Connect with Us

“Po niset me djeg shpirta, e kam hall se të shef nga b*thët”/ Atdheu tallet keq me Blerimin

Showbizz

“Po niset me djeg shpirta, e kam hall se të shef nga b*thët”/ Atdheu tallet keq me Blerimin

Publikuar

-

“Po niset me djeg shpirta, e kam hall se të shef nga b*thët”/ Atdheu tallet keq me Blerimin

Pas deklaratës së fortë të Blerimit, Atdhe Xharavina ka reaguar duke iu kundërpërgjigjur ish konkurrentit të Përputhen.

Atdheu shprehet se nuk ia ka frikën askujt veç Zotit si dhe është tallur me kërcënëmin e Blerimit ku shprehet “Ti më djeg foton unë do të të djeg shpirtin”.

Loqka vogël paska reagu, cenka acaru keq, paska fillu me djeg shpirta. Po niset me djeg shpirta, e kam hall se të shef nga bythët.

LEXO EDHE:  Kur Edi Rama kërcënon Europën

Ky është suzuki gsxr-750 që ecën mbi 300 km në orë, kështu që në rast se ndjen frikë apo dhjet në brekë, ky ta shpëton jetën mjafton t’i japësh gazit. Frikën veç Zotit lart, atij i qofshim falë askujt tjetër. Ti e di se ku jam”, i kundërpërgjigjet Atdheu./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Më ka marrë në 2 të natës”/ Ritvana nxjerr  “zbuluar” Argjendin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana dhe Argjendi janë dy prej konkurrentëve më të komentuar të Përputhen.

Që në hyrje, Ritvana dhe Argjendi treguan se ka një tërheqje mes tyre, por duket se “marrëdhënia” e tyre është krisur pasi Argjendi ka shprehur pëlqim dhe për vajza të tjera.

Në punatën e sotme, Ritvana ka treguar se Argjendi e ka marrë në orët e vona për tu takuar dhe mendon se ai po bën një lojë të pisët me të gjtiha konkurrentet.Argjendi më ka marrë në 2 të natës, ka dashur të takohemi. Mendova se atë ditë ka pasur takimin me Mikelën dhe i thashë po për provokim, por nuk u takuam. Mendoj se Argjendi po bën një lojë të pistë, ja kam thënë veçantë, por po ja them dhe këtu. Mban aleanca, do ta ketë mirë me të gjitha. Madje doja dhe ta filmoja nëse do vinte”, rrëfeu Ritvana.

LEXO EDHE:  “Do ketë fund të tmerrshëm”/ Vasili kërcënon hapur Ramën

LEXO EDHE:  Kërcënonte me mesazhe durrsaken/ Procedohet penalisht 30 vjeçari

Ndërkohë Argjendi, ka rrëfyer se ndihej i vetmuar dhe nga njerëzit që njeh këtu në Tiranë është Ritvana dhe prandaj e ka marrë.

Unë e kam marrë, sepse në Tiranë jetoj vetëm dhe po ndihesha i vetmuar. Njerëz jemi, nuk njoh njeri në Tiranë dhe nga ata që njoh Ritvanën e kam shumë xhan “, tha Argjendi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Shko lëpiju para mbrapa Adës”/ Bruno shpërthen ndaj Mikelës: Nuk ke respekt për gjininë tënde

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në takimin e saj me Brunon, Ada ka treguar për historinë e saj të dashurisë para se të hynte në Përputhen.

Ajo u shpreh se Bruno i jep komoditetin për tu rrëfyer për jetën e saj personale pasi më parë nuk ka dashur ta prekë këtë temë.

Por komenti i Brunos, ka revoltuar Mikelën e cila ka shpërthyer ndaj tij dhe Adës. Bruno i kujton se Mikela vijon të flasë ende me ish të fejuarin dhe kjo ka krijuar shumë tensione mes tyre.

LEXO EDHE:  Blushi: Krimi po hyn në Universitet, ndërsa përpiqemi t’a nxjerrim nga Parlamenti

LEXO EDHE:  Bregoviç në festën e Birrës/ “Tifozët kuq e zi” kërcënojnë dhe sulmojnë Bashkinë e Korçës

Mikela në një moment është shprehur se Bruno shkon nga fryn era dhe tani po i lëpihet nga para dhe pas Adës./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me gjuhë të ashpër dhe me tone të larta/ Ada dhe Mikela përplasen me njëra-tjetrën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në episodin e sotëm të Përputhen është transmetuar takimi mes Adës dhe Brunos, një takim që ka shkaktuar shumë debat mes vajzave, ku është përfshirë Mikela.

Situata ka degraduar, ku dy vajzat i drejtohen njëra-tjetrës me fjalë ofenduese dhe tone të larta.Është dashur të ndërhyjë Bruno që kjo përplasje mes vajzave të mos shkonte më tej.

LEXO EDHE:  Kërcënonte me mesazhe durrsaken/ Procedohet penalisht 30 vjeçari

LEXO EDHE:  Gjata-Markut: Do të vijë koha, po s’do të mbrojë njeri

E gjitha ka filluar për shkak se Ada është paraqitur në takim e veshur në një mënyrë shumë ekstravagante dhe më një libër në duar./ CNA.al

LEXO TE PLOTE