Connect with Us

Plas sherri mes ish-konkurentëve të ‘Përputhen”/ Lediana degjeneron Antonelën

Showbizz

Plas sherri mes ish-konkurentëve të ‘Përputhen”/ Lediana degjeneron Antonelën

Publikuar

-

Ish-konkurentja e ‘Përputhen” Lediana Prenga ka degjeneruar Antonelën, duke e akuzuar se ajo i shkruante dhe e telefononte vazhdimisht Mevlanin, në kohën që çifti ishin bashkë.

Në emisionin ‘Prive”, Lediana ka folur me detaje për këtë përplasje.

Siç dihet ne xhironim përpara. Ditën që unë dhe Mevlani jemi deklaruar për njëri-tjetrin Antonela e ka ditur, madje një ditë përpara Mevlani i ka thënë që shiko, unë vërtetë e pëlqej Ledjanën. Ajo e ka ditur një ditë përpara që ne do dilnim çift dhe ç’bën? Ditën që ne do deklaroheshim ajo del në studio afër Borës dhe thotë unë tërhiqem.

LEXO EDHE:  Sherri me Agron Llakajn/ Rudina Dembacaj: “Vetëm për këtë arsye mund ta ftoja në emision!”

Domethënë ishte komplet skenë se ajo e dinte deklaratën tonë. Antonela nuk është tërhequr kurrë, sepse unë isha në makinë me Mevlanin kur ne dilnim, apo kur më përcillte në shtëpi dhe ajo vazhdonte akoma e telefononte. Ajo i shkruante dhe kërkonte sërish të dilte çift me të”, ka treguar Lediana.

Ende nuk ka ndonjë reagim nga Antonela, por sherri në studio mes dy vajzave për Mevlanin duket se është zhvendosur edhe jashtë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTOT-Vetëm me një këmishë nate/ Fifi poston fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi, këngëtarja shumë e pëlqyer e publikut shqiptar ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet vetëm me një këmishë në ngjyrë të hirtë.

Me flokët e shkujdesura dhe me një make-up shumë të kuruar, Fifi duket shumë provokuese në postimin e fundit.

Një ditë çdo gjë do të ketë kuptim”, shkruan Fifi në krah të fotove.

LEXO EDHE:  PD reagon pas incidentit tek FRD/ Edi Rama po vepron në panik

LEXO EDHE:  Sherr në terminalin e autobuzëve në Tiranë/ Plagoset me thikë 32-vjeçariFotoja është pëlqyer nga shumë persona të cilët e komplimentojnë fifin për dukjen e saj si edhe i vënë në dukje faktin se është dobësuar shumë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vetëm me të brendshme/ Megan Fox dhe Kourtney Kardashian i vënë “flakën” Instagramit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian janë siguruar që të “thyejnë rrjetin” me fotot e postuara së fundmi.

Dyshja janë fotografuar në një dysheme te shtrira, të veshura vetëm me një palë të brenshme dhe janë siguruar që të mbulojnë më anë të duarve vetëm pjesën e gjoksit.

Menjëherë pas publikimit të fotove miliona pëlqime dhe komente kanë vërshuar në profiling e dy prej vajzave më të komwntuara të showbizit.

LEXO EDHE:  Sherri mes vëzhguesve dhe numëruesve/ Celibashi: Rendi i takon policisë

LEXO EDHE:  E rëndë/ Vëllezërit përleshen me thika në varrimin e babaitDhe ata që u panë duke vallëzuar, u mendua se ishin të çmendur, nga ata që nuk mund ta dëgjonin muzikën”, shkruan Kurtney pranë fotove.

Kujtojmë së dyshja ishin bashkë edhe gjatë eventit të ndarjes së cmimeve “MTV VMAs”. Të shoqëruara nga partnerët e tyre ato  ishin gjatë gjithë kohës në qëndër të vëmendjes.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bëni seks me gratë të keni sevapë”/ Reagon ashpër ish konkurentja e “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një deklaratë e bërë nga Imami i Kosovës ka ngallur diskutime shumë të forta. Ai është shprehur se burrat duhet të bëjnë më shumë seks me gratë në mënyrë që të kenë më shumë sevapë nga Zoti.

Në lidhje me këtë ka reaguar edhe ish konkurentja e “Përputhen” Ina Kollçaku. Sipas saj duhet të respektohen të gjitha fetë por në momentin që cënohet figura e femrës ajo do të reagojë gjithmonë.

“Mënyra se si e trajton femrën seksualisht, këta meshkuj mendojnë se vetëm ata kalojnë orgazëm dhe kënaqen. Sipas tyre, gratë nuk ndjenjë kënaqësi gjatë kryerjes së marrëdhënies. Këta lloj meshkujsh duhet ta kuptojnë se femrat kalojnë orgazëm dhe kënaqen. Gratë bëjmë shumë sevape kur shkojmë me meshkujt”, është shprehur ish konkurentja e “Përputhen”

LEXO EDHE:  Sherri mes vëzhguesve dhe numëruesve/ Celibashi: Rendi i takon policisë

LEXO EDHE:  Kryeplaku i fshatit sherr me vëllain/ I gjenden dy armë pa leje në banesëIna gjithashtu është bisnezmene dhe me profesion psikologe. Ajo reagon shpesh herë në lidhje me çështjet sociale veçanërisht për mbrojtjen e të drejtave të grave./CAN.al

 

LEXO TE PLOTE