Connect with Us

Horoskopi e Hënë, 19 korrik 2021

Horoskopi

Horoskopi e Hënë, 19 korrik 2021

Publikuar

-

Horoskopi i ditës, 30 Maj 2021

Dashi

Miqtë do t’ju zbukurojnë ditën, pasi mund të planifikojnë diçka emocionuese për mbrëmjen. Sot, ju dhe partneri/partnerja do të zhyteni në oqeanin e dashurisë dhe do të përjetoni lartësinë e dashurisë. Jini të matur dhe të guximshëm, veçanërisht përpara çdo kundërshtimi që mund të përjetoni në vendin e punës.

Demi

Shëndeti juaj do të jetë i fortë dhe do të kaloni një kohë të këndshme nën shoqërinë e të tjerëve. Por qëndroni të kujdesshëm, pasi neglizhimi i shëndetit tuaj mund të çojë në telashe më vonë. Shqetësimet në lidhje me paratë mund të zgjidhen sot dhe ju do të shijoni një stabilitet financiar. Dikush që i besoni mund të mos ju tregojë të gjithë të vërtetën për një çështje të rëndësishme.

Binjakët

Shëndeti juaj do të jetë perfekt sot. Jini vigjilent në çështjet e biznesit, për të shmangur mashtrimin. Sot duke bërë një pushim nga puna juaj do t’ju lejojë të kaloni kohë të bukur me partnerin/partneren tuaj.

Gaforrja

Kjo do të jetë një ditë e mirë për të bërë plane për të ardhmen. Do të jetë një ditë e këndshme edhe në fushën e dashurisë. Punoni në heshtje drejt qëllimeve tuaja dhe mos zbuloni motivet tuaja para se të arrini suksesin.

Luani

Jini të kujdesshëm si me miqtë ashtu edhe me të huajt. Do të shfaqni dashurinë, pavarësisht indiferencës së partnerit/partneres suaj. Përdorni maksimalisht energjitë tuaja për arritjen e objektivave profesionale.

Virgjëresha

Nëse jeni ndjerë të irrituar kohët e fundit, një qasje pozitive do të sjellë një ndryshim të mirëpritur të fatit. Mësoni nga gabimet e mëparshme. Një propozim i ri në punë mund t’ju kthehet mbrapsht sot.

Peshorja

LEXO EDHE:  Horoskopi e enjte 15 shtator

Një marrëveshje e re financiare mund të finalizohet. Ju mund ta keni të vështirë t’i shprehni ndjenjat tuaja të vërteta partnerit/partneres tuaj. Mos premtoni asgjë derisa të jeni i sigurt se mund ta realizoni.

Akrepi

Shqetësimet e panevojshme mund t’ju prishin ditën. Përpiquni të largoni çdo shqetësim të tillë, përpara se situata të përkeqësohet. Mos u dorëzoni para kërkesave të panevojshme të të dashurit/dashurës tuaj.

Shigjetari

Tregohuni më i qëndrueshëm në aspektin profesional. Sot humbjet financiare duken të mundshme nëse investoni paratë tuaja bazuar në këshillat e të tjerëve. Natyra dhe personaliteti juaj i këndshëm do t’ju ndihmojnë të krijoni miq të rinj. Mos hezitoni të kërkoni falje partnerit/partneres për gabimet tuaja.

Bricjapi

Ulni marrjen e kafeinës, veçanërisht nëse keni probleme me zemrën. Ata që kanë kaluar një krizë financiare, mund të marrin papritur fonde që do të eliminojnë disa probleme. Një mik i vjetër mund t’ju bëjë një vizitë të këndshme gjatë ditës. Një ndryshim i papritur i humorit në jetën tuaj romantike mund t’ju tërheqë vëmendjen.

Ujori

Bashkohuni me familjen ose miqtë e ngushtë për ta bërë këtë një ditë të mbushur me argëtim. Propozimet e reja do t’ju duken tërheqëse, por bëni kujdes të mos merrni vendime të nxituara. Do të mendoni të bëni diçka të re sot në kohën tuaj të lirë.

Peshqit

Këshillat nga një prind mund të provojnë të jenë të dobishme në vendin e punës. Sot, një zakon jo i mirë që zotëroni mund ta bezdisë të dashurin/dashurën tuaj. Do të jetë një nga ato ditë kur gjërat nuk do të ecin sipas dëshirave tuaja.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 23 korrik 2021

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 23 korrik 2021

Dashi

Do e kuptoni më mirë gjatë kësaj dite se marrëdhënia në çift nuk i përmbush të gjitha objektivat e duhura, prandaj mund të merren vendime me rëndësi.

Demi

Ditë e veçantë kjo e premte 23 korrik për të gjithë ata që janë në një lidhje. Do të merreni vesh për mrekulli me parterin tuaj dhe do të argëtoheni pa fund së bashku.

Binjakët

Do t’i jepni rëndësinë e duhur nesër jetës suaj në çift dhë gjithçka do të shkojë ashtu si e kishit ëndërruar. Nuk pritet të ndodhë asgjë e keqe. Por me financat duhet të bëni kujdes maksimal.

Gaforrja

Ditë goxha e tensionuar pritet të jetë kjo e premte për ata që janë në një lidhje. Gjithsecili do të kërkojë t’i dalë e tija dhe askush nuk do të hapë rrugë.

Luani

Dita e premte do të jetë më e qetë për ata që janë në një lidhje. Më në fund do t’i sqaroni mosmarrëveshjet e vogla që keni pasur dhe do të jeni më të qetë.

Virgjëresha

Pesimizmi juaj këtë ditë të fundit në prag fundjave, në jetën sentimentale do të jetë tërësisht i pajustifikuar. Nëse mbylleni në vetvete keni për ta humbur njëherë e përgjithmonë partnerin.

Peshorja

Do të keni të njëjtat ide dhe mendime me partnerin tuaj dhe do të bashkëpunoni për gjithçka me të. Dita do të jetë plot diell dhe e mbushur me emocione.

LEXO EDHE:  Horoskopi e hene 17 tetor

LEXO EDHE:  Përjetësisht bashkë/ Këto shenja zodiaku më mirë të vdesin se të ndahen nga partneri

Akrepi

Do të keni probleme goxha të mëdha gjatë kësaj ditë në jetën tuaj në çift dhe do të ndiheni shpeshherë keq. E mira do të jetë që të gjeni mënyrën për të folur me partnerin, jo të kërkoni ngushëllim në krahët e dikujt tjetër.

Shigjetari

Do të përballeni me shumë zhgënjime këtë të premte juve që jeni në një lidhje dhe do të vuani tej mase. Sikur të kishit bërë kujdes më parë nuk do të përballeshit kurrsesi me një situatë të tillë.

Bricjapi

Do të bekoheni nga yjet gjatë kësaj dite dhe marrëdhënia në çift do ecë më së miri. Si ju ashtu edhe partneri do të jeni të gatshëm ta dëgjoni tjetrin dhe të shkëmbeni mendime për çdo gjë.

Ujori

Do të tregoheni shumë të hapur dhe të disponueshëm ndaj partnerit gjatë kësaj dite. Marrëdhënia në çift nuk do të ketë asgjë për çfarë të shqetësoheni.

Peshqit

Do t’i shtoni dozat e intimitetit në çift gjatë kësaj dite dhe do të kaloni çaste të lumtura në krahët e partnerit. Shumë gjëra kanë për të qenë ndryshe për ju.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Tre shenjat më me fat në dashuri për sezonin e Luanit

Publikuar

-

Nga

Luani

Jupiteri po kthehet në shtëpinë tuaj të shtatë diellore të martesës  dhe kjo sjell shumë njohje të reja për ju.

Jeta juaj e dashurisë do të kërkojë që të riktheheni në lojë, dhe kjo kërkon ca para, por ju presin shumë surpriza pas ditës së sotme.

Mërkuri së shpejti do të hyjë në shenjën tuaj, dhe kjo hap derën e komunikimit me njerëz të rinj që mund të bëhen shumë të rëndësishëm për ju.

