Connect with Us

Me bikini rozë/ Antonela “djeg” rrjetin, tregon format seksi

Showbizz

Me bikini rozë/ Antonela “djeg” rrjetin, tregon format seksi

Publikuar

-

cna lajm show

Antonela Berishaj është kthyer në një nga personazhet më të ndjekur të showbizzit. Ajo u bë shumë e njohur falë pjesëmarrjes së saj në Përputhen, nga ku doli beqare.

Pas daljes nga Përputhen ajo u bë pjesë e ekranit ku u bë bashkë moderuese e emisionit Top Arena.

Pas kësaj eksperience, Antonela ka vijuar pushimet e saj. Teksa shijon detin, diellin dhe ushqimin, Antonela nuk kursen pozat seksi me bikini.

LEXO EDHE:  Arjoni dhe Serena nuk ndalen/ Provokojnë sërish me fotot e nxehta

E veshur me rroba banjo rozë, Antonela tregon hiret e saj dhe ndez rrjetin.

Për më tepër shihni galerinë me fotot e mëposhtme./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Rrëfimi i Dajana Shabanit/ “Ish burri më tradhtoi te lokali i shoqes”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Moderatorja Dajana Shabani ka rrëfyer për herë të parë një nga momentet më të vështira të jetës së saj. Ajo ka treguar për momentin kur zbuloi se bashkëshorti i saj po e tradhtonte me një vajzë tjetër.

E ftuar në emisionin Glamour Zone, me moderatoren Ester Bylyku, Dajana tha se për tradhtinë e të shoqit i tregoi shoqja e saj, e cila kishte parë ish bashkëshortin e Dajanës me vajzën tjetër.

Pas kësaj, moderatorja tregon se nuk bëri asnjë lëvize, ndërroi bravën e derës, i paketoi gjërat e tij dhe e telefonoi për t’i thënë që të vazhdonte i qetë rrugën e tij.

Më pas kishte kontaktuar me avokatne e saj për të vazhduar me procedurat e divorvcit.Ish bashkëshorti im kishte një flirt me një vajzë, e cila i vjen surprizë në Tiranë. E dinte për mua dhe donte që unë dhe ai të mos ishim më bashkë. Ish burri im është shumë simpatik dhe shumë i mirë dhe i bënte për vete goxha femrat. Duhej një karakter shumë i fortë që ai mos të të bënte të humbje toruan fare. Ai futtet pa e ditur në lokalin e një shoqes time bahskë me këtë vajzën e huaj. Shoqja ime më lajmëroi dhe më tha është këtu burri jot me një tjetër.

Nuk bëra asgjë, edhe pse e dija vendin. Unë thjesht u fyeva shumë. Nuk është te tradhtia , sepse të gjithë tradhtojnë dhe bëjnë sikur nuk trahdtojnë Ishte më shumë se nuk mund ta bënte këtë me dinjitetin tim në asnjë lloj forme se nuk i ke shanset. E dija vendin ku ishte. Nuk bëra asnjë lëvizje. Kam ndërruar bravën e shtëpisë.

I kam bërë një telefon të vazhdojë i qetë sepse unë e kam mbyllur, ia kam paketuar gjërat dhe që nga ai moment më pas e ka kontaktuar avokatja ime dhe i ka thënë që Dajana kërkon divorcin. Në fillim nuk ka pranuar ka qenë e vështirë megjithatë më pas ra në dakord”, shprehet Dajana./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U përfol për një lidhje me djalin e Jozefina Topallit/ Cindy Marina flet për herë të parë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Cindy Marina është një nga moderatoret më të reja të sportit, e cila ka lënë SHBA, për të punuar në televizion.

Së fundi Cindy është përfolur në media për  një lidhje dashurie me djalin e Jozefina Topallit, por ajo ka preferuar të shmanget duke mos dashur tu përgjigjet pyetjeve rreth jetës private.

E megjithatë, ndonëse nuk e pranoi as nuk e mohoi, lë vend ende për dyshime për një lidhje mes dyshes.

Pjesë nga biseda me Rudina Magjistarin

Rudina Magjistari: Nëse do të ta kërkonte i dashuri yt apo i fejuari yt do e lije televizionin?

Cindy Marina: Jo sigurisht që jo sepse normalisht po të ishte një person në krahun tim, ai do më mbështesë për çdo gjë dhe nëse ai më ndalon për një gjë të tillë, nuk mendoj se është personi i duhur.

Rudina Magjistari: Në fakt lajmet kanë dalë që është dikush është e vërtetë?

LEXO EDHE:  WOW-Jasmina e Përputhen “thyen” rrjetin me pozën e fundit

LEXO EDHE:  “Nuk të besoj”/ Shqipja dhe Tea përplasen sërish në Përputhen

Cindy Marina: Për këtë nuk kam asnjë koment.Rudina Magjistari: Mirë kjo përgjigje e ka në një farë mënyre një nënpërgjigje të vetën.

Cindy Marina: Nuk e di.

Rudina Magjistari: Do presësh një moment tjetër ndoshta për të folur?

Cindy Marina: Të shohim, nuk e di (qesh).

Kujtojmë se Cindy Marina është një modele shqiptaro- amerikane e cila fitoi konkursin e Miss Universe Albania 2019.

Ajo përfaqësoi Shqipërinë në Miss universe ku u rendit në top 20 femrat më të bukura. Ajo u shpreh se ndihet shumë krenare dhe e privilegjuar që iu dha mundësia për të përfaqësuar Shqipërinë në kompeticionin e rëndësishëm të bukurisë.

Përveç modelingut Cindy është praktikuese e sportit të volejbollit për femra. Cindy nisi të luante volejboll që në moshën 14 vjeçare dhe ka patur shumë sukses./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Humbi rreth 100 mijë ndjekës në rrjetet sociale/ Billie Eilish: Njerëzit kanë frikë nga gjoksi i madh

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Billie Eilish ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave të huaja dhe fansave të saj pas ndryshimit drastik në pamjen e saj.

E ftuar në një intervistë për Elle ajo deklaroi se për shkak të ndryshimit të stilit dhe pamjes, humbi rreth 100 mijë ndjekës në rrjetet sociale.

Sipas Billie është shumë e padrejtë që fansat e gjykojnë pasi vendosi të ndryshonte dhe për faktin që presin që ajo të jetë gjithmonë e njëjta.

Ajo ka theksuar se ka humbur mijëra ndjekës për shkak të ndërhyrjes në gjoksin e saj.Njerëzit i mbajnë këto përshtypje dhe kanë një lidhje, por është shumë njerëzore. Kam humbur 100,000 ndjekës vetëm për shkak të gjoksit tim. Njerëzit kanë frikë nga gjinjtë e mëdhenj”, tha ajo duke qeshur.

LEXO EDHE:  Kim i kujton Kaneyt se çfarë ka humbur/ Fotot e saj me bikini po çmendin rrjetin

LEXO EDHE:  Luka Modric në Itali/ Ndodh befasia e madhe

Gjithashtu Billie tregoi se vendosi të ndryshonte flokët e saj jeshil dhe të kthehej në bjonde, në mënyrë që të jetë më në harmoni me publikun.

Nuk kisha ndërmend t’i bëja të tjerët të mendonin ndryshe për mua. Kisha një ngjyrë dhe humor të ndryshëm të flokëve. Unë doja që ky album të kishte vulën time. Një ditë tjetër, unë postova një video kur kisha flokë të gjelbërta dhe pashë njerëzit të thoshin, ‘më mungon ky Billy, Billy me flokë të gjelbra’. Unë jam akoma i njëjti person”, tha Billie në intervistën e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE