Connect with Us

Mevlani nuk kursehet/ Nxjerr foton e papublikuar më parë me Ledjanën

Showbizz

Mevlani nuk kursehet/ Nxjerr foton e papublikuar më parë me Ledjanën

Publikuar

-

cna show

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga janë dy prej personazheve më të dashur për publikun.

Ata janë shumë në rrjetet sociale ku hspesh realziojnë biseda virtuale me ndjekësit.së fundi MEvlani ka vendosur tu përgjigjet pyetjeve të shumta t ëndjekësve edhe nëse kanë të bëjnë me Ledjanën shumica prej tyre.

Këtë herë fansat kanë kërkuar që Mevlani të publikojë një foto me Ledjanën që nuk e ka publikuar më parë dhe e pyesin nëse kënga ishte vërtetë nëj dedikim.

LEXO EDHE:  “Kam vënë dorën në zjarr”/ Ledjana nuk ndalet me provokimet ndaj Mevlanit

Mevlani nuk ka hezituar të publikojë foton si dhe ka pranuar se kënga është dedikim dhe flet për nëj histori dashurie./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pëlqimi i saj i parë/ Ja kë zgjodhi Ritvana në Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Nga një lojë ku duhet të zgjidhnin njërin prej djemve, Ritvana ka zgjedhur Azemin, duke na lënë të kuptojmë kështu edhe pëlqimin e parë të saj.

Nga biseda mes tyre, Ritvana foli edhe për ish- të dashurin e saj të fundit, duke thënë se ai ishte një danez.“Jemi ndarë për shkak të karrierës. Kemi qenë për dy vite bashkë. Kjo ka qenë lidhja ime më e rëndësishme”, tha ajo.

LEXO EDHE:  Rita Ora kthehet pas në kohë/ Publikon foton e 8 viteve më parë

LEXO EDHE:  Modelja shqiptare e parezistueshme/ Çmend ndjekësit e saj me pozat seksi me bikini

Ndër të tjera, konkurrentja tha se para çdo gjëje, në jetën e saj vjen familja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Konkurrentja e re në Përputhen/ “Jetoj me qenin, por dua edhe një të dashur”

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Konkurretja më e re në Përputhen është Mikela Pupa. Ajo është 26-vjeçe dhe jeton në Tiranë.

“Jam vajzë e pavarur. Në përputhen kam ardhur për të gjetur dashurinë. Djemtë janë goxha interesantë, por do t’i shohim në vazhdim”, thotë ajo.

Më tej ajo shton se ka këmbëngulur të jetë pjesë e Përputhen, pasi e sheh si mundësi për të njohur dikë në ekran, duke qenë se është tip i vështirë për t’i njohur djemtë jashtë.

Mikela tha gjithashtu se nga Përputhen do të ndryshojë rutina e saj dhe do të ketë një jetë më aktive, pasi ajo jeton vetëm me qenin e saj.

LEXO EDHE:  Rita Ora kthehet pas në kohë/ Publikon foton e 8 viteve më parë

LEXO EDHE:  FOTO/ Njihuni me Ferrarin F12 tdf“Kam shumë nevojë për dashurinë, jetoj vetëm me qenin”, tha Mikela më tej.

E pyetur nga Ariani për djemtë e sezonit të kaluar të Përputhen, Mikela tha se asnjëri nuk i shfaqi interes, ndërsa në fizik ishte Fatjoni dhe Atdheu që i pëlqyen.

Dy cilësitë që ajo vlerëson më shumë tek një mashkull janë nesnikëria dhe siguria./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Jam e ëmbël dhe shumë e keqe”/ Infermierja seksi fut në “sherr” konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Konkurrentja tjetër në”Përputhen” është infermierja seksi Mariada Shahillari. Ajo është 28-vjec, dhe vjen nga Skrapari. Mariada ëshë diplomuar në fushën e mjekësisë, ndërsa punon si estetiste.

Gjëja e parë që ajo shikon te një mashkull është buzëqeshja dhe pamja e jashtme.

“Jam femër ambicioze, kur dua të arrijë diçka e arrij”, thotë Ada.

Hyrja e saj solli edhe shumë brohoritje nga djemtë ,të cilët e priten me komplimente të ndryshme si: Je ekstremisht e bukur, i ke buzët shumë të bukura, pamja e jashtme dhe veshja shumë e bukur. Duke qenë se ishte veshur edhe me të verdha djemtë e pytën nëse ishte xheloze apo jo.

LEXO EDHE:  Nuk përmbahet Ledjana/ Tregon këtë pjesë të trupit nga palestra

LEXO EDHE:  Modelja shqiptare e parezistueshme/ Çmend ndjekësit e saj me pozat seksi me bikini“Jam e ëmbël dhe shumë e keqe”, thotë ajo.

Ndër të tjera Ada tha se nuk ishte e vështirë të gjente të dashur jashtë, por i pëlqen televizioni, cunat janë shumë të mirë dhe prandaj ka ardhur në Përputhen.

“Jam 100% e vërtetë, nuk kam ardhur të jem falco. Besoj shumë në impaktin e parë, një nga djemtë ma ka dhënë edhe impaktin e parë”, tha konkurrentja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE