, se janë më të shumtë në numër që të njihen”, zbuloi Olsa./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aksident i vogël nga një lojë/ Ylli Limani përfundon në spital

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur nga vajzat, Yll Limani, prej disa ditësh është me pushime në jug të Shqipërisë.

Ai ka treguar përmes postimeve se po kalon shumë bukur.

Mirëpo, këngëtarit të njohur i ka ndodhur një “incident” i vogël në fytyrë dhe ka përfunduar në spital.Nëpërmjet postimeve në Instagram, Ylli na tregon disa pamje për të zbuluar çka ndodhi.

LEXO EDHE:  Arbana Osmani në pritje të ëmbël/ Publikon foton me bikini në pishinë

LEXO EDHE:  Foto/ Vetëm pak pas ndarjes nga Donaldi, Bora Zemani merr puthjet më të ëmbla

“Një aksident i vogël nga një lojë e kotë me gur në plazh”, ka shkruar ai mbi foto./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Plane për martesë/ Eni Koçi zbulon nëse do të bëjë dasmë me Gencin

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të pëlqyera dhe të komentuara të momentit.

Prej vitesh ata janë në një lidhje dashurie, e cila është kurorëzuar në fejesë.

Ditën e djeshme, këngëtarja Eni Koçi ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit ku ka ndarë disa detaje nga jeta private që ne nuk i kishte treguar më parë.

LEXO EDHE:  Anxhela Peristeri më në formë se kurrë më parë/ Ngre temperaturat me foton me bikini

LEXO EDHE:  Anxhela Peristeri më në formë se kurrë më parë/ Ngre temperaturat me foton me bikiniSigurisht që pyetjet kanë qenë të shumta, por Eni nuk ka hezituar t’iu përgjigjet fansave të saj.

Njëra ndër pyetjet ishte se a do bëjnë dasëm me Gencin, ku ajo ka thënë se nuk beson se do bëjnë dasmën pasi që të gjitha ceremonitë simbolike i kanë bërë vetem me familjet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE