Connect with Us

Partnerja seksi e Cristiano Ronaldos një “bishë” e vërtetë/ Tregon trupin bombastik me foton që i lë pak vend imagjinatës

Showbizz

Partnerja seksi e Cristiano Ronaldos një “bishë” e vërtetë/ Tregon trupin bombastik me foton që i lë pak vend imagjinatës

Publikuar

-

Partnerja seksi e Cristiano Ronaldos një "bishë" e vërtetë/ Tregon trupin bombastik me foton që i lë pak vend imagjinatës

Ylli i Instagramit dhe partnerja seksi e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës, me foton e fundit të publikuar në Instagram.

Bukuroshja shfaqet tejet seksi,e shtrirë në jaht duke treguar format shpërthyese.

Shumë mund të mendojnë se Georgina ka pozuar nudo për shkak të fotos bardh e zi dhe bikini minimaliste që thuajse janë të padukshme në këtë foto.

LEXO EDHE:  Një nga vajzat më “bombë” të ekranit/ Fotot më të zjarrta të Rashel Kolanecit

Kjo fotot e yllit të rrjeteve sociale po bën xhiron në rrjetet sociale, ndërkohë Georgina po shijon ditët e nxehta të pushimeve krah yllit të futbollit./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Luana Vjollca mashtron fansat?/ Detaji që e nxjerr zbuluar

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca është një moderatoret më përfolura të showbizzit shqiptar. Është një nga vajzat më sharmante dhe seksi të showbizzit dhe ekranit në Shqipëri.

Shpesh ajo provokon me fotot trendi dhe seksi, me bikini nga vendet më të bukura të botës. Por duket se këtë herë është kapur mat. Personi që e nxjerr zbuluar Luanën, e cila duket se ka “mashtruar” fansat është kryebashkiaku Erion Veliaj.

Çfarë ndodhi?

Luana prej tre ditësh publikon foto nga Mykonos, duke na thënë që po pushon në ishullin grek dhe është vlerësuar shumë për fotot e saj seksi dhe trendi që ka sjellë.

Ajo ka publikuar një postim në rrjetet sociale, një ditë më parë ku shkruan: “Duke përjetuar vendet e mbushura plot njerëz, pas më shumë se 8 vjetësh.”

Më pas Luana ka postuar një foto 21 orë më parë, ku tregon se është në Mykonos.Por çfarë ka ndodhur?

Kryebashkiaku në një postim dje në rrjetet sociale, fiks 23 orë më parë se Luana ndodhet në një dasmë në Tiranë në terracën e Bashkisë së kryeqytetit.

LEXO EDHE:  Kjo është juristja më tërheqëse në Shqipëri që po i çmend të gjithë me format e saj

LEXO EDHE:  U shpall modelja më seksi në botë/ Kelly Brook: Kam qenë e ndyrë në të 30-tat

Ku ndodhet Luana në Mykonos apo në Tiranë në dasmë? A mundesh të ndodhet i njëjti person në dy vende të ndryshme në të njëjtën kohë?

Më pas Luana edhe pse ka qenë në dasmë, 18 orë më parë, në një diferencë prej 5 orësh ka nxjerrë një tjetër postim në Instagram, duke bërë fansat e saj të mendojnë se ajo po vazhdon pushimet, dhe që ndodhet me pushime në Mykonos.

Shpesh artistët dhe këngëtarët shkojnë në vende luksoze, vazhdojnë pushimet dhe postimet i fillojnë me ditë vonesë.

Luana duket qartë se ka “mashtruar” fansat e saj dhe pasi ka kryer pushimet është kthyer në Tiranë për të marrë pjesë në një ceremoni martesore të cilën e ka nxjerrë Veliaj duke dhe e dekonspiruar vendndodhjen e Luanës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Xhensila Myrtezaj lë pa mend fansat/ Tregon të pasmet bombastike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura dhe të pëlqyera të shoëbizzit.

Së fundi këngëtarja është komentuar shumë për pamjen e jashtme, për trupin bombastik, të cilin tashmë e vë më në dukje se kurrë.

Myrtezaj ka treguar se ushtrohet shumë në palestër dhe ushqehet në mënyrë të shëndetshme dhe falë tyre ka arritur të mbajë trupin në formë.

Por gjithashtu ka shumë nga ata që mendojnë se këngëtarja mund të ketë ketë ndërhyrë në format e saj.

LEXO EDHE:  Fotoja familjare e Cristiano Ronaldos

LEXO EDHE:  Kjo është juristja më tërheqëse në Shqipëri që po i çmend të gjithë me format e saj

Por përtej këtyre, këngëtarja nuk ndalet së reklamuari hiret e saj. Së fundi , Myrtezaj ka çmendur fansat e saj, teksa shfaqqet e veshur me të zeza, duke treguar fundshpinën e saj perfekte.Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kylie Jenner shkon përtej imagjinatës/ Pozon pa reçipeta dhe me fustanin rrjetë

Publikuar

-

Nga

Kylie Jenner është në pritje të fëmijës së dytë. Pak ditë më parë konfirmoi lajmin e shtatzënisë nëpërmjet një video ku tregonte gjithçka.

Së fundi në rrjet nuk mungojnë as fotot me barkun e rrumbullakosur. Edhe pse shtatzënë, Kylie vijon të çmendë ndjekësit me fotot e saj provokuese.Kylie ka publikuar disa foto në Instagramin e saj, ku i lë pak vend imagjinatës me pamjen.

LEXO EDHE:  Kjo është juristja më tërheqëse në Shqipëri që po i çmend të gjithë me format e saj

LEXO EDHE:  Foto/Njihuni me modelen seksi shqiptare që po "pushton" Amerikën

E veshur me një fustan rrjetë të zi, pa recipeta dhe thjesht me një xhaketë sipër krahëve, Kylie ka ndezur Instagramin nga komentet e shumta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE