Connect with Us

Horoskopi, e Martë, 20 korrik 2021

Horoskopi

Horoskopi, e Martë, 20 korrik 2021

Publikuar

-

Horoskopi i ditës, 30 Maj 2021

Dashi

Do të zbuloni se jeni në gjendje të përballoni lodhjen e një orari rraskapitës. Sigurohuni që çdo investim që bëni, të bëhet me mençuri. Kontrolloni durimin për të mos lënduar anëtarët e familjes. Sa i përket jetës personale, personi ndaj të cilit keni ndjenja, do të përgjigjet pozitivisht ndaj jush.

Demi

Mundohuni të dilni nga zyra herët dhe të gjeni pak kohë për aktivitet fizik. Financat tuaja do të përmirësohen më vonë gjatë ditës. Pa shoqërinë e të dashurit tuaj mund të ndiheni të humbur. Partnerët e biznesit do t’ju mbështesin dhe do t’ju ndihmojnë të përfundoni një projekt në pritje.

Binjakët

Sjellja e fëmijëve mund të mos ketë miratimin tuaj dhe kjo mund t’ju zemërojë. Tregoni përmbajtje, pasi nuk do të zgjidhni asgjë nëse nervozoheni. Kjo vetëm do t’i vështirësonte gjërat. Jeta juaj e dashurisë do të jetë emocionuese sot.

Gaforrja

Regjistrohuni në programe afatshkurtra që do t’ju ndihmojnë të mësoni teknologjitë dhe aftësitë më të fundit. Dita nuk do të jetë shumë e mirë për në aspektin romantik, pasi mund të ketë shumë mosmarrëveshje për disa çështje. Kjo mund të sjellë një krizë në marrëdhënien tuaj.

Luani

Të qenit i vrazhdë me bashkëshortin/bashkëshorten do të provokojë një reagim të fortë prej tij/saj. Mos investoni në ndërmarrje të përbashkëta dhe skema të dyshimta financiare. Pasdite do të dëshironi të qëndroni pak kohë vetëm për të qartësuar mendimet.

Virgjëresha

Nëse jeni duke udhëtuar, kujdesuni për gjërat tuaja me vlerë. Të vepruarit me pakujdesi mund të rrisë rrezikun e vjedhjes. Jeta juaj në çift do të jetë e lumtur dhe harmonike.

Peshorja

Vlerësoni arritjet e bashkëshortit/bashkëshortes suaj dhe gëzohuni për suksesin dhe fatin e tyre të mirë. Jini zemërgjerë dhe të sinqertë në vlerësimin tuaj. Edhe puna juaj e mirë do të vlerësohet në vendin e punës. Martesa juaj mund të shohë një fazë të mrekullueshme gjatë ditës.

LEXO EDHE:  Horoskopi e hene 10 tetor

Akrepi

Ju duket se e dini saktësisht se çfarë njerëzit kanë nevojë dhe duan nga ju. Kokëfortësia juaj mund të ofendojë miqtë dhe familjen. Ata që kanë vendosur të bëjnë disa pushime me partnerin/partneren parashikohet të kalojnë një periudhë të paharrueshme. Në punë, gjërat do jenë në favorin tuaj sot.

Shigjetari

Sot kërkoni bekimin e prindërve përpara se të dilni nga shtëpia, pasi parashikohet një ditë e vështirë. Nëse jeni në një lidhje, është momenti që marrëdhënia juaj të kalojë në një fazë tjetër. Të martuarit e kësaj shenje do të grinden me partnerin/partneren tuaj vetëm për të provuar se keni të drejtë.

Bricjapi

Mos lejoni që paqëndrueshmëria të jetë një arsye për mosmarrëveshje në jetën tuaj martesore. Bëni më të mirën tuaj për të shmangur shqetësimet e panevojshme, pasi mund të pendoheni më vonë. Ka gjasa të kritikoheni nga eprori juaj, për shkak të mospërmbushjes së detyrave prej jush.

Ujori

Do të jeni mjaft aktiv gjatë ditës së sotme. Do të ndiheni të fortë dhe të shëndetshëm. Në rast se po kërkoni mënyra për të fituar pak para shtesë, investoni në skema të sigurta financiare. Do të pushtoheni nga kujtime të lumtura nga e kaluara.

Peshqit

Sjellja juaj xheloze mund t’ju bëjë të ndiheni të trishtuar. Ju keni fuqinë për ta ndryshuar këtë situatë situatën. Ndarja e lumturisë me të tjerët do të sjellë gëzim edhe për personat pranë jush. Jeta juaj në çift nuk do të jetë në ditën e saj më të mirë. Bashkëshorti/bashkëshortja mund të mos jetë i vëmendshëm ndaj nevojave tuaja.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 24 korrik 2021

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 23 korrik 2021

Dashi (21 Mars – 20 Prill)

E keni të vështirë të ecni përpara, duket sikur diçka ju step. Jepini vetes më shumë liri. Tani është momenti sepse po ndjeni se dëshira juaj për të shijuar jetën po karikohet sërish dhe gjithçka po shkon mirë, për sa kohë që nuk e lini veten të pas dore dhe dhe përballeni me probleme shëndetësore.

