Connect with Us

“Ishte shumë i ëmbël”/ Tea flet për djalin që i ka rrëmbyer zemrën

Showbizz

“Ishte shumë i ëmbël”/ Tea flet për djalin që i ka rrëmbyer zemrën

Publikuar

-

Tea "kapet mat" me të dashurin e ri/ Zbulohet imazhi i djalit që i rrëmbeu zemrën

Tea Trifoni, pas ndarjes me Beartin, duket se ka gjetur një dashuri të re.

Ish konkurrentja e Përputhen, e bëri të ditur se është në një lidhje dashurie në emisionin “Shqipëria live”, duke mos zbuluar as identitetin dhe as iamzhin e djalit që i ka rrëmbyer zemrën.

Së fundi e ftuar në rubrikën “N’fermë” në “E Diell”, Tea ka treguar se me partnerin e saj janë njohur rastësisht.

Ajo zbuloi se ai është një njeri i panjohur për publikun dhe se i kishte bërë më shumë përshtypje pasi si fillim e kishte komplimentuar për karakterin dhe jo për sytë.

LEXO EDHE:  “Ç’janë këto emisione, pash Zotin”/ Moderatorja publikon videon e plotë dhe nxjerr “zbuluar” shkrimtaren

Është dikush që unë jam duke e njohur për momentin. Është figurë jo e njohur, njeri i thjeshtë, nga zona ime, aty afër, nga Fieri. E kam njohur me Fatjonin, rastësisht, kur nuk e pret të vjen. Ishim duke festuar për qejfin tonë dhe na doli ky bandilli. Ishte shumë i ëmbël”, u shpreh Tea.

Gjithashtu zbuloi se kanë shkëmbyer edhe puthjen e parë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

WOW/ “Çmenduri”/ A e dini sa kushtuar bishti i flokëve të Kim Kardashian?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kombinimi i Kim Kardashian në Met Gala 2021, tërhoqi vëmendjen e të gjithë njerëzve nga mbarë bota.

Ajo u shfaq e veshur me një kostum të zi, Balenciaga, e mbuluar nga koka te këmbët.

Teksa e gjithë bota po fliste për pamjen e saj, një detaj tjetër që bëri xhiron në rrjet, ishin flokët e saj të zinj, të kapur bisht.Stilisti i flokëve, Chris Appleton, përmes një story në rrjetet sociale ka zbuluar dhe çmimin e kripur që ka shpenuzar Kardashian për një bisht të tillë flokësh.

LEXO EDHE:  Nuk është bërë pjesë e turit të Përputhen/ Ish konkurrenti befason me deklaratën: Mashtrojnë popullin

LEXO EDHE:  "Më ka dhuruar apartament dhe dy makina"/ Fotomodelja befason me deklaratën: Kam pasur njohje paralele

Ai tregon se ka kushtuar plot 10 mijë dollarë. Ky çmim ka shkokuar të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, dhe thuajse të gjitha mediat e huaja kanë shkruar për këtë fakt.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mikela e prekur nga Argjendi/ “Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në puntatën e sotme të Përputhen është transmetuar takimi mes Mikelës dhe Argjendit.

Por para se të shfaqej takimi, Mikela ka treguar se është prekur nga ajo që ka ndodhur më para mes tij edhe Ritvanës, të cilës i ka kërkuar një takim në dy të natës.Mikela i është drejtuar Argjendit duke i thënë se ka bërë një gjest mjaft të ulët dhe sipas saj mendon se Argjendi në takim ka aktruar.

LEXO EDHE:  Atdheu dhe Sara puthen me njëri-tjetrin/ Arjan Konomi thumbon dyshen: Iku dhe një ditë

LEXO EDHE:  FOTOT-“Princesha” që fitoi zemrën e “princit” Saimir

Është një nënvlerësim për mua. Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre. Pak orë para takimit me mua, kërkon takim me një tjetër në dy të natës”, ka thënë Mikela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk të toleroj më”/ Arjan Konomi paralajmëron Edin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Opinionisti Arjan Konomi ka këshilluar të gjithë konkurrentët e Përputhen të mos përdorin më ofendime në program. Ai ka kritikuar me tone të larta Edi, i cili ka paragjykuar dhe ofenduar njërën prej vajzave në emision, Adën.

Nga ana tjetër Edi nuk ka pranuar të kërkojë falje duke u shprehur se kështu është ai dhe nuk do të ndryshojë për askënd.

LEXO EDHE:  Gjëja e vetme që nuk duhet të shmangësh nëse do që lidhja jote të zgjasë

LEXO EDHE:  Njerëzit tërheqës nuk mund të krijonë lidhje stabile“Kështu jam unë, ky jam unë njësoj siç jam jashtë. Kështu më ka shkuar jeta me ofendime.
Unë nuk e ndryshoj veten për askënd as për lojëra. Unë nuk ia kam frikën askujt veç Zotit”, ka thënë Edi.

Arjani është shprehur se nuk do të tolerojë aspak ofendime të tjera, madje duke ngritur dhe zërin ndaj Edit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE