Connect with Us

Vajza e ish deputetes i vë “flakën” rrjetit/ Tregon të pasmet me tanga  

Showbizz

Vajza e ish deputetes i vë “flakën” rrjetit/ Tregon të pasmet me tanga  

Publikuar

-

Modelja Ada Deda i ka vënë “flakën Instagramit”. Vajza e ish deputetes, ka treguar format e saj shpëthyese me bikini minimaliste.

Bukuroshja ka ekspozuar hiret e saj, ndërkohë që po shijon këto ditë të nxehta pranë detit.

Për më tepër shihni foton e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Je e frikësuar se të marr Albin”/ Tole debat me Mikelën, ja çfarë bën me djemtë në prapaskenë

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Tole dhe Mikela janë përfshirë në një debat gjatë puntatës së sotme të Përputhen.

Tole tha se Mikela e ka problemin me vajzat dhe zbuloi se në prapaskenë rri shumë pranë djemve duke shkëmbyer përqafime e puthje.

Mikela i tha se nuk është 15 vjeçe që Tole t’i tregojë çfarë veprimesh kryen dhe se ajo ka frikë se mos po i merr Albin.

Tole: Mikela ka një gjë, e respektoj, është vajzë e mirë por më duket sikur problemin e ka me vajzat, jo me djemtë.  Nga Bruno tek Argjendi, tani tek Albi.

LEXO EDHE:  Nuk humbet asnjë ndeshje të skuadrës së zemrës/ Njihuni me bukuroshen që ndez fantazinë e meshkujve

LEXO EDHE:  FOTO/Jocelyn Wedow, bukuroshja e ditës

Mikela: Unë me Albin kemi pasur vetëm një komunikim këtu dhe shikime.Tole: Po jashtë? Foto, puthje, përqafime kur pijmë cigare.

Mikela: Kur më përqafon, do ja kthej. Nëse je e frikësuar…

Tole: Nuk jam e frikësuar fare thjesht po të vë në dukje se çfarë bën ti.

Mikela: Unë s’jam 15 vjeç. Nuk po të kuptoj ku do të dalësh? Po të marr Albin?

Tole: Jo moj vajzë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kur të flasësh me mua, ta mbash në gojë”/ Ada tërbon Edin me dhuratën që i sjell në studio

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Ditët e fundit, Ada dhe Edi kanë pasur debate të shumta me njëri-tjetrin, edhe pse takimi i tyre i parë shkoi më mirë.

Gjatë puntatës së sotme të “Përputhen”, Ada zgjodhi që t’i sillte një dhuratë ironizuese Edit, për komentet që i ka dhënë në puntatat e kaluara.

“Pas të gjithë debateve të këtyre ditëve, doja t’i jepja një dhuratë Princit, një biberon që kur të flasësh me mua, ta mbash në gojë. Ta kam kombinuar dhe ngjyrën”, i ka thënë ajo Edit.

LEXO EDHE:  FOTO/Jocelyn Wedow, bukuroshja e ditës

LEXO EDHE:  Kejvina Kthella në gjendje të dehur/ Videoja që po bën xhiron e rrjetit

Ndërkohë Edi ia ka kthyer menjëherë duke i thënë që duhet ta vendosë dhuratën që i solli në një vend  tjetër.

“Këtë ta vendosë diku tjetër më mirë”, i ka thënë ai.Ada i është kthyer duke i thnënë se ka dëgjuar shumë gjëra nga ai për të cilat duhet t’i vijë turp nga vetja,

“Ti vije ku të duash. Kam dëgjuar shumë gjëra dhe duhet të të vijë turp nga vetja”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plase bombën”/ Ndjekësi ka një kërkesë të veçantë për Sindin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Sindi Loci, ish konkurrentja e “Përputhen”, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar në median rozë. Kjo përshak së Sindi, pothuajse në çdo intervistë flet hapur për skandalet që ndodhin brenda emisionit.

Për këtë arsye, një prej ndjeksësve e ngacmon Sindin për të treguar nëse di dicka më shumë në lidhje më skandalet e edicionit të ri të “Përputhen”.

Sindi a ka ndonjë lidhje sekrete aty brenda “Përputhen” që e di edhe ti, dhe do të plasësh bombën”, i shkruan ndjekësi.

LEXO EDHE:  Moda e viteve 1990/ Supermodelet më të suksesshme të kohës

LEXO EDHE:  Moda e viteve 1990/ Supermodelet më të suksesshme të kohësNderkohë që Sindi ja kthen, “Unë nuk “plas bomba” pëe askënd që nuk më ka prekur dhe nuk e njoh personalisht. Nuk kam pse gjykoj apo demaskoj askënd që nuk ja di zanafillën e historisë. Në këtë pikë jam njeri që shoh punët time”.

Kujtojme se së fundi është shpallur nje “luftë e heshtur” midis Arjanit dhe Sindit dhe të dy herë pas here “thumbojnë” publikisht njëri-tjetrin.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

LEXO TE PLOTE