Demi (21 Prill – 20 Maj)

Do të jeni më komod në shoqëri dhe është koha të kuroni marrëdhëniet tuaja në mënyrën e duhur, jo vetëm ato shoqërore por edhe me partnerin/en. Duhet të kujdeseni për veten për të kompensuar periudhat e deritanishme, që ta themi troç, i keni neglizhuar rëndshëm. Kontrolloni dietën ditore në mënyrë që ta korrigjoni atë.

Binjakët (21 maj – 21 qershor)

Mos e merrni çdo gjë shumë seriozisht. Ju e merrni gjithçka fjalë për fjalë, e analizoni dhe kjo ju shpie në ujëra të trazuara duke ndjerë veç siklet. Mjaft më, po ezauroheni!

Gaforrja (22 qershor – 22 korrik)

Mos mendoni se nuk e keni një talent. Është Ai që shumë njerëz e duan por nuk e kanë: aftësinë për të fituar simpatinë e njerëzve. Dhe ky sharm i juaj do t’ju hapë dyert! Nga ana tjetër, nëse punoni me veten dhe ia dilni për të përmbajtur padurimin që ju karakterizon, do të përfitoni. Optimizmin e keni shumë Higher dhe vetëm në rritje. Kjo është gjë e mirë sepse forcon energjinë tuaj.

Luani (23 korrik – 23 gusht)

Ju luftoni për të duruar mungesën e ndjeshmërisë që shihni tek disa dhe më në fund do të kuptoni lojën e këtyre njerëzve. Yjet ju sjellin përfitimin e një tranziti energjie dhe do të jeni të vendosur të punoni për egon tuaj. Ka kaq shumë punë për të bërë!

Virgjëresha (24 gusht – 22 shtator)

Aktivitetet në grup dhe puna në ekip do të jenë të mira për egon tuaj sot. Por rrezikoni të bëni nervozë disa njerëz përreth jush! Kurseni nervat tuaja dhe gjithashtu ato të të tjerëve!

Peshorja (23 shtator – 22 tetor)

Humori është i tensionuar në sferën e marrëdhënies tuaj. Do të gjeni gjuhë të përbashkët, prandaj mendoni si t’ia dilni. Rrethanat ju lejojnë të qëndroni të qetë dhe të racionalizoni jetën tuaj private në mënyrë që ta përmirësoni atë.

LEXO EDHE:  Puna, financat, dashuria/ Mësoni çfarë parashikojnë yjet për muajin shkurt 2020

LEXO EDHE:  Horoskopi e mërkurë 31 maj

Akrepi (23 tetor – 22 nëntor)

Kjo ditë është e dedikuar për familjen, por ka vend dhe për shoqërinë, madje ky është vendi më i mirë për të rimbushur bateritë. Gjendja emocionale po ndikon në vitalitetin tuaj më shumë se zakonisht. Merruni vesh me të tjerët dhe përpiquni të komunikoni.

Shigjetari (23 nëntor – 21 dhjetor)

Do të jeni plotësisht të lirë të shprehni atë që keni në mendje dhe të arrini rezultate pozitive. Ju nuk po merrni mjaftueshëm energji dhe kjo po jua ul ritmin. Kontrolloni shëndetin dhe hani më shumë fruta stine.

Bricjapi (22 dhjetor – 20 janar)

Bricjapi me Venusin në aspekt të mirë dhe Diellin që nuk është më i kundërt, kanë një lajm të mirë për ju dhe ai po vjen. Fundi i gushtit do të jetë gjithashtu i rëndësishëm. Ajo që duhet të bëni është që të jeni të qëndrueshëm në gjërat që bëni. Çdo gjë duket të jetë në përputhje me pritshmëritë tuaja. Edhe raporti në çift duket të jetë në “qiellin e shtatë”.

