Connect with Us

Lediana i nxjerr të palarat Olsa Muhametit/ Zbardh prapaskenat e “Përputhen”

Showbizz

Lediana i nxjerr të palarat Olsa Muhametit/ Zbardh prapaskenat e “Përputhen”

Publikuar

-

Lediana Prenga, konkurentja e “Përputhen 2”, ka konfirmuar atë çfarë publiku dyshon  prej kohësh se asgjë nuk ka qenë reale në atë emision.

Gjithçka ka funksionuar me skenare, duke i nxjerrë keq disa prej konkurentëve.

Një gjë e tillë, duket se ka ndodhur edhe me Ledianën, e cila në emisionin “Prive”, ka folur pa dorashka.

Ajo ka folur për një situatë pasi ka dalë nga emisioni dhe në kohën që ëhstë shvilluar përmbledhja e “Përputhen”, ajo nuk ëhstë ftuar nga produksioni.

LEXO EDHE:  Habit Ledjana / “I vetmi për të cilin do isha deklaruar direkt në emision”

“Në vend se të isha unë prezente dhe të bëja përballje me Mevlanin, produksioni zgjedh që të ftojë Antonelën që të bëjë një përballje me Mevlanin. Unë jam tërhequr plotësisht sepse ata të dy kurrë nuk i kanë mbyllur marrëdhëniet me njëri-tjetrin. Çdo gjë që ne kemi bërë ka qenë reale, të paktën për mua si Ledjanë. Zënkat që janë bërë unë i kam përjetuar vërtetë keq”, u shpreh Ledjana./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Luana Vjollca mashtron fansat?/ Detaji që e nxjerr zbuluar

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca është një moderatoret më përfolura të showbizzit shqiptar. Është një nga vajzat më sharmante dhe seksi të showbizzit dhe ekranit në Shqipëri.

Shpesh ajo provokon me fotot trendi dhe seksi, me bikini nga vendet më të bukura të botës. Por duket se këtë herë është kapur mat. Personi që e nxjerr zbuluar Luanën, e cila duket se ka “mashtruar” fansat është kryebashkiaku Erion Veliaj.

Çfarë ndodhi?

Luana prej tre ditësh publikon foto nga Mykonos, duke na thënë që po pushon në ishullin grek dhe është vlerësuar shumë për fotot e saj seksi dhe trendi që ka sjellë.

Ajo ka publikuar një postim në rrjetet sociale, një ditë më parë ku shkruan: “Duke përjetuar vendet e mbushura plot njerëz, pas më shumë se 8 vjetësh.”

Më pas Luana ka postuar një foto 21 orë më parë, ku tregon se është në Mykonos.Por çfarë ka ndodhur?

Kryebashkiaku në një postim dje në rrjetet sociale, fiks 23 orë më parë se Luana ndodhet në një dasmë në Tiranë në terracën e Bashkisë së kryeqytetit.

LEXO EDHE:  Tea Trifoni në një lidhje me gazetarin e njohur?/ Ja detaji që i nxori zbuluar

LEXO EDHE:  “Po ta marr Çimin do qash”/ Plas mes Stelës dhe Linditës

Ku ndodhet Luana në Mykonos apo në Tiranë në dasmë? A mundesh të ndodhet i njëjti person në dy vende të ndryshme në të njëjtën kohë?

Më pas Luana edhe pse ka qenë në dasmë, 18 orë më parë, në një diferencë prej 5 orësh ka nxjerrë një tjetër postim në Instagram, duke bërë fansat e saj të mendojnë se ajo po vazhdon pushimet, dhe që ndodhet me pushime në Mykonos.

Shpesh artistët dhe këngëtarët shkojnë në vende luksoze, vazhdojnë pushimet dhe postimet i fillojnë me ditë vonesë.

Luana duket qartë se ka “mashtruar” fansat e saj dhe pasi ka kryer pushimet është kthyer në Tiranë për të marrë pjesë në një ceremoni martesore të cilën e ka nxjerrë Veliaj duke dhe e dekonspiruar vendndodhjen e Luanës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Xhensila Myrtezaj lë pa mend fansat/ Tregon të pasmet bombastike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura dhe të pëlqyera të shoëbizzit.

Së fundi këngëtarja është komentuar shumë për pamjen e jashtme, për trupin bombastik, të cilin tashmë e vë më në dukje se kurrë.

Myrtezaj ka treguar se ushtrohet shumë në palestër dhe ushqehet në mënyrë të shëndetshme dhe falë tyre ka arritur të mbajë trupin në formë.

Por gjithashtu ka shumë nga ata që mendojnë se këngëtarja mund të ketë ketë ndërhyrë në format e saj.

LEXO EDHE:  Generda e Love Story thumbon “këngëtarët” e Përputhen

LEXO EDHE:  Nga ndarja me Tean tek ofertat nga spektaklet e huaja/ Bearti rrëfen gjithçka

Por përtej këtyre, këngëtarja nuk ndalet së reklamuari hiret e saj. Së fundi , Myrtezaj ka çmendur fansat e saj, teksa shfaqqet e veshur me të zeza, duke treguar fundshpinën e saj perfekte.Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kylie Jenner shkon përtej imagjinatës/ Pozon pa reçipeta dhe me fustanin rrjetë

Publikuar

-

Nga

Kylie Jenner është në pritje të fëmijës së dytë. Pak ditë më parë konfirmoi lajmin e shtatzënisë nëpërmjet një video ku tregonte gjithçka.

Së fundi në rrjet nuk mungojnë as fotot me barkun e rrumbullakosur. Edhe pse shtatzënë, Kylie vijon të çmendë ndjekësit me fotot e saj provokuese.Kylie ka publikuar disa foto në Instagramin e saj, ku i lë pak vend imagjinatës me pamjen.

LEXO EDHE:  VIDEO-Antonela më e nxehtë se kurrë/ Shfaqet seksi në rrjetet sociale

LEXO EDHE:  VIDEO-Antonela më e nxehtë se kurrë/ Shfaqet seksi në rrjetet sociale

E veshur me një fustan rrjetë të zi, pa recipeta dhe thjesht me një xhaketë sipër krahëve, Kylie ka ndezur Instagramin nga komentet e shumta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE