Connect with Us

“Flas shumë fjalë të pista”/ Rudina Dembacaj zbulon tre gjërat që nuk i ka thënë kurrë publikisht

Showbizz

“Flas shumë fjalë të pista”/ Rudina Dembacaj zbulon tre gjërat që nuk i ka thënë kurrë publikisht

Publikuar

-

Moderatorja Rudina Dembacaj është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Shpesh ajo realizon biseda virtuale me ndjekësit e saj ku zbulon shumë gjëra rreth vetes dhe projekteve të saj.

Së fundmi, ajo ka treguar tri gjërat që nuk i ka thënë asnjëherë publikisht.

3 gjera qe nuk i ke thene kurre publikisht per veten”, e ka pyetur ndjekësi.

“1: nuk kam veshur kurre kurre asgje fake (me dijeni)

LEXO EDHE:  "Pagova qindra euro për një natë"/ Moderatorja shqiptare pranon lidhjen me biznesmenin: Punësova detektiv për ta kapur mat

2: nese une i dergoj dikujt nje voice message, eshte mire ta degjoje kur eshte vetem, sepse flas shume fjale te pista.

3: kam dashur te behem police”, është përgjighur moderatorja duke na treguar disa gjëra që nuk i paskemi ditur më parë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Veshur me bikini të kuqe/ Modelja 26 vjeçare i vë “flakën” rrjetit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Annelese Milton është një modele, autore dhe një show-girl e famshme në Sidney të Australisë.

Ajo njihet gjithashtu për fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Supermodelja seksi e Instagramit, ku numëron 490 mijë ndjekës, ka postuar së fundmi një foto shumë provokuese ku shfaqet me nje palë bikini ngjyrë të kuqe në material gjarpër dhe është siguruar të “thyejë”rrjetin.

LEXO EDHE:  Moderatorja seksi i përgjigjet pyetjes nëse është shqiptare/Do të befasoheni me përgjigjen e saj

LEXO EDHE:  I kërkuan të bëhej pjesë e Sanremos/ Adelina Ismaili tregon pse e refuzoi propozimin

Annelese, 26 vjeç është gjithashtu një ambasadore e kompanisë së famshmë të modës “FashionNova”.Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

35 vite bashkë/ Ndahet nga jeta bashkëshorti i Tom Ford

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tom ford, ka njoftuar vdekjen e bashkëshortit të tij Richard Buckley. Lajmi është bërë i ditur nga CNN Style.

“Richard ndrroi jetë nga shkaqe natyrore në shtëpinë e tyre në Los Angeles mbrëmjen e kaluar, në praninë e Tom dhe djalit të tyre Jack.

Bashkëshorti i Ford, Buckley ishte një prej emrave më të njohur ne botën e modës.Gjithashtu ishte një gazetar dhe redaktues amerikan i medias në fushën e modës. Buckley shkroi për Vogue Italia dhe revistën Nju Jork, dhe punoi si redaktore për “Ëomen Ëear Daily”, “Vanity Fair” dhe “Vogue Hommes”. Në  këto të fundit ai ishte kryeredaktor nga viti 1999 deri në 2005.

LEXO EDHE:  “Ti kur je në shtëpi vetëm përdor prezervativ?”/ Moderatorja revoltohet pas marrjes së gjobës

LEXO EDHE:  "Pagova qindra euro për një natë"/ Moderatorja shqiptare pranon lidhjen me biznesmenin: Punësova detektiv për ta kapur mat

Jo vetëm kaq por ai njihej gjithashtu edhe per pjesëmarrjen e tij në aktivitete bamirësie bashke me bashkëshortin e tij Tom Ford./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Aktorja shqiptare e filmave me “pullë të kuqe” “nxeh” rrjetin/ Poston foton provokuese

Publikuar

-

Nga

Alby Rydes është shqiptarja e cila është bërë shumë e njohur për pjesëmarrjen e saj në filmat me pullë të kuqe.

Së fundmi ylli i pornos ka postuar një foto në Instagram e cila shfaqet tejet provokuese para pasqyrës, me një komplet të zi pas trupit.Jeton në SHBA, Florida dhe është nëna e një djali. Ylli shqiptar i pornos kritikohet shpesh për faktin që ka zgjedhur të jetë pjesë e prodhimeve pornografike. Sidomos komentuesit shqiptare të cilët  i venë në dukje se nuk mund të ketë këtë profesion pasi është nena e një djali

LEXO EDHE:  Babai i ka vdekur 6 vite më parë, moderatorja shqiptare rrëfen pse bëri dasmë

LEXO EDHE:  Babai i ka vdekur 6 vite më parë, moderatorja shqiptare rrëfen pse bëri dasmë

Por si duhet asaj nuk i interesojnë keto komente dhe në rrjetet sociale shpesh poston fragmente nga puna por edhe nga jeta private me djalin e saj./CAN.al

LEXO TE PLOTE