Connect with Us

12 shenjat e horoskopit që janë kombinimi më i keq/ Duhen shmangur me patjetër

Life Style

12 shenjat e horoskopit që janë kombinimi më i keq/ Duhen shmangur me patjetër

Publikuar

-

A ju ka ndodhur ndonjëherë që të keni qenë në një lidhje dashurie dhe pa kuptuar jeni ndarë? Ju duheshit pafundësisht me njëri-tjetrin, por dashuria nuk mjaftoi për të çuar marrëdhënien para. Por mos e lodhni më veten duke kërkuar arsyen e ndarjes. Sipas astrologëve ju mund të keni qenë një kombinim i keq në horoskop. “Your Tango” ju zbulon për secilën shenjë kombinimin më të keq sipas horoskopit, prandaj bëni mirë që para se të lidheni të pyesni partnerin për datën e lindjes.

Peshqit & Demi

Peshqit janë njerëz jashtëzakonisht të fortë dhe të lindurit në shenjën e Demit janë shumë kokëfortë.

Demi & Shigjetari

Të lindurën në shenjën e Demit e adhurojnë qëndrimin në shtëpi, ndërsa Shigjetarët preferojnë të dalin dhe të argëtohen në vende ku ka muzikë dhe shumë njerëz.

Binjakët & Bricjapi

Nëse dëshironi të dini kombinimin më të keq të horoskopit ja ku e keni. Një Binjak nuk mund të rrijë as një minutë me një Bricjap.

Ujori & Gaforrja

Gaforret janë shumë shtëpiake, ndërsa Ujorët janë një shpirt i lirë. Ujorët kërkojnë dikë që t’i plotësojë në marrëdhënie dhe Gaforrja nuk do të ishte kurrë e duhura.

LEXO EDHE:  Horoskopi ditor, 9 Gusht 2017

Luani & Akrepi

Luanët mendojnë se janë shumë të bukur dhe nuk ndalojnë së e treguari këtë, ndërsa Akrepët njihen si njerëz shumë xhelozë.

Virgjëresha & Shigjetari

Shigjetarët bëjnë veprime që nuk i mendojnë gjatë dhe nuk kujtohen për pasojat. Virgjëreshat si njerëz të ndjeshëm nuk do përballonin dot qëndrimin me ta.

Virgjëresha & Peshorja

Të lindurit në shenjën e Virgjëreshës kanë maninë për të paragjykuar njerëzit, ndërkohë që Peshoret mendojnë se kanë gjithmonë të drejtë.

Shigjetari & Bricjapi

Këto dy shenjë përveçse nuk përputhen aspak në karakter, nuk kombinohen as në shtrat.

Peshqit & Virgjëresha

Peshqit janë shenja më e ëmbël e horoskopit, Virgjëreshat që janë me këmbë në tokë do i bënin të ndjeheshin keq me komentet e tyre.

Ujori & Demi

Këto dy shenja nuk mund të kenë asnjë komunikim mes tyre. Demët dëshirojnë që të bëjnë gjithçka për të marrë merita, por një Ujor nuk mund t’i lejojë kurrë.

Binjakët & Gaforrja

Ata nuk janë një nga kombinimet më të këqija, Nëse përpiqen edhe mund t’ja dalin./revistawho.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Life Style

Po mendoni të bëni festë beqarie?/ Historia e kësaj 25 vjeçareje do ju bëjë ta mendoni dy herë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Punësimi i valltarëve ose vizita në klube striptizmi janë ndër aktivitetet më të njohura që shihen si festa para martese. nese për disa festa të tilla janë mëse normale shumë të tjerë nuk i pranojnë.

Ky është edhe rasti i një 25 vjecare nga Colorado SHBA, historia e së cilës bëri bujë të madhe në Twiter.

Rrëfimi i saj u publikua nga “Mirror”.

Ajo shkroi se nuk do ta lejojë burrin e saj të ardhshëm të kalojë kohë ose të kryejë mardhënie seksuale me një tjetër pak para dasmës së tyre ,madje ajo tha se do të largohej nga marrëdhënia dhe do anullonte dasmën nëse ai bënte të kundërtën.24 vjecarja shkroi: “Nëse i fejuari im shkon në klubin e striptizmit për të shijuar” natën e tij të fundit të lirisë “, unë thjesht do ta mbështes duke i dhënë atij të gjitha netët e lirisë sepse do ta anuloj dasmën.

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Parashikimi i Paolo Fox për punën, financat dhe dashurinë

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Parashikimi i Paolo Fox për punën, financat dhe dashurinë

Ajo vazhdoi të këmbëngulë se nuk ka një “pikëpamje negative” për njerëzit që e bëjnë këtë, por sërisht nuk e kupton pse dikush do të shkonte në një klub striptizmi para se të martohej.

Ajo shtoi: “Dhe për të qenë shumë e qartë, nuk kam një pikëpamje negative për valltarët, striptistët ose punonjësit e seksit. Ata po bëjnë punën e tyre dhe unë nuk kam asgjë tjetër përveçse respekt për ta, thjesht nuk e kuptoj pse dikujt me të cilin jam angazhuar duhet festojë natën e tij para martesës në një klub striptizmi. Unë nuk do e lejoj ketë gjë.

Kështu pra nëse po mendoni të bëni një festë të tillë, ne ju këshillojmë ta rimendoni./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ndihuni superiore/ 5 arsyet pse xhaketat në stil mashkullor nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj

Publikuar

-

Nga

lajm cna fashion

Xhaketat e gjëra nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj, sidomos gjatë këtij sezoni.

Me stil mashkullor, të plota pak të gjata dhe me supe te gjëra.

Ka disa arsye pse xhaketat e ketij stili duhet të jenë pjesë e pandashme e garderobës tonë.

1.Xhaketat e gjera tregojnë vetëbesim.

Duke u inspiruar nga format ‘vintage’, ky stil i lirshëm funksionon mirë me kostume dhe fustane formale e poashtu dhe me tuta sportive. Prej ngjyrës së zezë dhe blu klasike deri te e bardha dhe ngjyra gri, ngjyrat në këtë koleksion ofrojnë opsione që përshtaten lehtësisht me gardërobën tuaj ekzistuese dhe shtojnë element të theksuar trendi.

2.Do të keni më shumë prezencë.

Duke pasur parsysh faktin që ky stil xhakete ka prerje e cila të tregon pak më të gjatë, më kryelartë dhe është e plotë, kurdoherë që ta vishni do te dukeni shume superiore

LEXO EDHE:  A do të jetë 2020 viti i karrierës?/ Yjet e kanë një përgjigje

LEXO EDHE:  Horoskopi 31 tetor3.E sigurt.

Po, do të ndiheni edhe e sigurt për pamjen tuaj sepse cfarëdo veshje të vishni poshtë saj të jeni të sigurta që do duket shumë bukur.

4.Rrehatia

Vërtet kjo lloj xhakete ju ndihon të dukeni superiore, por gjithashtu do ndiheni rrehat sepse është e gjerë dhe nuk do keni asnje lloj sikleti.

 

5.Dëshironi të fitoni punën që keni aplikuar?

Veshur me një xhaketë të tillë do të dukeni më serioze dhe intervistuesi do ju shohë me një sy tjetër. Provojeni./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Aktorja shqiptare e filmave me “pullë të kuqe” “nxeh” rrjetin/ Poston foton provokuese

Publikuar

-

Nga

Alby Rydes është shqiptarja e cila është bërë shumë e njohur për pjesëmarrjen e saj në filmat me pullë të kuqe.

Së fundmi ylli i pornos ka postuar një foto në Instagram e cila shfaqet tejet provokuese para pasqyrës, me një komplet të zi pas trupit.Jeton në SHBA, Florida dhe është nëna e një djali. Ylli shqiptar i pornos kritikohet shpesh për faktin që ka zgjedhur të jetë pjesë e prodhimeve pornografike. Sidomos komentuesit shqiptare të cilët  i venë në dukje se nuk mund të ketë këtë profesion pasi është nena e një djali

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 5 janar 2021

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 31 Mars 2019

Por si duhet asaj nuk i interesojnë keto komente dhe në rrjetet sociale shpesh poston fragmente nga puna por edhe nga jeta private me djalin e saj./CAN.al

LEXO TE PLOTE