Shigetari

Romancë është emri i lojës për ju, Shigjetar, dhe kur Dielli të hyjë në Luan, ju do të keni shansin të përjetoni dashurinë e vërtetë. Dielli në Luan thekson sektorin tuaj të romancës. Pra, ka një thirrje për aventura.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 22 dhjetor 2020

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 22 dhjetor 2020

Ujori

Ujori, ky muaj mund të fillojë me një ndarje , menjëherë pasi Hëna e Plotë të vijë në shenjën tuaj një ditë pas fillimit të sezonit të Luanit. Por, ka shenja që tregojnë se është koha të hiqni dorë nga një marrëdhënie toksike në mënyrë që të krijoni hapësirë ​​për dashurinë e vërtetë që po ju vjen përpara./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 22 korrik 2021

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 23 korrik 2021

Demi

Marsi dhe Venusi parashihet që ta bëjnë këtë ditë të enjte 22 korrik, shumë të bukur dhe emocionuese. Pranë partnerit do të ndiheni më të plotësuar. Sa i përket buxhetit, është më mirë që ta riorganizoni sepse përndryshe do të keni probleme.

Binjakët

Një ditë e mirë për të lindurit e kësaj shenje, që duhet ta ndjejnë veten të sigurtë nën ndikimin e Mërkurit, i cili edhe këtë të enjte do t’i asistojë në shumë aspekte. Jeni shumë dinamikë dhe pasionantë.

Gaforrja

Sektori më i favorshëm për ju pritet të jetë ai i punës, ku do të keni mbështetjen e Jupiterit dhe Afërditës. Probleme të vogla shëndeti vijnë, por ato po shkaktohen më shumë nga stresi i kësaj periudhe.

Luani

Ditë shumë e mirë do të jetë kjo e enjte për ata që janë në një lidhje. Do të jeni të sinqertë me atë që keni në krah dhe do bëni më të mirën për ta çuar marrëdhënien në një tjetër stad. Në planin financiar mos ndërmerrni rreziqe.

Virgjëresha

Ditë e veçantë do të jetë kjo e e enjte për ata që janë në një lidhje. Do ta dashuroni partnerin/en si asnjëherë më parë. Në planin financiar keni për të pasur probleme, por miqtë dhe familjarët nuk do ju lënë në baltë.

Peshorja

Duke pasur parasysh ndikimin e Marsit, Uranit dhe deri diku edhe të Hënës, pritet të jetë përgjithësisht një ditë e mirë për ju. Surprizat mund t’ju vijnë andej nga nuk e prisni.

LEXO EDHE:  Horoskopi 25 Korrik 2016

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 10 nëntor 2017

Akrepi

Planetët do të ndikojnë negativisht tek jeta juaj në çift gjatë kësaj dite dhe mund të sjellin probleme të mëdha. Edhe në planin financiar nuk duhet të tregoheni të palogjikshëm.

Shigjetari

Në përgjithësi nuk ju mungojnë as idetë dhe as krijueshmëria, por konfuzioni që krijoni ju vetë do t’ju bëhet pengesë. Disa herë gjërat na kthehen në bumerang dhe ky është rasti juaj këtë të enjte.

Bricjapi

Parashikohet një ditë në përgjithësi e qetë dhe pa shumë zhvillime, ndonëse nuk do të mungojë ndonjë ndodhi e papritur. Një “mea culpa” nga ana juaj mund të bëjë të përmirësohen raporte me partnerin.

Ujori

Yjet dhe veçanërisht Neptuni do ju përkëdhelin këtë ditë të parafundit të javës së punës. Do i thoni fjalë të ëmbla njëri-tjetrit dhe nuk do e kritikoni më si dikur. Me financat do të dini si të veproni dhe nga ana tjetër do të merrni edhe disa promocione nga puna.

Peshqit

Marsi i “zjarrtë” në shenjën tuaj do të motivojë shumë nga ju që i përkisni kësaj shenje, por kujdes, sepse kjo mund të bëjë që të hidhni hapa të nxituara. Afërdita ju mbështet në raportet me partnerin/e.

LEXO TE PLOTE