Connect with Us

Prekëse/ Butrint Imeri mban premtimin e dhënë në “Dua të të bëj të lumtur”, surprizon fansen e tij

Showbizz

Prekëse/ Butrint Imeri mban premtimin e dhënë në “Dua të të bëj të lumtur”, surprizon fansen e tij

Publikuar

-

Prekëse/ Butrint Imeri mban premtimin e dhënë në “Dua të të bëj të lumtur”, surprizon fansen e tij

Këngëtari Butrint Imeri është një nga më të preferuarit e fansave dhe shpesh i surprizon ata më të flaktit.

Pak kohë më parë në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, ai surprizoi fansen e tij dhe i premtoi se do të vazhdonte të takohej me të dhe se do ta ftonte në koncertin e tij të parë pas pandemisë.

Butrinti e ka mbajtur premtimin dhe e ka ftuar Glorian në koncert duke i dhuruar momente mjaft të bukura.

Historia e Glorias është vërtetë rrëqethëse. Që prej vegjëlisë prej një sëmundjeje të rëndë, një tumori në kokë që e ka privuar të jetojë fëmijërinë, adoleshencën, tashmë edhe rininë ashtu si gjithë moshatarët e saj.

LEXO EDHE:  Na kishte munguar! Këngëtari i njohur kthehet pas kaq vitesh në skenën shqiptare

Si pasojë e kimioterapisë intensive, Glorias i kanë rënë flokët dhe për shkak të pamundësisë për t’i blerë një parkure, nëna e saj po zgjat flokët që të mund t’i mundësojë vajzës një paruke të re.

Gjithashtu tumori në kokë ia ka vështirësuar shumë mundësinë për të ecur normalisht dhe prandaj Gloria e ka të domosdoshme që ta shoqërojë gjithmonë dikush./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Me synime të qarta/ Ritvana, vajza e Përputhen që e sheh veten në Parlamentin Europian

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana Fetahu është konkurrentja e parë nga vajzat që u prezantua sot në Përputhen. Ajo jeton në Danimarkë dhe është rikthyer në Shqipëri për të qenë pjesë e Përputhen.

Gjatë prezantimit të saj, Ritvana u shpreh se i pëlqejnë burrat e fortë, jo vetëm nga ana fizike por edhe në dimensione të tjera.

Gjithashtu ajo nuk nguroi të tregonte edhe dy të preferuarit e saj për momentin në Përputhen.

LEXO EDHE:  Luli talent i pazbuluar/ I pëlqen të luaj deejay

LEXO EDHE:  Na kishte munguar! Këngëtari i njohur kthehet pas kaq vitesh në skenën shqiptare

Dy djemtë që i tërhoqën më shumë vëmendjen ishin Argjendi dhe Eduardi.

E pyetur se ku e sheh veten e saj në të ardhmen ajo u shpreh shumë e sigurt dhe se synimi i saj, goli i saj i jetës është që të jetë pjesë e Parlamentit Europian./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

19 vjeçari i Përputhen: Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do bëhesha lesbike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Julian Çela është një nga konkurrent më të rinj që janë bërë pjesë e Përputhen deri më tani.

Juliani tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me shprehjen e tij: “Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do të isha bërë lesbike”.Çela u shpreh se një vajzë meriton të trajtohet me respekt dhe dashuri ndërsa thekson se nuk duhet keqtrajtuar kurrë.

LEXO EDHE:  U përfol për një shtatzani të dytë/ Tuna lë “në pritje” fansat: Do të ulet apo rritet barku?

LEXO EDHE:  Na kishte munguar! Këngëtari i njohur kthehet pas kaq vitesh në skenën shqiptare

“Femra është dhurata më e bukur që i ka dhuruar Zoti këtij planeti. Meritojnë vetëm dashuri dhe jo dhunë”, u shpreh ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habit konkurrenti i ri i Përputhen/ “Një femër që jep buzën jep pjesën tjetër pa rezistencë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sapo ka stratuar sezoni i ri i Përputhen dhe janë prezantuar tre djemtë, konkurrentët e parë .

Njëri prej tyre, Jurgeni, ka studiuar fizioterapi dhe mendon se nëse një femër të jep buzën, jep edhe pjesën tjetër pa rezistencë.I pyetur nga Bora, çfarë donte të thoshte më këtë shprehje, ai u shpjegua më gjatë duke u shprehur.

LEXO EDHE:  Fansat i vërsulen për reagimin ndaj Mevlanit/ Jasmin shpjegohet për frazën “je si pula pa kokë”

LEXO EDHE:  U përfol për një shtatzani të dytë/ Tuna lë “në pritje” fansat: Do të ulet apo rritet barku?

Është pak provokuese dhe paragjykuese. Unë nuk i përfshij të gjitha vajzat në këtë thënie. Ndonjëherë është e vështirë ta rrëmbesh puthjen. Në momentin që një femër të jep një puthje tregon që ka një pëlqim. Kështu puthja pasohet nga puthje të tjera dhe në fund dorëzohet pa rezistencë”, tha Jurgeni./ CNA.al

LEXO TE PLOTE