Ujori (21 janar – 19 shkurt)

Duke përdorur imagjinatën tuaj do të jeni në gjendje të gjeni një mënyrë për ta bërë veten më të kthjellët, pa qenl nevoja të mërziteni për asgjë. Nuk ia vlen! Po qëndroni në mënyrë të palëkundur në formë dhe energjitë tuaja janë në ekuilibër. Përdorini këtë avantazhe si një shans për të rivlerësuar shëndetin tuaj.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)

Këtë ditë të parë të fundjavës, gjetja e kompromisit në çift mund të jetë pak më e komplikuar. Por vëmendja juaj tani përqendrohet kryesisht te puna, ku ka disa zhvillime të rëndësishme për tu mbajtur parasysh. Pra, para se të merreni ca si shumë me veten, merrni parasysh mirë pro dhe kundra që hasni në punë. Nëse keni pasur një zhgënjim në të kaluarën, mund të mos jeni të gatshëm t’i jepni hapësirë ​​dikujt që nuk ju sjell ndonjë sadisfaksion të paparë. Frika nga vuajtjet është e madhe dhe ju nuk jeni aspak gati që ta lini veten t’i jepeni rastësisë.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Të gjithë duan të jenë si ato/ Dy shenjat më të forta të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Të gjithë duan të jenë si ato/ Dy shenjat më të forta të horoskopit

Akrepi

Nëse ka një shenjë që është vazhdimisht e hapur për ndryshim dhe mendim është Akrepi.

Me Jupiterin në Ujor, jo vetëm që do të ndiheni aventureskë dhe me shpirt të lirë, por do të dëshironi të shihni mundësi të reja për të bërë atë që keni ëndërruar gjithmonë .

Shigjetari

Vetëvlerësimi është një derë rrotulluese për ju derisa planeti juaj sundues të shkruajë emrin tuaj në planifikuesin e tij të ngjarjeve kozmike dhe t’iu drejtojë drejt vetëvlerësimit dhe dashurisë për veten.

LEXO EDHE:  Puna, financat, dashuria/ Mësoni çfarë parashikojnë yjet për muajin shkurt 2020

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 8 gusht 2020

Dashuria ndaj vetes ju duket mahnitëse dhe kjo do t’ju çojë përpara në një moment, ku të gjithë rreth jush do të dëshirojnë të jenë si ju./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 23 korrik 2021

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 23 korrik 2021

Dashi

Do e kuptoni më mirë gjatë kësaj dite se marrëdhënia në çift nuk i përmbush të gjitha objektivat e duhura, prandaj mund të merren vendime me rëndësi.

Demi

Ditë e veçantë kjo e premte 23 korrik për të gjithë ata që janë në një lidhje. Do të merreni vesh për mrekulli me parterin tuaj dhe do të argëtoheni pa fund së bashku.

Binjakët

Do t’i jepni rëndësinë e duhur nesër jetës suaj në çift dhë gjithçka do të shkojë ashtu si e kishit ëndërruar. Nuk pritet të ndodhë asgjë e keqe. Por me financat duhet të bëni kujdes maksimal.

Gaforrja

Ditë goxha e tensionuar pritet të jetë kjo e premte për ata që janë në një lidhje. Gjithsecili do të kërkojë t’i dalë e tija dhe askush nuk do të hapë rrugë.

Luani

Dita e premte do të jetë më e qetë për ata që janë në një lidhje. Më në fund do t’i sqaroni mosmarrëveshjet e vogla që keni pasur dhe do të jeni më të qetë.

Virgjëresha

Pesimizmi juaj këtë ditë të fundit në prag fundjave, në jetën sentimentale do të jetë tërësisht i pajustifikuar. Nëse mbylleni në vetvete keni për ta humbur njëherë e përgjithmonë partnerin.

Peshorja

Do të keni të njëjtat ide dhe mendime me partnerin tuaj dhe do të bashkëpunoni për gjithçka me të. Dita do të jetë plot diell dhe e mbushur me emocione.

LEXO EDHE:  Horoskopi, e Premte 16 korrik 2021  

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 8 gusht 2020

Akrepi

Do të keni probleme goxha të mëdha gjatë kësaj ditë në jetën tuaj në çift dhe do të ndiheni shpeshherë keq. E mira do të jetë që të gjeni mënyrën për të folur me partnerin, jo të kërkoni ngushëllim në krahët e dikujt tjetër.

Shigjetari

Do të përballeni me shumë zhgënjime këtë të premte juve që jeni në një lidhje dhe do të vuani tej mase. Sikur të kishit bërë kujdes më parë nuk do të përballeshit kurrsesi me një situatë të tillë.

Bricjapi

Do të bekoheni nga yjet gjatë kësaj dite dhe marrëdhënia në çift do ecë më së miri. Si ju ashtu edhe partneri do të jeni të gatshëm ta dëgjoni tjetrin dhe të shkëmbeni mendime për çdo gjë.

Ujori

Do të tregoheni shumë të hapur dhe të disponueshëm ndaj partnerit gjatë kësaj dite. Marrëdhënia në çift nuk do të ketë asgjë për çfarë të shqetësoheni.

Peshqit

Do t’i shtoni dozat e intimitetit në çift gjatë kësaj dite dhe do të kaloni çaste të lumtura në krahët e partnerit. Shumë gjëra kanë për të qenë ndryshe për ju.

LEXO TE PLOTE